Strona 7 z 32

: 10 cze 2012, 19:00
autor: kocur
Mecz Hiszpania - Włochy tak porywający, że szczęki bolą od ziewania.

: 10 cze 2012, 19:02
autor: Szeregowy_Równoległy
Nie jesteś koneserem. Ja też nie. Za to Szpaku jest, bo powiedział, że koneserom mecz może się podobać, a potem wychwalał poziom spotkania :)

: 10 cze 2012, 19:06
autor: pawcio
Oj tam. Hiszpanie sobie kopią, a Włosi znienacka wyprowadzają mordercze ciosy z dystansu. Bez Casillasa już by dawno temu było 0:2.

: 10 cze 2012, 19:08
autor: kocur
Jak dotąd to mordercza jest jedynie nuda na boisku.

: 10 cze 2012, 19:08
autor: Szeregowy_Równoległy
Pawcio jest koneserem. Ktoś mi buchnął zegar, a był najbardziej pasjonującym elementem spotkania.

: 10 cze 2012, 19:10
autor: fik
pawcio pisze:Zgodnie obowiązującą doktryną atak wyprostowaną nogą sunącą nie po ziemi, a w powietrzu (tzw. flying tackle) powinien być karany czerwoną kartką niezależnie od jego celności i dalszych skutków.
Nie spotkałem się z taką interpretacją, ale wierzę na słowo. Co prawda uważam, że FIFA lepiej by zrobiła, jakby zajęła się symulantami, ale niech już będzie.
Szeregowy_Równoległy pisze: Masz uraz do Niemców, że pozwalasz ich kopać? :)
Ej, naprawdę taka retoryka nie jest potrzebna, zwłaszcza, że to nie pierwszy raz. :P

: 10 cze 2012, 19:12
autor: Szeregowy_Równoległy
fik pisze:
Szeregowy_Równoległy pisze: Masz uraz do Niemców, że pozwalasz ich kopać? :)
Ej, naprawdę taka retoryka nie jest potrzebna, zwłaszcza, że to nie pierwszy raz. :P
Fakt, chyba już kiedyś chciałem ci odpowiedzieć krotochwilnym fragmentem "Testosteronu" doszukując się przyczyn traumy ;P

[ Dodano: |10 Cze 2012|, 2012 19:17 ]
O, materiał szkoleniowy dla Franka Smudy: czemu warto robić zmiany i co można dzięki zmianom osiągnąć...

: 10 cze 2012, 19:20
autor: kocur
I już jest odpowiedź. Zaczyna się robić ciekawie.

: 10 cze 2012, 19:26
autor: Szeregowy_Równoległy
Ramos próbujący strzelać przewrotką... To nie mogło się dobrze skończyć :)

: 10 cze 2012, 19:32
autor: Maybach
Skąd ten Alba? :shock:

: 10 cze 2012, 19:34
autor: Szeregowy_Równoległy
Z Valencii. Obrońcopomocnik. Właśnie przechodzi do Barcelony. Ale ten Torres jest siusiakowy... Balotelli jest po prostu głupi, Torres natomiast jest bez formy. No i drewniany się z wiekiem robi.

: 10 cze 2012, 19:49
autor: Bastian
No, w sumie nie ma co narzekać - zaczęliśmy turniej dokładnie tak samo, jak Hiszpanie i Włosi :term:

: 10 cze 2012, 20:19
autor: pawcio
fik pisze:Nie spotkałem się z taką interpretacją, ale wierzę na słowo.
Wierz, wierz. Mam całkiem niezłe źródło w domu.

: 10 cze 2012, 20:28
autor: fik
pawcio pisze:
fik pisze:Nie spotkałem się z taką interpretacją, ale wierzę na słowo.
Wierz, wierz. Mam całkiem niezłe źródło w domu.
Wiem, inaczej bym nie uwierzył :P

: 10 cze 2012, 22:33
autor: Paweł_K
Świetny mecz w wykonaniu Chorwatów - mogą namieszać w grupie C