Obserwacje Brygadowe

Moderator: vernalisadonis

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 15 lis 2007, 19:56

Ludu piszący miast i wsi :!:

Z żalem informujemy, że odszedł od nas temat Linie Cmentarne - 2007.

Ku chwale Ojczyzny
Tow. Kleszczu
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 15 lis 2007, 20:05

Ludu piszący miast i wsi :!:

Dzięki otrzymaniu specjalnych funduszy ze specjalnych środków finansowych Międzynarodowego Instytut Badań Wpływu Kotów i Psów Na Działanie Komunikacji Miejskiej z siedzibą w Pcimiu Dolnym (w skrócie MIBWKiPNDKM) Komitet Moderatorski podforum Obserwacje Brygadowe mógł założyć nowy temat o nazwie Lewarki. W temacie tym Obywatele będziecie mogli wypisywać:
-> Ikarusy 260 z manualną skrzynią biegów;
-> Ikarusy 280 z manualną skrzynią biegów;
-> Ikarusy 260 i 280 z czarnymi tablicami rejestracyjnymi.

Jednocześnie tematy: Lewarki w weekend - 2007, Autobusy z czarnymi tablicami - 2007, Lewarki solówki - 2007 ulegają likwidacji i zostaną przeniesione do Zsypu.

Ku chwale Ojczyzny
Tow. Kleszczu w imieniu Komitetu Moderatorskiego OB

"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 15 lis 2007, 21:49

Ludu piszący miast i wsi :!:

Tematy:
-> Lewarki solówki - 2007
-> Lewarki w weekend - 2007
-> Autobusy z czarnymi tablicami - 2007
-> PKS Grodzisk- ostatnie tchnienie Jelczy
zostały przeniesione do zsypu.


Ku chwale Ojczyzny
Tow. Kleszczu
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25373
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 16 lis 2007, 0:27

R-11 Kleszczowa pisze:Międzynarodowego Instytut Badań Wpływu Kotów i Psów Na Działanie Komunikacji Miejskiej z siedzibą w Pcimiu Dolnym (w skrócie MIBWKiPNDKM)
Kurna go raz! Ile razy mam tłmaczyć, że nie ma ani Pcimia Dolnego, ani Pcimia Górnego. Pcim jest jeden jedyny, niepowtarzalny!
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 16 lis 2007, 10:05

pawcio pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:Międzynarodowego Instytut Badań Wpływu Kotów i Psów Na Działanie Komunikacji Miejskiej z siedzibą w Pcimiu Dolnym (w skrócie MIBWKiPNDKM)
Kurna go raz! Ile razy mam tłmaczyć, że nie ma ani Pcimia Dolnego, ani Pcimia Górnego. Pcim jest jeden jedyny, niepowtarzalny!
Pardon - na czeku był Pcim Dolny :-k
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 16 lis 2007, 13:33

Może to określenie dzielnicy? :>
Tak jak masz ze stacjami w Szklarskiej Porębie...
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 16 lis 2007, 13:38

MeWa pisze:Może to określenie dzielnicy? :>
Tak jak masz ze stacjami w Szklarskiej Porębie...
Możliwe :-k W każdym razie ważne, że dostaliśmy dofinansowanie i ku uciesze Obywateli temat został uruchomiony :grin:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Siecool
Posty: 4958
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:47
Lokalizacja: Warszawa :: Nowe Bemowo

Post autor: Siecool » 05 gru 2007, 20:26

Witajcie!

Po przejrzeniu 12 stron tytułów tematów na podforum Komunikacja Miejska i znalazłszy tam odpowiedni, informuję, że posty z tematu "Pochwały i Nagany - 2007" wywędrowały do tematu "Opóźnianie odjazdów z pętli" na podforum Komunikacja Miejska.

Dziękuję za uwagę,
Siecool.
[ ... ::: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda ::: ... ]

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25373
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 05 gru 2007, 22:20

Dziękuję, towarzyszu. I podziwiam determinację. :p
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Siecool
Posty: 4958
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:47
Lokalizacja: Warszawa :: Nowe Bemowo

Post autor: Siecool » 05 gru 2007, 22:28

Widzę, że zrobiłeś z niego dobry użytek. ;)
[ ... ::: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda ::: ... ]

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 13 gru 2007, 19:39

Ludu piszący miast i wsi :!:

Kilka postów z tematu Obserwacje Brygadowe zostało przeniesionych na podforum Metro i Kolej do tematu Sprawy administracyjne forum Metro i Kolej. Na polu bitwy poległ jeden post - zginął za lepszą przyszłość nas wszystkich.

Ku chwale Ojczyzny
Tow. Kleszczu
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 24 gru 2007, 20:08

Komitet Moderatorski podforum Obserwacje Brygadowe pragnie wszystkim Obywatelom odwiedzającym podforum złożyć serdeczne świąteczne życzenia. Chcemy aby nie tylko w święta korzystanie i aktywne uczestnictwo w życiu podforum dostarczało Wam miłych i niezapomnianych przeżyć i wspomnień. Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć... Jak? Pomożecie?... No.

WESOŁYCH, POGODNYCH ŚWIĄT :!:


Komitet Moderatorski OB
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 30 gru 2007, 17:37

Ludu piszący miast i wsi :!:

Komitet Moderatorski podforum Obserwacje Brygadowe uprzejmie informuje Obywateli w tymże komunikacie o planowanych pracach reformujących i oczyszczających podforum Obserwacje Brygadowe. Noworoczne prace - wykonywane w czynie społecznym - odbędą się w pierwszych (bliżej nie określonych) dniach nowego - 2008 - roku. Stosowne komunikaty będą pojawiać się w bliżej nie określonych dniach przed dniami bliżej nie określonymi. Bliżej nie określony jest także termin bliżej nie określonego zakończenia prac porządkowo - reformujących.

Wszystkim Obywatelom życzymy radosnego roku i cierpliwości w bliżej nie określonym terminie prac porządkowo - reformujących.


Ku chwale Ojczyzny
Tow. Kleszczu w imieniu Komitetu Moderatorskiego podforum Obserwacje Brygadowe.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 03 sty 2008, 22:42

Ludu piszący miast i wsi :!:

Komitet Moderatorski podforum Obserwacje Brygadowe radośnie informuje Obywateli, że zbliża się do nas coraz bardziej określony czas bliżej nieokreślony, w którym to czasie bliżej nieokreślonym, jednakże już coraz bardziej określonym, zostaną przeprowadzone noworoczne, styczniowe, działania porządkowo - reformujące. Coraz bardziej określony czas bliżej nieokreślony to najbliższa SOBOTA tj. 05.01.2008. Wówczas w godzinach wieczornych zostaną przeprowadzone wszystkie prace. Dokładniejsze informacje pojawią się w odezwie do narodu wydanej w coraz bardziej określonym bliżej nieokreślonym czasie tj. w SOBOTĘ 05.01.2008 w godzinach wieczornych. Wówczas uprasza się Obywateli o zachowanie szczególnej ostrożności i uważne czytanie odezw Komitetu Moderatorskiego.

Ku chwale Ojczyzny
Tow. Kleszczu w imieniu Komitetu Moderatorskiego podforum Obserwacje Brygadowe.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 05 sty 2008, 22:28

REMANENT 8-(
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Zablokowany