: 23 lip 2012, 22:45
W Monachium też mniej byłem zatkany...
Nie mylę. Tylko że jak dla mnie powinno być jedno z dwojga, a drugie zarżnięte brzytwą Ockhama. Tak, wiem, że jedno jest podatkiem (bezzwrotnym), a drugie parapodatkiem (celowym).fik pisze:Nie mylmy dwóch pojęć.
Konsumpcja dobra nieodnawialnego, gdy w przyszłości mogłoby być wykorzystane efektywniej, też jest szkodliwa społecznie. W szczególności ropę lepiej przerabiać na plastik niż po prostu spalać. O konsekwencjach geopolitycznych nie wspominając.Glonojad pisze:Konsumpcja jak konsumpcja, emisja spalin bardziej
Wątpię, a już na pewno nie w przewidywalnej przyszłości (kilku pokoleń).Glonojad pisze:W przyszłości może nie być potrzebna wcale,
Nie znam takiej technologii, co najprawdopodobniej oznacza, że jest nieopłacalna.Glonojad pisze:a plastik to powinien być robiony z plastiku już będącego w obiegu...
Osobówki także, a to one konsumują krytyczną benzynę. Mogą zużywać mniej. Chyba wiesz, jak wyglądało zużycie paliwa przed kryzysem naftowymGlonojad pisze:nie przesadzajmy w drugą stronę, karetki czy autobusy na czymś jeździć muszą,
Hybrydy to śmiech na sali. Ale co masz na myśli pisząc "źródła odnawialne" w tym kontekście? Olej rzepakowy?Glonojad pisze:paliwa ze źródeł odnawialnych to jest dopiero niezły przekręt.
http://bip.transport.gov.pl/pl/bip/proj ... chwaly.pdfZałącznik
do uchwały Rady Ministrów
Nr /2013
z dnia 201
3
r.
Załącznik nr 5
Lista inwestycji realizowanych w nowej perspektywie finansowej UE 2014
-
2020, dla których
postępowania przetargowe na
wybór wykonawców robót zostaną uruchomione
w 2013 r.
W nowej perspektywie finansowej 2014
-
2020 planowana jest kontynuacja r
ealizacji
inwestycji drogowych na drogach szybkiego ruchu, których celem będzie budowa spójnej
sieci drogowej. Aby zachować ciągłość realizacji inwestycji drogowych, należy umożliwić
GDDKiA uruchomienie postępowań przetargowych w 2013 r., co umożliwi rozpo
czynanie
robót w roku 2014, czyli w pierwszym roku nowej perspektywy finansowej UE. Działanie
takie oprócz pozytywnego efektu
gospodarczego
umożliwi szybszy napływ refundacji z
budżetu UE.
W związku z powyższym w 2013 r. planowane jest rozpoczęcie postępo
wań przetargowych
dla następujących inwestycji:
1)
S3 na odcinku Sulechów
–
Lubawka;
2)
S5 na odcinkach:
a)
Poznań
–
Wronczyn,
b)
Radomicko
–
Kaczkowo,
c)
Korzeńsko
–
Wrocław,
d)
Gniezno
–
Mielno
;
3)
S7 na odcinkach:
a)
Olsztynek
–
Miłomłyn,
b)
Nidzica
–
Napierki,
c)
Radom
–
Skarżysko Kamienna
wraz z obwodnicą Radomia
,
d)
Chęciny
–
gr. woj. ś
więtokrzyskiego,
e)
Igołomska
–
Christo Botewa;
4)
S8 na odcinkach:
a)
Radziejowice
–
Paszków,
b)
gr. woj.
M
azowieckiego
-
Zambrów
,
c)
Wiśniewo
–
Jeżewo;
5)
S17 na odcinku Zakręt
–
Kurów;
6)
S19 na odcinkach:
a)
obw
odnica Lublina,
b)
w. Sokołów Małopolski Północ
–
Stobierna,
c)
w
. Świlcza
–
w. Rzeszów Południe;
7)
S51 Olsztyn
–
Olsztynek.
No, wreszcie3) S7 na odcinkach:
(...)
c) Radom – Skarżysko Kamienna wraz z obwodnicą Radomia
Tam to podobno przetarg (w zawieszeniu) już ze 4 lata trwaWolfchen pisze:No, wreszcie