Strona 58 z 61
Wyłączenie z ruchu Mostu Łazienkowskiego
: 25 paź 2015, 21:39
autor: MichalJ
Georg pisze:
Czy wobec tego należy dalej zwiększać liczbę linii, zmniejszając ich częstotliwość?
Wobec tego należy ZMNIEJSZYĆ liczbę linii zachowując jednoperonową przesiadkę. To się da zrobić likwidując 175, nie 188. To 128 i 175 dublują się na >70% trasy, a nie 188.
Wyłączenie z ruchu Mostu Łazienkowskiego
: 25 paź 2015, 21:44
autor: fik
Georg pisze:fik pisze:nie utrzymywanie suboptymalnego układu relacyjnego.
Czego?
Suboptymalnego układu relacyjnego.
MichalJ pisze:I dlatego nie jeżdżą, chociaż mają interes? To chciałeś powiedzieć?
Jeżdżą PRZEZ Centrum, choć nie mają interesu W Centrum.
Wyłączenie z ruchu Mostu Łazienkowskiego
: 25 paź 2015, 21:54
autor: Georg
fik pisze:Georg pisze:
Czego?
Suboptymalnego układu relacyjnego.
Dziękuję za wyjaśnienie.
Wyłączenie z ruchu Mostu Łazienkowskiego
: 26 paź 2015, 10:25
autor: cns80
fik pisze:Uważam, że obecnie jeździ tam znacząco mniej, niż ma interes, bo ciąg Raszyńska - Towarowa - Okopowa jest dramatycznie przewymiarowany,
Taa. A gdzie byś chciał ruch z Gdańskiego skierować ? A z Powązkowskiej i Leszna ? I możemy tak dalej.
Wyłączenie z ruchu Mostu Łazienkowskiego
: 26 paź 2015, 11:57
autor: MichalJ
fik pisze:
Jeżdżą PRZEZ Centrum, choć nie mają interesu W Centrum.
To chyba chciałeś powiedzieć, że jeździ WIĘCEJ, niż ma interes.
Ale ja uważam, że rzekomy tranzyt przy Plotniku, któremu po drodze będzie na Prymasa a jedzie przez Raszyńską, to jest raczej mit niż fakt.
Wyłączenie z ruchu Mostu Łazienkowskiego
: 26 paź 2015, 12:00
autor: fik
MichalJ pisze:fik pisze:
Jeżdżą PRZEZ Centrum, choć nie mają interesu W Centrum.
To chyba chciałeś powiedzieć, że jeździ WIĘCEJ, niż ma interes.
Tak, oczywiście, moje przejęzyczenie.
Wyłączenie z ruchu Mostu Łazienkowskiego
: 26 paź 2015, 12:13
autor: pawcio
MichalJ pisze:fik pisze:
Jeżdżą PRZEZ Centrum, choć nie mają interesu W Centrum.
To chyba chciałeś powiedzieć, że jeździ WIĘCEJ, niż ma interes.
Ale ja uważam, że rzekomy tranzyt przy Plotniku, któremu po drodze będzie na Prymasa a jedzie przez Raszyńską, to jest raczej mit niż fakt.
Ale juz z Pragi czy Targówka na Ochotę lub Mokotów ma to sens.
Generalnie mamy problem z obwodnica śródmiejska która bardziej niż obwodnica jest spiralą. Z obwodnica miejska też ten problem jest bo się fragmentami nakłada na obwodnicę ekspresowa.
Wyłączenie z ruchu Mostu Łazienkowskiego
: 26 paź 2015, 16:21
autor: Pawel_
Od środy wracamy na Łazienkowski?

Wyłączenie z ruchu Mostu Łazienkowskiego
: 26 paź 2015, 16:34
autor: Poc Vocem
Cóż, asfalt jest, próby obciążeniowe wykonane, ostatnio rozwalali schody i wycinali latarnie, ale to są detale, które nie będą przeszkadzać w puszczeniu ruchu, jeśli będzie prikaz polityczny.
Wyłączenie z ruchu Mostu Łazienkowskiego
: 26 paź 2015, 17:06
autor: MichalJ
Jaki znowu prikaz polityczny? Najbliższe wybory są za 3 lata.
Czy naprawdę w otwarciu inwestycji zgodnie z terminem zapisanym w umowie trzeba się doszukiwać "prikazów politycznych"?
Wyłączenie z ruchu Mostu Łazienkowskiego
: 26 paź 2015, 21:30
autor: Solaris U10
Nazwałbym to raczej zaangażowaniem władz miasta. Gdyby to był przepust na Białołęce, któremu nie towarzszy zainteresowanie mediów, odbiory trwałyby miesiąc.
Wyłączenie z ruchu Mostu Łazienkowskiego
: 26 paź 2015, 21:36
autor: Wiliam
Gdyby ten przepust był tak samo ważny dla miasta, to pewnie miałby podobne zainteresowanie.
Wyłączenie z ruchu Mostu Łazienkowskiego
: 26 paź 2015, 22:29
autor: Poc Vocem
Jaki znowu prikaz polityczny? Najbliższe wybory są za 3 lata.
Czy naprawdę w otwarciu inwestycji zgodnie z terminem zapisanym w umowie trzeba się doszukiwać "prikazów politycznych"?
Jednak różnic między oddaniem do użytku ukończonej inwestycji, a zapewnieniem przejezdności trochę jest.
Wyłączenie z ruchu Mostu Łazienkowskiego
: 26 paź 2015, 22:59
autor: Wiliam
To nie będzie "przejezdność", tylko zasadnicze roboty są skończone. To co zostało, z wyjątkiem zjazdu z mostu w stronę Wawra, nie ma już znaczenia z drogowego punktu widzenia.
Wyłączenie z ruchu Mostu Łazienkowskiego
: 27 paź 2015, 7:34
autor: Domino2001
Oficjalny termin otwarcia: noc wtorek/środa