Strona 7 z 8
: 26 gru 2012, 19:45
autor: pawcio
1:36 na bramie z tego co pamiętam. A to 1:24 to co to jest?
: 26 gru 2012, 19:47
autor: bartoni722
26, odjazd z Annopolu o 0:42.
: 26 gru 2012, 23:03
autor: Domas
Ile będzie dodatkowych brygad na N12 w noc sylwestrową?
: 26 gru 2012, 23:08
autor: radeom
2 wozy z R-13
: 26 gru 2012, 23:08
autor: bartoni722
Na wysoką, czy niską podłogę?
: 27 gru 2012, 2:04
autor: SieneK
Domas pisze:Ile będzie dodatkowych brygad na N12 w noc sylwestrową?
zasilanie N12 2 mega R-13
: 30 gru 2012, 13:35
autor: ashir
Zasilenia w Sylwestra w ciągu dnia będą wyglądały podobnie jak w Wigilię. Natomiast zasilenia nocne przedstawiają się następująco:
R-6 "Redutowa"
-
N43 
11, 13
-
N44 
11, 12, 13
R-7 "Woronicza"
-
N34 
12, 13, 21, 22
-
N35 
24, 25
-
N81 
24, 25
R-10 "Ostrobramska"
-
507 
21, 22, 23, 24
-
N25 
12, 13, 21, 22, 23
-
N42 
11
-
N43 
12
-
N81 
22
R-11 "Kleszczowa"
-
N33 
01
-
N35 
26
-
N37 
01, 02
-
N42 
12, 13
R-13 "Stalowa"
-
N01 
011, 012
-
N11 
01, 02
-
N12 
01, 02
-
N25 
11
-
N34 
11
-
N37 
03
-
N81 
21, 23
Niska podłoga musi być na zasileniu na
507,
N01,
N25,
N35,
N37,
N42,
N43,
N44,
N81.
: 30 gru 2012, 19:59
autor: 5744
Na N64 pewnie ITS....
: 30 gru 2012, 20:40
autor: bartoni722
Tak, biorąc pod uwagę zjazdy niemal pod bramę tegoż przewoźnika.

: 30 gru 2012, 22:31
autor: 5744
A na reszcie brygad same przeguby? Oprócz PKS-u oczywiście.
: 30 gru 2012, 23:23
autor: radeom
W większości tak, R-11 poza paroma brygadami będzie na piętnastkach.
kukuryk12 pisze:Na sylwestra 6 rezerw nocnych na DWC.
Wszystkie na przeguba. Bodajże 3 wozy będą podstawione na Emilii Plater, dwa na Marszałkowskiej i jeden na R-7.
: 31 gru 2012, 9:14
autor: 5690
radeom pisze:W większości tak, R-11 poza paroma brygadami będzie na piętnastkach.
kukuryk12 pisze:Na sylwestra 6 rezerw nocnych na DWC.
Wszystkie na przeguba. Bodajże 3 wozy będą podstawione na Emilii Plater, dwa na Marszałkowskiej i jeden na R-7.
Dokładnie to bedzie 6 rezerwowycj i 1 planowa z Redutowej jak dobrze pamiętam 1 na DWC reszta na Emili Plater do dyspozycj ZTM.
: 31 gru 2012, 10:10
autor: ashir
Jak coś to dziś
709 jest przegubowe, natomiast
710 bez zmian na solówki. Niestety na wszystkich brygadach jeżdżą niskopodłogowce.

: 31 gru 2012, 10:13
autor: sprinter
ashir pisze: natomiast
710 bez zmian na solówki. Niestety na wszystkich brygadach jeżdżą
niskopodłogowce. 
Ale po południu może się to zmienić

.
: 31 gru 2012, 10:15
autor: ashir
Raczej się nic nie zmieni.
