: 26 lut 2011, 19:05
Przegubami? Ale po co? Mi się widziała ta linia najwyżej na 10tki, ewentualnie zwykłe solówki? Kogo będzie goniło przez las do tramwaju w takich ilościach?Rav5202 pisze:
z tego co mi wiadomo to Redutowa przegubami.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
Przegubami? Ale po co? Mi się widziała ta linia najwyżej na 10tki, ewentualnie zwykłe solówki? Kogo będzie goniło przez las do tramwaju w takich ilościach?Rav5202 pisze:
z tego co mi wiadomo to Redutowa przegubami.
Wielka szkoda, że części z nich nie da się wpisać w rozkład, zwłaszcza że obecnie brygad jest chyba 15, więc jeździ faktycznie prawie 50% więcej.Flash8222 pisze:Woronicza ma 7 wtyczek na 171 i wszystkie są na U18
Na odcinku....?Dęboszczak pisze:od 12.03 rusza zetka więc te wtyczki są na 2 tygodnie.
To właśnie zaleta prywatnych przewoźników - MZA by czegoś takiego nie dali, Mobilisowi mogąRav5202 pisze:Zjazdy z Leszna i wyjazdy tam...bezsens!
Na 719? Kleszczowa nie ma przegubów, ale za czasów Redutowej były na tym przeguby, więc i tu też będą, jak i dodatki.Domasq12 pisze:Czy ktoś pisał, że na tym przeguby mają jeździć?