To zasadniczo miałem na myśli,ktoś zawsze musi iść na pierwszy ogień i dobrze gdy będą to wozy z poznania.Piotrek pisze:I tak przetrą, bo oni już szukają miejsca do remontu Neosiów, a my raczej jeszcze tego nie robimyMoże jednak warto poczekać,aby poznaniarze przetarli szlak i wtedy mądrzejsi o pewne doświadczenia oddać te wozy w dobre ręce?
Modernizacja autobusĂłw
-
jacek
- Zbanowany
- Posty: 2505
- Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
- Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił
-
Voyager
Jejka no... Przecierz nie mówie że świadczy tylko że mam osobisty urazjacek pisze:To akurat nie jest gniot,a twój post nie może świadczyć o jakosci produktów Jelcza.
Czy takie remonty generalne Nerwoplanków miałyby oznaczać np. zmianę ściany przedniej i tylnej na taką z serii Evolution
-
jacek
- Zbanowany
- Posty: 2505
- Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
- Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił
Jak wyżej pisał Piotrek,na razie nasz rodzimy przewożnik nie poszukuje wykonawcy remontów na te wozy.Po wykonaniu remontów na wozach poznańskich będzie wiadomo jak te remonty przeprowadzono i czy zmienił się wygląd zewnętrzny neosiów?Voyager pisze:Czy takie remonty generalne Nerwoplanków miałyby oznaczać np. zmianę ściany przedniej i tylnej na taką z serii Evolution
I wyjadą warszawskie neoplany serii K
<LOL>
Na zawsze w mojej pamięci Jelcz M180/Volvo B10MA/Steyr SG18 MZA #7370 1993-2009 
Już każdy powiedział to co wiedział, trzy razy wysłuchał dobrze mnie. Wszyscy zgadzają się ze sobą, a będzie nadal tak jak jest.
Moje życie jest jak beczka, tylko nie wiem czy śmiechu czy prochu.
Już każdy powiedział to co wiedział, trzy razy wysłuchał dobrze mnie. Wszyscy zgadzają się ze sobą, a będzie nadal tak jak jest.
Moje życie jest jak beczka, tylko nie wiem czy śmiechu czy prochu.
- ZaciszaniN
- Posty: 2297
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
- Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
- Kontakt:
Pewnie Neoplany podzielą los niektórych "kwadratów" - pójdą na złom bez remontu szybciej niż się to komukolwiek wydaje.
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.
- Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36227
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Te, które już pocięto?705 pisze:Ktory kwadrat jest bez remontu?
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Też nie słyszałem o kasacjach kwadratów. A co do Neoplanów, to ciekaw jestem jak będą w ogóle wyglądały ich NG, ale raczej nie posuną się do wymiany ścian przednich i tylnych (chociaż byłoby to ciekawe). Zastanawia mnie czy MZA osiągnie kiedyś taki poziom, jaki mają rozwinięte miasta zachodnioeuropejskie - czyli będzie wycofywać autobusy po 10 latach eksploatacji
Tak czy owak, cieszę się że w tym roku po zakupach i przekazaniu obsługi części brygad ajentom wreszcie drastycznie zmaleje ilość Ikarusów... Najwyższy czas.
-
jacek
- Zbanowany
- Posty: 2505
- Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
- Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił
Zastanawia mnie kwestia Cwsu.
Zakład od kilkunastu lat przystosowany do wiekszosci napraw Ikarusa.
Dobiegają po woli ostatnie dni tych wozów,coraz mniej wozów jest remontowana, coraz więcej kasowana.
Były już redukcje etatów, czyli lata świetności już za zakładem na Włościańskiej.
Może chcac ratować tą filie, warto pomyśleć nad przystosowaniem jej do remontów jakiejś marki autobusu.Można by było przeprowadzać remonty autobusów nie koniecznie tylko MZA, zasilając w ten sposób skromną kieszeń naszego potentata od przewozów miejskich.
Zakład od kilkunastu lat przystosowany do wiekszosci napraw Ikarusa.
Dobiegają po woli ostatnie dni tych wozów,coraz mniej wozów jest remontowana, coraz więcej kasowana.
Były już redukcje etatów, czyli lata świetności już za zakładem na Włościańskiej.
Może chcac ratować tą filie, warto pomyśleć nad przystosowaniem jej do remontów jakiejś marki autobusu.Można by było przeprowadzać remonty autobusów nie koniecznie tylko MZA, zasilając w ten sposób skromną kieszeń naszego potentata od przewozów miejskich.
Kolejne remonty:
http://transport.asi.pwr.wroc.pl/2-130577.html
http://transport.asi.pwr.wroc.pl/2-130717.html
http://transport.asi.pwr.wroc.pl/2-130577.html
http://transport.asi.pwr.wroc.pl/2-130717.html
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9
To wkońcu coś się napatoczyło, czy ktoś wie coś o nich?
Pozatym kiedy tantus wraca do Wawy
Pozatym kiedy tantus wraca do Wawy
Na zawsze w mojej pamięci Jelcz M180/Volvo B10MA/Steyr SG18 MZA #7370 1993-2009 
Już każdy powiedział to co wiedział, trzy razy wysłuchał dobrze mnie. Wszyscy zgadzają się ze sobą, a będzie nadal tak jak jest.
Moje życie jest jak beczka, tylko nie wiem czy śmiechu czy prochu.
Już każdy powiedział to co wiedział, trzy razy wysłuchał dobrze mnie. Wszyscy zgadzają się ze sobą, a będzie nadal tak jak jest.
Moje życie jest jak beczka, tylko nie wiem czy śmiechu czy prochu.