Strona 59 z 310

: 24 sty 2013, 21:02
autor: Pawel_
Ale.. godzina? 13.40 z Redutowej, czy 13.40 na Natolinie? :lol:

: 24 sty 2013, 21:06
autor: bartoni722
13:40 na Natolinie.

: 24 sty 2013, 21:07
autor: bepe
"WJEżdżający", a nie "WYJeżdżający" na Natolin...

: 24 sty 2013, 21:08
autor: bartoni722
Masz odjazd o 13:48 z Natolina zapewne, ech...

: 24 sty 2013, 21:08
autor: Pawel_
Czyli moja wina, jedna literka, hihihi. Dobra, never mind. Dziękuję za szczegółowe instrukcje, może się tam nie zgubię. Pozdrawiam. ;]

: 26 sty 2013, 8:41
autor: eSKeMka
Czy zna ktoś z Was rozkład mobilisowych brygad na 105 w DP lub DŚ Wystarczy mi nawet sama wiadomość o której zaczynają i o której kończą. Z góry bardzo dziękuję za okazaną pomoc :)

: 27 sty 2013, 11:57
autor: sprinter
Które brygady w DŚ na linii 114 ma R-4?

: 27 sty 2013, 12:21
autor: Pawel_
sprinter pisze:Które brygady w DŚ na linii 114 ma R-4?
11.

: 27 sty 2013, 13:19
autor: Paweł D.
A czy M18/114 wykonuje kurs z pasażerami z UKSW na Chomiczówkę? Bo takie tablice ze sobą wozi. Jeśli tak, to o której? I czy po godzinie 20:00 kończy na UKSW jakiś dodatek oprócz 014?

: 27 sty 2013, 19:22
autor: SG
Wie ktoś o której ma wyjazd 1/182?

: 27 sty 2013, 19:25
autor: ashir
W DP? O 4:29 z Redutowej.

: 27 sty 2013, 19:25
autor: SG
ashir pisze:W DP? O 4:29 z Redutowej.
Tak w DP dzięki :) Wiem że 4:44 z DWZ :)

: 29 sty 2013, 19:32
autor: bepe
58/174+410+174+N36 - jakie to cudo ma godziny pracy?

: 29 sty 2013, 19:40
autor: sprinter
Nie wiem, czy to w czymś pomoże, ale na pewno odjeżdża jako 410 o 15:40 z Zachęty. ;-)

: 29 sty 2013, 19:41
autor: bartoni722
Pracę kończy o 0:41, więc jakoś po 1:00 jest na zakładzie.