: 11 gru 2012, 20:15
Już myślałem, że "lidl" to kolejna jakaś slangowa nazwa któregoś modelu autobusu.ito pisze:argument, ze lidl nie ma okien mnie powalapo pierwsze solbus ma okna
jest autobusem i ogolnie supermarkety nie maja okien
Już myślałem, że "lidl" to kolejna jakaś slangowa nazwa któregoś modelu autobusu.ito pisze:argument, ze lidl nie ma okien mnie powalapo pierwsze solbus ma okna
jest autobusem i ogolnie supermarkety nie maja okien
To sie zgadzam, wiem, ze dla pasazera nie ma argumentu, ze serwis lepszy, bo jedyne wymogi to wygoda i sprawnosc ( i dobrzegrzegorz pisze:Tak i nie, często daje się osłodzić jednym nie soląc drugim. Fajne tylne okno to dla mnie podstawowa zaleta SU15.
Od dziecka płynnie mówię po polsku, znam całkiem nieźle angielski, dogadam się po rosyjsku, a dzięki twoim postom poznałem jeszcze odrobinę bełkockiego.ito pisze: to sie zgadzam, wiem, ze dla pasazera nie ma argumentu, ze serwis lepszy, bo jedyne wymogi to wygoda i sprawnosc ( i dobrze), ale mi sie z dobrze spatrzy jak po dluzszym czasie uzytkowania autobus jeszce jakos wyglada od strony techinicznej
![]()
To nie jest kwestia zimnego silnika i wnętrza z rana. Akurat ja rozpoczynam pracę na mieście po południu. Pomimo ustawienia min. temperatury na sterowniku (18 st.) do końca zmiany wentylator huczy niemiłosiernie. Zgadzam się, że dla pasażerów w porównaniu z innymi autobusami różnicy nie ma, ale dla kierowcy tak, ponieważ ten wentylator znajduje się nietypowo pod podestem kabiny i wylot jest pod drzwiami do kabiny.ito pisze:co do halasu nagrzewnic w autobusie, to watpie, zeby bylo cos niesprwnego, ten model ma automatyczny system grzania chlodzenia, tak wiec jezeli niedawno ruszyl i woda w obiegu byla jeszcze zimna, to w swoich ustawieniach ma to iz dziala na pelnej parze. Co do uwagi Bieruta, ze dziala ponad normy halasu. Wlacz pierw piec i obiegowa pompe wody, a dopiero jak zlapie temperature, wlacz ogrzewanie przedzialu pasazerskiego.
Natomiast irytuje mnie jeden drobiazg: głośniki od zapowiedzi są fabrycznie gówniane, czy
A możesz wyjaśnić jak to zrobić z poziomu kierowcy? Ja takiej funkcji na wyświetlaczu nie znalazłem.Kelly pisze:Y w nowych solarisach można bez problemu to regulować.
Jak działa, to mnie przypomina baterię suszarek do włosów. A działa, bo jak nagle dziś to zostało wyłączone, to momentalnie zrobiło się zamiast gorąco to zimno. Nie wiem, czy ten pojazd wyjdzie na ludzi - żeby było ciepło i cicho...fraktal pisze:Dlatego od razu przyszło mi do głowy skojarzenie z popsutym wentylatorem. Albo popsuty odkurzacz też tylko wyje i nie działa
No jak nie ma jak jest.Bierut pisze:To nie jest kwestia zimnego silnika i wnętrza z rana. Akurat ja rozpoczynam pracę na mieście po południu. Pomimo ustawienia min. temperatury na sterowniku (18 st.) do końca zmiany wentylator huczy niemiłosiernie. Zgadzam się, że dla pasażerów w porównaniu z innymi autobusami różnicy nie ma, ale dla kierowcy tak, ponieważ ten wentylator znajduje się nietypowo pod podestem kabiny i wylot jest pod drzwiami do kabiny.
Macrosystem przy wyborze kursu pokazuje godziny jak np. 27:35, ale już na wyświetlaczach jest potem wszystko w porządkupx33 pisze:Bo to w sumie dość skomplikowane jest żeby zapisać w programie przejścia przez północ (bo jeśli zapiszemy samą godzinę to powstaje nielichy problem - której doby). Zawsze któryś element w programie może wyłamać się z konwencji i mamy taki efekt