Strona 7 z 23
: 31 sie 2012, 20:43
autor: michał1984
Bernard pisze:michał1984 pisze:Tak się składa ze mieszkanie znajduje się w tej samej klatce w której mieszkam tylko piętro wyżej,smród i pełno dymu tragedia jednym słowem

Nie podleli Ci mieszkania? Niestety pożary w blokach mają to do siebie, że powyżej wszytko osmolone i śmierdzi. I będzie śmierdzieć dopóki nie zerwie się tynków (w lutym brałem udział w akcji w Wieliszewie, byłem w zwykłej, prywatnej kurtce i za nic nie mogłem pozbyć się smrodu z niej), niższe kondygnacje są pozalewane.
Nie w tym pionie mieszkam ale piętro niżej czyli pion piętro 8 i 7 zalane całe mieszkania,było o tym dzisiaj w raporcie i piszą na tvn warszawa

: 01 wrz 2012, 0:37
autor: MZ
radeom pisze:Myślałem że BBiZK pojawia się w przypadku tylko i wyłącznie jakichś konkretnych sytuacji typu zgromadzenia, alarmy bombowe itp.

Tak samo alarm bombowy, jak i groźny pożar w bloku stanowią zagrożenie dla dużej liczby osób.
: 01 wrz 2012, 23:56
autor: tomstak
Kolejny pożar przy Targowej (17), czyżby sezon na podpalenia otwarty?
: 06 wrz 2012, 17:04
autor: rufio198
: 06 wrz 2012, 17:24
autor: Bernard
TU więcej informacji + ciągła aktualizacja.
: 06 wrz 2012, 17:51
autor: Bastian
Notabene kilka dni temu paliło się też w szpitalu Dzieciątka Jezus na pl. Starynkiewicza:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... rnych.html
: 06 wrz 2012, 22:22
autor: ikarus
A dziś pożar na terenie elektrociepłowni Żerań, Infomacja za Tvn Warszawa:
http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,ne ... 56893.html
: 06 wrz 2012, 22:27
autor: Bastian
ikarus pisze:A dziś pożar na terenie elektrociepłowni Żerań
A przeczytałeś
trzy posty, poprzedzające twój?

: 06 wrz 2012, 23:08
autor: 29 Ikarusów
Bastian pisze:ikarus pisze:A dziś pożar na terenie elektrociepłowni Żerań
A przeczytałeś
trzy posty, poprzedzające twój?

Szczególnie ten ostatni z tych
trzech wiele wnosi do tematu

: 10 wrz 2012, 11:18
autor: tomstak
Na trasie toruńskiej od strony Marek grilluje się ciężarówka.
: 10 wrz 2012, 14:45
autor: Bernard
tomstak pisze:Na trasie toruńskiej od strony Marek grilluje się ciężarówka.
Ładunek na naczepie
: 14 paź 2012, 2:26
autor: tomstak
W Wołominie pożar kamienicy, wsparcie z warszawy w drodze - podnośnik z JRG15 i Ratownictwo chemiczno-ekologiczne z JRG9.
: 14 paź 2012, 13:46
autor: Qbeer
Chemia to zawsze na JRG6 była. Może mowa o samochodzie do nabijania butli z 9?
: 15 paź 2012, 10:29
autor: tomstak
Pożar na Rakowieckiej, utrudnienia do Puławskiej.
Qbeer pisze:Chemia to zawsze na JRG6 była. Może mowa o samochodzie do nabijania butli z 9?
Chemia jest na 6, jak wodniaki na 5, wysokościówka na 7, a paramedycy z 8.
Coś musiało być niezbędnego na 9 że wysłali wsparcie z Domaniewskiej.
Wołomin mocno płakał, bo nie mógł się doczekać wsparcia z Domaniewskiej.
: 13 lis 2012, 9:33
autor: Bernard