Strona 7 z 10
Zmiany od kwietnia 2026
: 26 kwie 2026, 13:52
autor: Rafaello_24
Jurand pisze: ↑26 kwie 2026, 13:29
195 pisze: ↑26 kwie 2026, 12:56
Podział brygad na 185 od 27.04:
R-7

1
R-10

4 i 11
R-11

3 i 6
R-13

5, 7 i 10
R-14

8
Mobilis

2, 12, 432, 013, 014, 015
Takiej kołomyi to bym się nie spodziewał
Nawet Kleszczowa tam wpadła, jeszcze jej tam nie było
No właśnie, nie wygląda jak od 27.04. Nie widać tego w wyprawakach żadnej z zajezdni.
Zmiany od kwietnia 2026
: 26 kwie 2026, 13:54
autor: AdamKlocusky
ZielonyJamnik pisze: ↑26 kwie 2026, 13:07
Jesteś pewny, że od jutra? Ja w wyprawach mza tego nie widzę
Tak, od jutra. Wyprawki nie są, nie były i nie będą źródłem informacji sensu stricte, jeśli chodzi o podział brygad. Od tego jest
rozkład jazdy 
Zmiany od kwietnia 2026
: 26 kwie 2026, 13:56
autor: Krokiet
Przyczyna jest prosta: informacja o wydłużonych utrudnieniach na linii Wawer-Otwock i konieczności utrzymania ZS1 (z obsługą Mobilisu) pojawiła się już po wygenerowaniu wyprawek.
Informację o wyjazdach/zjazdach na poszczególne zakłady na 27.04 można znaleźć np. w rozkładzie brygadowym na Zbiorkom.live
Zmiany od kwietnia 2026
: 26 kwie 2026, 14:28
autor: Flash8222
ZielonyJamnik pisze: ↑26 kwie 2026, 13:07
Jesteś pewny, że od jutra? Ja w wyprawach mza tego nie widzę
Bo nie ma ze względu, że pismo przyszło po 16.
Zmiany od kwietnia 2026
: 26 kwie 2026, 14:45
autor: ZielonyJamnik
AdamKlocusky pisze: ↑26 kwie 2026, 13:54
ZielonyJamnik pisze: ↑26 kwie 2026, 13:07
Jesteś pewny, że od jutra? Ja w wyprawach mza tego nie widzę
Tak, od jutra. Wyprawki nie są, nie były i nie będą źródłem informacji sensu stricte, jeśli chodzi o podział brygad. Od tego jest
rozkład jazdy
Dział na stronie mza gdzie są rozkłady podchodzi pod wyprawki i w samym rozkładzie jazdy na jutro też 185 nie ma, ale Flash już wyjaśnił.
Zmiany od kwietnia 2026
: 26 kwie 2026, 16:31
autor: Flash8222
Na pewno zawieszona jest rezerwa z Kleszczowej która przechodzi na 185, nie wiem jak pozostałe.
Zmiany od kwietnia 2026
: 26 kwie 2026, 16:58
autor: wincenty
Jurand pisze: ↑26 kwie 2026, 13:29
195 pisze: ↑26 kwie 2026, 12:56
Podział brygad na 185 od 27.04:
R-7

1
R-10

4 i 11
R-11

3 i 6
R-13

5, 7 i 10
R-14

8
Mobilis

2, 12, 432, 013, 014, 015
Takiej kołomyi to bym się nie spodziewał
Nawet Kleszczowa tam wpadła, jeszcze jej tam nie było
Owszem, Kleszczowa była na 185 w wakacje w 2013 roku, obsługiwała 3 dodatki.
Zmiany od kwietnia 2026
: 26 kwie 2026, 17:45
autor: AdamKlocusky
ZielonyJamnik pisze: ↑26 kwie 2026, 14:45
AdamKlocusky pisze: ↑26 kwie 2026, 13:54
Tak, od jutra. Wyprawki nie są, nie były i nie będą źródłem informacji sensu stricte, jeśli chodzi o podział brygad. Od tego jest
rozkład jazdy
Dział na stronie mza gdzie są rozkłady podchodzi pod wyprawki i w samym rozkładzie jazdy na jutro też 185 nie ma, ale Flash już wyjaśnił.
Mimo wszystko prawidłowym źródłem informacji jest rozkład jazdy przekazywany przez ZTM. Wszakże były już przypadki rozmijania się przydziału przekazywanego przez ZTM w zakresie zajezdni (MZA zrealizowało zadanie za pomocą innej zajezdni (mimo innego przydziału w rozkładzie) przez co wpisali nie w wyprawkach nie tej zajezdni).
Zmiany od kwietnia 2026
: 26 kwie 2026, 19:07
autor: Jurand
wincenty pisze: ↑26 kwie 2026, 16:58
Jurand pisze: ↑26 kwie 2026, 13:29
Takiej kołomyi to bym się nie spodziewał
Nawet Kleszczowa tam wpadła, jeszcze jej tam nie było
Owszem, Kleszczowa była na 185 w wakacje w 2013 roku, obsługiwała 3 dodatki.
No popatrz
Dał bym rękę że Kleszczowa nie obsługiwała 185

Zmiany od kwietnia 2026
: 27 kwie 2026, 7:23
autor: Kron38
Po dwóch tygodniach Relobus wraca na 105 i 193, oddając Mobilisowi 167
Zmiany od kwietnia 2026
: 27 kwie 2026, 8:38
autor: jaNÓŻ
No właśnie skąd na te wszystkie kursy są teraz brygady i kierowcy ? Co robili wcześniej?
Zmiany od kwietnia 2026
: 27 kwie 2026, 9:04
autor: Krokiet
wcześniej grali w karty na ekspedycji, po prostu zmusili ich dzisiaj do roboty
Zmiany od kwietnia 2026
: 27 kwie 2026, 10:18
autor: ZielonyJamnik
jaNÓŻ pisze: ↑27 kwie 2026, 8:38
No właśnie skąd na te wszystkie kursy są teraz brygady i kierowcy ? Co robili wcześniej?
Są ludzie, wozów nie ma bardziej. Wyjeżdża wszystko co ma koła i gdzie silnik odpala
Zmiany od kwietnia 2026
: 27 kwie 2026, 10:20
autor: Flash8222
jaNÓŻ pisze: ↑27 kwie 2026, 8:38
No właśnie skąd na te wszystkie kursy są teraz brygady i kierowcy ? Co robili wcześniej?
Przecież to nie jest jakoś dużo ponad plan. Kleszczowa ma duże rezerwy w przegubach.
Zmiany od kwietnia 2026
: 27 kwie 2026, 14:54
autor: dzidek
ZielonyJamnik pisze: ↑27 kwie 2026, 10:18
jaNÓŻ pisze: ↑27 kwie 2026, 8:38
No właśnie skąd na te wszystkie kursy są teraz brygady i kierowcy ? Co robili wcześniej?
Są ludzie, wozów nie ma bardziej. Wyjeżdża wszystko co ma koła i gdzie silnik odpala
dokładnie. W tej chwili nie o ludzi a o wozy bym się martwił żeby starczyło.