Strona 6 z 16

: 26 lut 2011, 19:05
autor: Colony
Rav5202 pisze:
z tego co mi wiadomo to Redutowa przegubami.
Przegubami? Ale po co? Mi się widziała ta linia najwyżej na 10tki, ewentualnie zwykłe solówki? Kogo będzie goniło przez las do tramwaju w takich ilościach?

: 26 lut 2011, 19:06
autor: fik
Zacznijmy od tego, że przeguby chyba nie wjadą do Klaudyna. :-k

: 26 lut 2011, 19:07
autor: Gontar
Czyli plota obalona! =;

: 26 lut 2011, 19:08
autor: Colony
Mam taką nadzieję, bo byłoby to marnowanie taboru na miarę 214.

: 26 lut 2011, 19:36
autor: Pan Piotr
Flash8222 pisze:Woronicza ma 7 wtyczek na 171 i wszystkie są na U18
Wielka szkoda, że części z nich nie da się wpisać w rozkład, zwłaszcza że obecnie brygad jest chyba 15, więc jeździ faktycznie prawie 50% więcej.

: 26 lut 2011, 19:50
autor: Dęboszczak
od 12.03 rusza zetka więc te wtyczki są na 2 tygodnie.

: 26 lut 2011, 19:52
autor: Gontar
Dęboszczak pisze:od 12.03 rusza zetka więc te wtyczki są na 2 tygodnie.
Na odcinku....?

: 26 lut 2011, 20:01
autor: Dantte

: 26 lut 2011, 20:12
autor: Colony
Epicki rozkład, nie da się ukryć. :P

: 26 lut 2011, 20:13
autor: Adam G.
Rav5202 pisze:Zjazdy z Leszna i wyjazdy tam... ](*,) bezsens!
To właśnie zaleta prywatnych przewoźników - MZA by czegoś takiego nie dali, Mobilisowi mogą :) Wreszcie zniknie bezsens 719, jadącego w środku nocy do Warszawy, wiozącego 2-3 przypadkowych pasażerów.

: 26 lut 2011, 20:13
autor: Domas
Czy ktoś pisał, że na tym przeguby mają jeździć? :D

: 26 lut 2011, 20:14
autor: primoż
A jaka fajna częstotliwość :ok:

: 26 lut 2011, 20:20
autor: Gontar
Domasq12 pisze:Czy ktoś pisał, że na tym przeguby mają jeździć? :D
Na 719? Kleszczowa nie ma przegubów, ale za czasów Redutowej były na tym przeguby, więc i tu też będą, jak i dodatki.

[ Dodano: |26 Lut 2011|, 2011 20:22 ]
Czyli całe 719 idzie do Mobilisu?
ktoś napisał, że będą tam krótkie wozy - prawda?

: 26 lut 2011, 20:24
autor: Dantte
714 i 719 - bardzo przyzwoite rozkłady :)
Resztę przemilczę ; )

: 26 lut 2011, 20:25
autor: marko80
Szkoda, że przegubowiec nawalił zawsze wcześniej podawali nowinki na dany miesiąc ale można wnioskować że woronicza żegna się ze 175, skoro na 171 pojawi się 7 wtyczek, bo właśnie tyle całek na 175 ma woronicza. To źle. Trudno mi sobie wyobrazić 175 bez R-7 która to obsługiwała tą linię od początku istnienia czyli od 1969 roku.