Most Północny - propozycje ZTM

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 23 mar 2012, 18:36

Wolfchen pisze:Radosnej twórczości ZTMu ciąg dalszy. Tym razej "trasa mostowa", które to określenie kompletnie nic nie mówi... :-"
Mówi sporo tylko kojarzy się z zupełnie inną przeprawą niż Most Północny :-"
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36685
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 23 mar 2012, 18:36

Wolfchen pisze:Wyodrębnić osobną linię :mewa: MŁOCINY - MŁOCINY-UKSW.
I do akademików na Jelonki samym 184? Przypominam, że 384 ani 106 już nie ma, a nie istniały bez powodu.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

MichalJ
Posty: 15236
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 23 mar 2012, 18:38

Odczepcie się od noblistki. Ci, którzy twierdzą, że po ślubie nigdy nie podpisywała się z członem 'Skłodowska', albo nie mają pojęcia, albo ordynarnie kłamią. Przy czym podpisywała się raz w jednej kolejności, raz w odwrotnej.

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10660
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 23 mar 2012, 18:49

Bastian pisze:I do akademików na Jelonki samym 184? Przypominam, że 384 ani 106 już nie ma, a nie istniały bez powodu.
W sensie, że teraz jeżdżą 114+112? Najlepsza byłaby 5, w każdym razie tramwaj z M Młociny.
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25437
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 23 mar 2012, 19:17

KwZ pisze:gdzie jest przystanek 25, na tym schemacie go nie widzę?
A pusty peron widzisz?
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36685
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 23 mar 2012, 19:29

KwZ pisze:W sensie, że teraz jeżdżą 114+112?
Przy reformie bielańskiej było takie właśnie założenie: 114 + 106(384)/112/184 - przesiadka, ale między silnymi liniami lub przynajmniej ich zestawem - oczywiście do czasu, gdy z <M>Młociny dojedzie się na Jelonki tramwajem. Nie wiem, czy ZTM będzie się tego trzymał do końca, ale na razie się trzyma.
KwZ pisze:Najlepsza byłaby 5, w każdym razie tramwaj z M Młociny.
5 na Jelonki też nie za bardzo dojeżdża.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27448
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 23 mar 2012, 20:05

Bastian pisze: Przy reformie bielańskiej było takie właśnie założenie: 114 + 106(384)/112/184 - przesiadka, ale między silnymi liniami lub przynajmniej ich zestawem - oczywiście do czasu, gdy z <M>Młociny dojedzie się na Jelonki tramwajem. Nie wiem, czy ZTM będzie się tego trzymał do końca, ale na razie się trzyma.
167 na Młocinach spełniałoby założenie.
the only thing that closes quicker than our caskets be the factories

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36685
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 23 mar 2012, 20:06

Gdyby jechało na Jelonki, to być może. Ale też nie jest za silne.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25437
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 23 mar 2012, 20:12

A nie możecie poczekać ten rok (albo i mniej) na otwarcie tramwajów na Powstańców?
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27448
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 23 mar 2012, 20:14

Bastian pisze:Gdyby jechało na Jelonki, to być może.
Ups, no tak. To się wytnie. #-o
the only thing that closes quicker than our caskets be the factories

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2277
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 23 mar 2012, 20:22

pawcio pisze:A nie możecie poczekać ten rok (albo i mniej) na otwarcie tramwajów na Powstańców?
Wierzysz - bo ja już w tramwaje po ostatnich akcjach kompletnie nie wierzę...

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 23 mar 2012, 20:36

Aha. Bo wierzysz w metro, opóźnione już ze trzy lata w stosunku do początku kadencji HGW?

Albo w obwodnicę Śródmieścia (Nowowiatraczną), II jezdnię Wołoskiej, Most Północny (raptem pół roku spóźniona drogówka, część tramwajowa - realizowana nie przez Tramwaje - o rok) albo al. Tysiąclecia ("na Euro")?

Hehe, to może w autobusy - buspas na Belwederskiej, tudzież docelowy dworzec autobusowy przy Wschodni,?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Paweł D.
Posty: 5338
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 23 mar 2012, 20:37

Pawciu, czemu rozkład 17-ki jest tylko na dwa dni? Czyżby miał być przerobiony znowu? A 46 kręcące oberki na prawo i lewo - cud-malina :)

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2277
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 23 mar 2012, 20:38

Glonojad pisze:Aha. Bo wierzysz w metro, opóźnione już ze trzy lata w stosunku do początku kadencji HGW?

Albo w obwodnicę Śródmieścia (Nowowiatraczną), II jezdnię Wołoskiej, Most Północny (raptem pół roku spóźniona drogówka, część tramwajowa - realizowana nie przez Tramwaje - o rok) albo al. Tysiąclecia ("na Euro")?

Hehe, to może w autobusy - buspas na Belwederskiej, tudzież docelowy dworzec autobusowy przy Wschodni,?
Nie wiem w co wierzyć - ale jak przyglądam się w dział "tramwajowy" to mam wrażenie że tam jest tylko gorzej. No i jeszcze na dobicie uwielbiam wracać 4 z Marszałkowskiej na Wyścigi (mój ulubiony punkt kulminacyjny Metro Wilanowska).

No i żeby nie było że jestem zwolennikiem przyspieszenia tramwajów w Warszawie.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25437
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 23 mar 2012, 20:40

Paweł D. pisze:Pawciu, czemu rozkład 17-ki jest tylko na dwa dni? Czyżby miał być przerobiony znowu?
Wiem, ale nie powiem. :-#
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

ODPOWIEDZ