Strona 7 z 7

: 03 sty 2013, 1:04
autor: desert_eag
Bierut pisze:[...] ale dla kierowcy tak, ponieważ ten wentylator znajduje się nietypowo pod podestem kabiny i wylot jest pod drzwiami do kabiny.
I jest nieznośny! Dla tych, którzy zatrzymali się na etapie za głośnej nagrzewnicy w przedziale pasażerskim precyzuję: ta dmuchawa znajduje się w kabinie kierowcy, jest słyszalna prawdopodobnie tylko przez niego i dość szybko powoduje... szumy w głowie :-/ Na szczęście są już banalne, mechaniczne sposoby, aby to ustrojstwo unicestwić, nie wyłączając przy okazji nagrzewnic przedziału pasażerskiego :-)

: 03 sty 2013, 13:03
autor: Bierut
desert_eag pisze:
Bierut pisze:[...] ale dla kierowcy tak, ponieważ ten wentylator znajduje się nietypowo pod podestem kabiny i wylot jest pod drzwiami do kabiny.
I jest nieznośny! Dla tych, którzy zatrzymali się na etapie za głośnej nagrzewnicy w przedziale pasażerskim precyzuję: ta dmuchawa znajduje się w kabinie kierowcy, jest słyszalna prawdopodobnie tylko przez niego i dość szybko powoduje... szumy w głowie :-/ Na szczęście są już banalne, mechaniczne sposoby, aby to ustrojstwo unicestwić, nie wyłączając przy okazji nagrzewnic przedziału pasażerskiego :-)
Mów dalej... Bo ja po 10 godzinnej zmianie na 138 miałem już dość. Coś z tym ustrojstwem trzeba zrobić.

: 03 sty 2013, 16:23
autor: desert_eag
Przyłóż kartkę A3 (podwieszkę) tak aby zaciągnęło. Ale zostaw z 5cm odkryte, żeby cały czas był ciąg.

: 04 sty 2013, 7:46
autor: Bierut
Dzięki, spróbuję.