[Autobusy] Tabor na EURO 2012

Moderatorzy: JacekM, Dantte

bepe
Posty: 3469
Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
Lokalizacja: Gocław

Post autor: bepe » 07 cze 2012, 0:37

Ten cały Contibus jest darmowy, czy są tam jakieś bilety?

Awatar użytkownika
primoż
Posty: 4157
Rejestracja: 24 gru 2010, 0:57
Lokalizacja: tenmiasto w tenkraju

Post autor: primoż » 07 cze 2012, 1:35

bepe pisze:Ten cały Contibus jest darmowy, czy są tam jakieś bilety?
Darmowy.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 1175
Rejestracja: 21 paź 2011, 18:41
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: konri » 07 cze 2012, 5:31

2952 pisze:Co do wozów na EURO to ktoś wie, co poza lubelskimi Mercami przyjechało ?
Chyba nic. A miało coś jeszcze przyjechać ?

Awatar użytkownika
netkuu
Posty: 198
Rejestracja: 07 gru 2011, 18:24
Lokalizacja: Raszyn

Post autor: netkuu » 07 cze 2012, 13:01

A wiece może co wczoraj mógł robić taki mercedesik w Raszynie? :-k
A N T Y Neoplan !!!
Ostatnia przejażdżka lewarkiem:
30.06.2012r.
289 :arrow: Schronisko "Na Paluchu" :dance: =D>

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 6092
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 07 cze 2012, 13:20

Jechać do/z Wolicy?
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32

2952
Posty: 147
Rejestracja: 13 sty 2006, 13:01
Lokalizacja: Z przed komputera.

Post autor: 2952 » 07 cze 2012, 21:02

konri pisze:
2952 pisze:Co do wozów na EURO to ktoś wie, co poza lubelskimi Mercami przyjechało ?
Chyba nic. A miało coś jeszcze przyjechać ?
Mówiono coś o 100 dodatkowych wozach z całej Polski :-"
Ikarus 280.37A #5411 - Najlepszy Ikarus na świecie :)

Awatar użytkownika
Bywalec
Posty: 3794
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17

Post autor: Bywalec » 07 cze 2012, 21:19

2952 pisze:
konri pisze: Chyba nic. A miało coś jeszcze przyjechać ?
Mówiono coś o 100 dodatkowych wozach z całej Polski :-"
Pierwsze słyszę.
Obrazek

dzidek
Posty: 5465
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 11 cze 2012, 14:14

Dziś 4 lubelskie Mercedesy o 12:30 z przejazdem technicznym na wyświetlaczach wjechały do Warszawy od strony Raszyna.

Awatar użytkownika
Plesim
Posty: 2818
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:59
Lokalizacja: Tam gdzie kiedyś kończyła 11

Post autor: Plesim » 11 cze 2012, 17:10

One wjeżdżają tędy codziennie. Prawdopodobnie z Wolicy.

Awatar użytkownika
Bernard
(MANiak3333)
Posty: 5091
Rejestracja: 09 sie 2006, 21:15
Lokalizacja: Legionowo/Rembertów

Post autor: Bernard » 21 cze 2012, 14:38

Czwartek na żywo pisze:I gdzie te nowoczesne niskopodłogowce na euro? Takiego Ikarusa wypatrzyliśmy dziś na ulicach Warszawy, i to pod samym Stadionem Narodowym!

Obrazek

Obrazek
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,12 ... 63902.html
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9

Awatar użytkownika
Kelly
Posty: 984
Rejestracja: 14 lis 2011, 18:29

Post autor: Kelly » 21 cze 2012, 16:59

I?
Brygada wysoka obsada wysoka.

mobil one
Posty: 2027
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:23
Lokalizacja: właściwa
Kontakt:

Post autor: mobil one » 21 cze 2012, 17:35

I Euro ? I wstyd przed cudzoziemcami z takim z(a)bytkiem ? Potem będą gadać że u nas gorzej niż na Ukrainie... ](*,)
Linia 155: 1966-2011

155 STRĄKOWA Górczewska-Świętokrzyska TORWAR
166 OBOZOWA Marszałkowska-Książęca TORWAR
182 OS.OSTROBRAMSKA Trasa Łazienkowska-Wałbrzyska URSYNÓW PŁD. (OS.OSTROBRAMSKA-OKĘCIE)

WAA 894 C,WAB 655 C,WAB 972 C,WAB 097 P, WAB 186 P, WAB 055 P, WXC 512M,WX 69712.

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 6092
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 21 cze 2012, 17:38

mobil one pisze:Potem będą gadać że u nas gorzej niż na Ukrainie... ](*,)
Ukraińcy nierzadko marzą, by jeździć takim Ikarusem, a nie tym, co mają na swoich drogach!
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32

bartoni722
Posty: 6241
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 21 cze 2012, 19:17

O matko! Puścili jednego z najbardziej zadbanych wozów pod stadion... Równie dobrze takie zdjęcie mogłoby być zrobione wszędzie i by był szum... A to lotnisko, a to Centralny, całe Śródmieście, wszystkie hotele... Nawet Zalew Zegrzyński (no bo jak, pomiędzy meczami może chciałoby się odpocząć na plaży - a tu co? Ikarus jedzie?!)
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 21 cze 2012, 19:20

Cudzoziemcy nie mają zielonego pojęcia, że to zabytek. Cudzoziemcy będą pamiętać, że widzieli coś dużego, coś głośnego, coś bez klimatyzacji. A, zapomniałbym. Coś czerwonego, bo te wszystkie ich autobusy są żółto-czerwone. ;]

ODPOWIEDZ