Strona 52 z 52

: 20 sie 2013, 21:11
autor: Piottr
Byłem dzisiaj rano na stacji Centrum. Oba rozjazdy już leżą w torze, napędy mają zamocowane, dziś montowali szynę trakcyjną i drzwiczki z peronu do komory rozjazdowej.
Na główkach szyn obu torów delikatne ślady wyjeżdżenia.

: 20 sie 2013, 22:33
autor: kveld
Piottr pisze:Byłem dzisiaj rano na stacji Centrum. Oba rozjazdy już leżą w torze, napędy mają zamocowane, dziś montowali szynę trakcyjną i drzwiczki z peronu do komory rozjazdowej.
Na główkach szyn obu torów delikatne ślady wyjeżdżenia.
No to faktycznie się uwinęli :)

: 23 sie 2013, 8:40
autor: MeWa
Metro otwarte, z prezydent miasta w pierwszym pociągu

http://www.rynek-kolejowy.pl/47404/metr ... ociagu.htm