Strona 7 z 91

: 03 cze 2006, 18:19
autor: Glonojad
Karol pisze: Ja bym raczej wyciął 521 z Kina Ochota a resztę zostawił w spokoju, to jest środek osiedla.
I 150 metrów od sąsiednego przystanku. Wywalić. Ewentualnie z przesunięciem Wawelskiej w stronę Banacha na zachodnią stronę skrzyżowania.
Ale to i tak najwcześniej za 5 lat.

: 03 cze 2006, 18:26
autor: MeWa
a co będzie za 5 lat?

: 03 cze 2006, 18:28
autor: Glonojad
Koniec karencji projektu.

: 03 cze 2006, 18:39
autor: MeWa
taaa na pewno ktoś będzie myślał o ograniczeniu ilości przystanków... Zresztą, jestem ciekaw, jak to wyjdzie z tymi przejazdami przez skryżowania, czy rzeczywiście będą tramwaje miały priorytet i szybciej będą jeździć... i czy Galas tego nie zablokuje.

: 03 cze 2006, 18:45
autor: smoła
Ja bym odstrzelił przygłupiasty Cm.Prawosławny i Pl.Kasztelański.Wówczas tramwaj mógłby rozpędzić się do 70 km/h. a obenie jedzie max.jakieś 30 km/h.

: 03 cze 2006, 19:27
autor: fik
MeWa pisze:na Kino Ochota jest przystanek autobusowy
Na Korotyńskiego i Dickensa też.

[ Dodano: 2006-06-03, 19:28 ]
inż. Glonojad pisze: I 150 metrów od sąsiednego przystanku. Wywalić.
Jeśłi podciągniemy 521 do częstotliwości 517, to proszę uprzejmie ;]

: 03 cze 2006, 19:43
autor: reserved
wiec tak.. proponuje na trasie tramwajow okecie - pl. zawiszy zrobic tak przystanki:
LIPOWCZANA przekreslic, niech tam bedzie przyst. autobusowy nz, tam prawie nikt nie korzysta, no moze czasami
LECHICKA polaczyc z PKP RAKOWIEC i niech bedzie na lechickeij bo przy pkp rakowiec wystarczy autobusowy przystanek
HALE BANACHA zostawic, skasowac BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 albo zostawic ten tylko dla tramwajow skrecajacych w banacha
KINO OCHOTA do kasacji, rowniez dla 521 , niech sie zatrzymuja 157, 167 i 191, wystarczy
a DALEKA niech bedzie ;)

: 03 cze 2006, 20:35
autor: Tm
Fikander pisze:Jeśłi podciągniemy 521 do częstotliwości 517, to proszę uprzejmie ;]
a co ma do tego częstotliwość?

zreszta o ile Kino Ochota dla 521 jest potrzebne, to dla mających przystanki tuż obok tramwajów juz nie

: 03 cze 2006, 20:43
autor: fik
Tm pisze:a co ma do tego częstotliwość?
No gdzieś pasażerowie muszą się pomieścić.

: 03 cze 2006, 20:46
autor: MeWa
Fikander pisze:
MeWa pisze:na Kino Ochota jest przystanek autobusowy
Na Korotyńskiego i Dickensa też.
taaa... 154 i 128. Akurat przystanki na tym odcinku Grójeckiej mają dobrą odległość, a komunikacja autobusowa jest słaba.

a zresztą: <<posty w duchu "sam sobie wytnij przystanek" nie są w bardzo fachowym stylu...>> więc nie wiem dokąd dążysz...

: 03 cze 2006, 20:52
autor: fik
Ależ jakie 'sam sobie wytnij przystanek'? Z moich obserwacji wynika, że wymiana jest tam znikoma, a mieszkańcom Okęcia i Raszyna wydłuża się czas przejazdu do Centrum. Rakowiec ma 512 choćby, więc da sobie radę.

:roll:

: 03 cze 2006, 20:55
autor: MeWa
złośliwie bzdury pleciesz... ](*,)

: 03 cze 2006, 21:10
autor: fik
Ależ traktuj to jak chcesz ;]

: 03 cze 2006, 21:12
autor: MeWa
zresztą musisz nieuważnie obserwować... :-k

[ Dodano: 2006-06-03, 21:13 ]
ale te bzdurne obserwacje pewnie sobie wymyśliłeś do udowodnienia tego pomysłu

: 03 cze 2006, 21:39
autor: Tm
Fikander pisze:No gdzieś pasażerowie muszą się pomieścić.
ale co to ma do likwidacji Kina Ochota?