Strona 7 z 7
: 03 sty 2013, 1:04
autor: desert_eag
Bierut pisze:[...] ale dla kierowcy tak, ponieważ ten wentylator znajduje się nietypowo pod podestem kabiny i wylot jest pod drzwiami do kabiny.
I jest nieznośny! Dla tych, którzy zatrzymali się na etapie za głośnej nagrzewnicy w przedziale pasażerskim precyzuję: ta dmuchawa znajduje się w kabinie kierowcy, jest słyszalna prawdopodobnie tylko przez niego i dość szybko powoduje... szumy w głowie :-/ Na szczęście są już banalne, mechaniczne sposoby, aby to ustrojstwo unicestwić, nie wyłączając przy okazji nagrzewnic przedziału pasażerskiego

: 03 sty 2013, 13:03
autor: Bierut
desert_eag pisze:Bierut pisze:[...] ale dla kierowcy tak, ponieważ ten wentylator znajduje się nietypowo pod podestem kabiny i wylot jest pod drzwiami do kabiny.
I jest nieznośny! Dla tych, którzy zatrzymali się na etapie za głośnej nagrzewnicy w przedziale pasażerskim precyzuję: ta dmuchawa znajduje się w kabinie kierowcy, jest słyszalna prawdopodobnie tylko przez niego i dość szybko powoduje... szumy w głowie :-/ Na szczęście są już banalne, mechaniczne sposoby, aby to ustrojstwo unicestwić, nie wyłączając przy okazji nagrzewnic przedziału pasażerskiego

Mów dalej... Bo ja po 10 godzinnej zmianie na 138 miałem już dość. Coś z tym ustrojstwem trzeba zrobić.
: 03 sty 2013, 16:23
autor: desert_eag
Przyłóż kartkę A3 (podwieszkę) tak aby zaciągnęło. Ale zostaw z 5cm odkryte, żeby cały czas był ciąg.
: 04 sty 2013, 7:46
autor: Bierut
Dzięki, spróbuję.