Eksploatacja jednotoru na Boernerowo

Moderator: Wiliam

mkm101
Posty: 996
Rejestracja: 23 maja 2006, 17:05
Kontakt:

Post autor: mkm101 » 24 sty 2008, 4:22

Bastian pisze:Na razie to linii zaczyna grozić likwidacja, bo zrobiła się wokół niej lepsza awantura.
Ktoś wreszcie poszedł po rozum do głowy?

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36658
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 24 sty 2008, 8:14

MeWa pisze:Możesz rozszerzyć myśl?
Na razie nie. Krążą pisma, robione są analizy...

Ja w każdym razie mam nadzieję, że 20 ocaleje - każdego wyłączonego fragmentu sieci żal. No i autobusów, żeby ją zastąpić, też wcale nadmiaru nie ma.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1715
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 24 sty 2008, 9:20

Problem komunikacji na Bemowie Lotnisku skutecznie zapętli rozpoczynająca się budowa trasy S-8. Kto wie ? Może 20 okaże się jedynym remedium na zerwane i zablokowane połączenia drogowe w tym rejonie ? Będziemy mieli Irlandię na Bemowie Lotnisku.
ZUS fundatorem emigracji

mariow
Posty: 2655
Rejestracja: 13 lut 2007, 16:10
Lokalizacja: Warszawa Ursus

Post autor: mariow » 24 sty 2008, 10:37

a/p TALENT pisze:Problem komunikacji na Bemowie Lotnisku skutecznie zapętli rozpoczynająca się budowa trasy S-8. Kto wie ? Może 20 okaże się jedynym remedium na zerwane i zablokowane połączenia drogowe w tym rejonie ? Będziemy mieli Irlandię na Bemowie Lotnisku.
a nie jest tak że 20stka i tak bedzie zawieszona z powodu budowy trasy, przeciez bedzie kolidowac z nową trasą na pewnym odcinku a juz na pewno z jej budową
PURA VIDA!

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1715
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 24 sty 2008, 11:28

Tak się fajnie na budowie S-8 składa , że akurat ta kolizja z 20 to jest pikuś w porównaniu z innymi kolizjami / Lazurowa , Powst. Śl. , Radiowa , Ks.Janusza , linia kolejowa do huty oraz lokalne drogi łączące Górce z Bemowem Lotniskiem / o kolizjach z infrastrukturą podziemną lepiej nie wspominać. Dobrze , że lotnisko na razie pozostawią w spokoju. Będzie to taki nasz bemowski odpowiednik lotniska Tempelhof z okresu blokady Berlina. Tanie linie lotnicze na Okęcie z Flughafen Bemowo to będzie hit !
ZUS fundatorem emigracji

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26847
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 24 sty 2008, 15:38

20 będzie w czasie budowy S-8 bardzo długo wyłączone. I to jest informacja pewna panie Kolego.

Co do najbliższych chwil - ZTM lata od ściany do ściany na zasadzie: "skoro nie można zrobić dwuskładów co 10 minut, to skasować linię dokumentnie".

No cóż, ja też jestem za likwidacją tej linii w obecnym kształcie.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1715
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 24 sty 2008, 15:50

No to dla towarzystwa niech szlag trafi 2,13,23,24 , jak szaleć to szaleć.
ZUS fundatorem emigracji

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26847
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 24 sty 2008, 15:54

Polecam przejechać się i popatrzeć na zapełnienie w ww. liniach i porównać je z 20ką, a potem pisać. Z okna autka wszystkiego nie widać :p
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

mariow
Posty: 2655
Rejestracja: 13 lut 2007, 16:10
Lokalizacja: Warszawa Ursus

Post autor: mariow » 24 sty 2008, 16:15

inż. Glonojad pisze:No cóż, ja też jestem za likwidacją tej linii w obecnym kształcie.
budowa S8 na pewno wiąże sie z przebudowaniem torowiska w miejscu dzisiejszego rozjazdu na Bemowo/Boeenerowo - nowe tory pewnie pobiegną na wiadukcie Radiowa a pytanie czy potem bedzie dalej przełączenie na obecne 20stki
PURA VIDA!

Awatar użytkownika
khangoor
Posty: 134
Rejestracja: 20 gru 2005, 14:34
Lokalizacja: otwock/wawa
Kontakt:

Post autor: khangoor » 24 sty 2008, 16:46

mariow pisze:
inż. Glonojad pisze:No cóż, ja też jestem za likwidacją tej linii w obecnym kształcie.
budowa S8 na pewno wiąże sie z przebudowaniem torowiska w miejscu dzisiejszego rozjazdu na Bemowo/Börnerowo - nowe tory pewnie pobiegną na wiadukcie Radiowa a pytanie czy potem bedzie dalej przełączenie na obecne 20stki
a to nie miało być przypadkiem tak, iż docelowo obecne torowisko 20 miało zostać zastąpione torowiskiem na Radiowej, właśnie z powodu "kolizji" z S8?

Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 2962
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Jarek » 24 sty 2008, 17:54

Bastian pisze:Ja w każdym razie mam nadzieję, że 20 ocaleje - każdego wyłączonego fragmentu sieci żal. No i autobusów, żeby ją zastąpić, też wcale nadmiaru nie ma.
Akurat z autobusową obsługą Starego Bemowa nie ma żadnych problemów. Tyle, że nie o to zupełnie chodzi. Porządna dwudziestka mogłaby pomóc zapewnić dojazd i na Kocjana, i do Babic, i na WAT. Tyle, że nie mogłaby wtedy być tylko dowozówką.

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1715
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 24 sty 2008, 20:02

Auto sprzedane. Od paru miesięcy jeżdżę wyłącznie tramwajami / + ulubione E 2 i 171 / . Z okien mojego mieszkania TW mogą kontrolować ruch tramwai na ul. Radiowej.
ZUS fundatorem emigracji

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36658
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 24 sty 2008, 23:43

Jarek pisze:Porządna dwudziestka mogłaby pomóc zapewnić dojazd i na Kocjana, i do Babic, i na WAT.
Oczywiście! =D>
inż. Glonojad pisze:20 będzie w czasie budowy S-8 bardzo długo wyłączone. I to jest informacja pewna panie Kolego.
Dlaczego? Ma być tylko zbudowany nowy rozjazd z Radiowej - za miejscem przejazdu nad S-8.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 2962
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Jarek » 25 sty 2008, 0:29

Bastian pisze:Dlaczego? Ma być tylko zbudowany nowy rozjazd z Radiowej - za miejscem przejazdu nad S-8.
Może to będzie pretekst do zmian programów sygnalizacyjnych w punkcie kolizji torowiska z układem drogowo-pieszym. Trzeba tam wprowadzić wzbudzanie sygnału przez tramwaj i odpowiedni priorytet.

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3282
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 25 sty 2008, 1:02

inż. Glonojad pisze:No cóż, ja też jestem za likwidacją tej linii w obecnym kształcie.
Chodzi o długość? Przynajmniej dzięki temu nie zakłócają jej żadne awarie na reszcie sieci... To, czego na tej linii potrzeba to przystanki NŻ, imho.

ODPOWIEDZ