Zaplecze a stan techniczny taboru

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Awatar użytkownika
levar
Posty: 3063
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 21 kwie 2009, 9:50

Flash8222 pisze:
levar pisze:NIEKOMPETENCJA.
A możesz podać przykłady niekompetencji pana Zaręby?
Podałem wyżej. Nie udawaj, że nagle lubisz swojego kierownika. Śmiem twierdzić, że raczej nie sprawia Ci radości otrzymywanie upomnień od niego za byle co.

[ Dodano: |21 Kwi 2009|, 2009 09:53 ]
dobrze, to żaden kierowca nie powiedziałby słowa na rządy tego nie kompetentnego [----] ](*,) Większość pewnie nie pamięta, chociaż Sadek na pewno - na R12 Pawelec działał z Łuszkiewiczem i każdy z każdym potrafił się dogadać, zresztą później podobna atmosfera była na R7, kiedy ten drugi sam szefował ;-)
Zgadza się i Łuszkiewicza vox populi chwali po dziś dzień, czego nie można powiedzieć o jego wąsatym Zastępcy. Przepraszam: następcy. ;-)

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 3448
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 21 kwie 2009, 10:05

levar pisze:Zgadza się i Łuszkiewicza vox populi chwali po dziś dzień, czego nie można powiedzieć o jego wąsatym Zastępcy. Przepraszam: następcy. ;-)
De facto, Łuszkiewicz teraz zasila na R7 - pomaga przy grafikach podobno ;]

[ Dodano: |21 Kwi 2009|, 2009 10:10 ]
levar pisze:Przepraszam: następcy. ;-)
Zet na tym stanowisku to był jakiś w ogóle strzał z dupy :mlotek: ](*,)

Awatar użytkownika
levar
Posty: 3063
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 21 kwie 2009, 10:18

Santos pisze:De facto, Łuszkiewicz teraz zasila na R7 - pomaga przy grafikach podobno ;]
Nawet je układa. Dziwnie bo dziwnie, ale nie narzekam ;-) .

Flash8222
Posty: 7630
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 21 kwie 2009, 10:41

levar pisze:Podałem wyżej. Nie udawaj, że nagle lubisz swojego kierownika. Śmiem twierdzić, że raczej nie sprawia Ci radości otrzymywanie upomnień od niego za byle co.
To ja w takim razie słucham jak Ty i Santos byście lepiej zrobili organizację przy remoncie pomp? Czy może aż tak się wściekasz, że nie jesteś związkowcem, który jest wpuszczany bramą wyjazdową bez tankowania? Czyżbyś lepiej ode mnie wiedział ile dostałem upomnień? Bo na pewno nie jest to liczba mnoga jak się Tobie to wydaje. Nie ukrywam, że kierownik Zaręba ma swoje wady i wcale go nie bronię, tylko odnoszę się do waszych argumentów które jakby to delikatnie powiedzieć są z dupy wyciągnięte. I doradzę Levarze popracuj trochę dłużej zanim zaczniesz srać we własne gniazdo.

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 3448
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 21 kwie 2009, 10:52

Flash8222 pisze:
levar pisze:Podałem wyżej. Nie udawaj, że nagle lubisz swojego kierownika. Śmiem twierdzić, że raczej nie sprawia Ci radości otrzymywanie upomnień od niego za byle co.
To ja w takim razie słucham jak Ty i Santos byście lepiej zrobili organizację przy remoncie pomp? Czy może aż tak się wściekasz, że nie jesteś związkowcem, który jest wpuszczany bramą wyjazdową bez tankowania? Czyżbyś lepiej ode mnie wiedział ile dostałem upomnień? Bo na pewno nie jest to liczba mnoga jak się Tobie to wydaje. Nie ukrywam, że kierownik Zaręba ma swoje wady i wcale go nie bronię, tylko odnoszę się do waszych argumentów które jakby to delikatnie powiedzieć są z dupy wyciągnięte. I doradzę Levarze popracuj trochę dłużej zanim zaczniesz srać we własne gniazdo.
Czy do twojej łepetyny nie dociera, że za modernizację odpowiedzialny jest ten gościu i nie nam się zabierać za organizację przebudowy ;] A fakt jest faktem, że to co się dzieje w porach zjazdowych jest totalnym przegięciem. Sytuacja jest beznadziejna :-$

[ Dodano: |21 Kwi 2009|, 2009 10:54 ]
Flash8222 pisze:I doradzę Levarze popracuj trochę dłużej zanim zaczniesz srać we własne gniazdo.
Napisałeś to w takim sensie, jakbyś jeździł już z 10 lat zawodowo :kekeke: buhehehe

Flash8222
Posty: 7630
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 21 kwie 2009, 10:58

Santos pisze: Czy do twojej łepetyny nie dociera, że za modernizację odpowiedzialny jest ten dziad i nie nam się zabierać za organizację przebudowy ;] A fakt jest faktem, że to co się dzieje w porach zjazdowych jest totalnym przegięciem. Sytuacja jest tak wujowa jak sam Zaręba :-$

A do Ciebie nie dociera, że kiedyś ten remont trzeba było przeprowadzić... Pewnie wolałbyś by pompy nie były wymieniane i rozsypały się razem z zadaszeniem ze starości... No i tylko wciąż krytykować potrafisz.

marcint5
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2009, 9:35
Lokalizacja: Z R-1

Post autor: marcint5 » 21 kwie 2009, 12:22

Pan Z-et nie jest zły, jak ktoś idzie do niego z nastawieniem, żeby go w ch.a zrobić, mimo,że upomnienie, mu się nalęży to pózniej, narzeka. Sam osobiście kiedyś narozrabiałem, pogadałem z nim jak facet z facetem, bez krętactw. Nie upomniał mnie, ba pomógł napisać wyjaśnienie do ztm. Narzekają na niego wszycy Ci, co narozrabiali, a nie potrafią się do tego przyznać.

NR
(tygrys)
Posty: 3178
Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy

Post autor: NR » 21 kwie 2009, 14:08

gregory5576 pisze:ymieniają ochronę co jakiś krótki okres czasu. :D
ciekawe bo na R2 ochrona się nie zmieniła od X lat

Awatar użytkownika
levar
Posty: 3063
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 21 kwie 2009, 15:19

Flash8222 pisze:Czy może aż tak się wściekasz, że nie jesteś związkowcem, który jest wpuszczany bramą wyjazdową bez tankowania?
Inaczej bym to ujął. nie wściekam się, że nie jestem związkowcem, lecz wściekam się, że panuje niesprawiedliwość - tylko związkowcy wjeżdżają bez kolejki. A mnie nikt za dodatkowy czas (po przekroczeniu bramy) nie płaci, powtarzam po raz wtóry.
Flash8222 pisze:Nie ukrywam, że kierownik Zaręba ma swoje wady
Nareszcie =D>
Flash8222 pisze:wcale go nie bronię
bronisz
Flash8222 pisze:A do Ciebie nie dociera, że kiedyś ten remont trzeba było przeprowadzić...
Oczywiście, że trzeba było przeprowadzić. Ale wystarczyłoby, by mistrz lub dyspozytor wpisywał w kartę czas zakończenia pracy kierowcy. To przykładowa propozycja lepszej organizacji.
marcint5 pisze:Pan Z-et nie jest zły, jak ktoś idzie do niego z nastawieniem, żeby go w ch.a zrobić, mimo,że upomnienie, mu się nalęży to pózniej, narzeka. Sam osobiście kiedyś narozrabiałem, pogadałem z nim jak facet z facetem, bez krętactw. Nie upomniał mnie, ba pomógł napisać wyjaśnienie do ztm. Narzekają na niego wszycy Ci, co narozrabiali, a nie potrafią się do tego przyznać.
To jesteś chyba wyjątkiem. Zet słynie z rozdawania upomnień, gdy tylko nadarzy się okazja, nawet bzdurna (wspomniana przez BJ2052 zmiana trasy dojazdu/zjazdu). Upomnienia rozdaje jak "z urzędu". A ciekawe, co by zrobił, gdyby kierowca dostał pochwałę pisemną od pasażera :?: :-"

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 3835
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 21 kwie 2009, 15:48

tygrys pisze:
gregory5576 pisze:ymieniają ochronę co jakiś krótki okres czasu. :D
ciekawe bo na R2 ochrona się nie zmieniła od X lat
Na R-2 nie, ale w innych oddziałach owszem.

TLG
Posty: 5895
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 21 kwie 2009, 16:09

Wy chyba zapominacie, że to, co tu piszecie może przeczytać każdy. Kategorycznie zabraniam używania jakichkolwiek wyzwisk pod adresem kogokolwiek, wymienionego z nazwiska, z "dziadem" włącznie. Narażacie siebie i nas na nieprzyjemności, gdyż jest to zniesławienie jak w mordę strzelił. Następny mądrala, który się do tego posunie wyleci z "Taboru" bez dyskusji
15/12/2005-12/7/2019

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1257
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 21 kwie 2009, 18:01

Santos pisze:De facto, Łuszkiewicz teraz zasila na R7 - pomaga przy grafikach podobno ;]
:arrow: Tak dokładnie tak

reserved
Posty: 14644
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 21 kwie 2009, 19:12

Chciałbym zauważyć jedną rzecz. Narzekacie, że pan X nie pozwala zmieniać trasy zjazdowej np... a jeśli by miał gdzieś tą trasę to byście narzekali że jest totalny bałagan i każdy robi co chce.

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 3835
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 21 kwie 2009, 19:14

reserved pisze:Chciałbym zauważyć jedną rzecz. Narzekacie, że pan X nie pozwala zmieniać trasy zjazdowej np... a jeśli by miał gdzieś tą trasę to byście narzekali że jest totalny bałagan i każdy robi co chce.
A co to za różnica, którędy kierowca zjedzie do zajezdni?

Awatar użytkownika
Plesim
Posty: 4181
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:59
Lokalizacja: Tam gdzie kiedyś kończyła 11

Post autor: Plesim » 21 kwie 2009, 19:20

Jamnik pisze:A co to za różnica, którędy kierowca zjedzie do zajezdni?
Zgadza się, a oprócz tego w tym akurat przypadku trasa alternatywna pomaga rozładować tłok na skrzyżowaniu Wołoska/Woronicza.

ODPOWIEDZ