Strona 7 z 32
: 10 cze 2012, 19:00
autor: kocur
Mecz Hiszpania - Włochy tak porywający, że szczęki bolą od ziewania.
: 10 cze 2012, 19:02
autor: Szeregowy_Równoległy
Nie jesteś koneserem. Ja też nie. Za to Szpaku jest, bo powiedział, że koneserom mecz może się podobać, a potem wychwalał poziom spotkania

: 10 cze 2012, 19:06
autor: pawcio
Oj tam. Hiszpanie sobie kopią, a Włosi znienacka wyprowadzają mordercze ciosy z dystansu. Bez Casillasa już by dawno temu było 0:2.
: 10 cze 2012, 19:08
autor: kocur
Jak dotąd to mordercza jest jedynie nuda na boisku.
: 10 cze 2012, 19:08
autor: Szeregowy_Równoległy
Pawcio jest koneserem. Ktoś mi buchnął zegar, a był najbardziej pasjonującym elementem spotkania.
: 10 cze 2012, 19:10
autor: fik
pawcio pisze:Zgodnie obowiązującą doktryną atak wyprostowaną nogą sunącą nie po ziemi, a w powietrzu (tzw. flying tackle) powinien być karany czerwoną kartką niezależnie od jego celności i dalszych skutków.
Nie spotkałem się z taką interpretacją, ale wierzę na słowo. Co prawda uważam, że FIFA lepiej by zrobiła, jakby zajęła się symulantami, ale niech już będzie.
Szeregowy_Równoległy pisze: Masz uraz do Niemców, że pozwalasz ich kopać?

Ej, naprawdę taka retoryka nie jest potrzebna, zwłaszcza, że to nie pierwszy raz.

: 10 cze 2012, 19:12
autor: Szeregowy_Równoległy
fik pisze:Szeregowy_Równoległy pisze: Masz uraz do Niemców, że pozwalasz ich kopać?

Ej, naprawdę taka retoryka nie jest potrzebna, zwłaszcza, że to nie pierwszy raz.

Fakt, chyba już kiedyś chciałem ci odpowiedzieć
krotochwilnym fragmentem "Testosteronu" doszukując się przyczyn traumy
[ Dodano: |10 Cze 2012|, 2012 19:17 ]
O, materiał szkoleniowy dla Franka Smudy: czemu warto robić zmiany i co można dzięki zmianom osiągnąć...
: 10 cze 2012, 19:20
autor: kocur
I już jest odpowiedź. Zaczyna się robić ciekawie.
: 10 cze 2012, 19:26
autor: Szeregowy_Równoległy
Ramos próbujący strzelać przewrotką... To nie mogło się dobrze skończyć

: 10 cze 2012, 19:32
autor: Maybach
Skąd ten Alba?

: 10 cze 2012, 19:34
autor: Szeregowy_Równoległy
Z Valencii. Obrońcopomocnik. Właśnie przechodzi do Barcelony. Ale ten Torres jest siusiakowy... Balotelli jest po prostu głupi, Torres natomiast jest bez formy. No i drewniany się z wiekiem robi.
: 10 cze 2012, 19:49
autor: Bastian
No, w sumie nie ma co narzekać - zaczęliśmy turniej dokładnie tak samo, jak Hiszpanie i Włosi

: 10 cze 2012, 20:19
autor: pawcio
fik pisze:Nie spotkałem się z taką interpretacją, ale wierzę na słowo.
Wierz, wierz. Mam całkiem niezłe źródło w domu.
: 10 cze 2012, 20:28
autor: fik
pawcio pisze:fik pisze:Nie spotkałem się z taką interpretacją, ale wierzę na słowo.
Wierz, wierz. Mam całkiem niezłe źródło w domu.
Wiem, inaczej bym nie uwierzył

: 10 cze 2012, 22:33
autor: Paweł_K
Świetny mecz w wykonaniu Chorwatów - mogą namieszać w grupie C