Strona 7 z 8

: 26 gru 2012, 19:45
autor: pawcio
1:36 na bramie z tego co pamiętam. A to 1:24 to co to jest?

: 26 gru 2012, 19:47
autor: bartoni722
26, odjazd z Annopolu o 0:42.

: 26 gru 2012, 23:03
autor: Domas
Ile będzie dodatkowych brygad na N12 w noc sylwestrową?

: 26 gru 2012, 23:08
autor: radeom
2 wozy z R-13

: 26 gru 2012, 23:08
autor: bartoni722
Na wysoką, czy niską podłogę?

: 27 gru 2012, 2:04
autor: SieneK
Domas pisze:Ile będzie dodatkowych brygad na N12 w noc sylwestrową?
zasilanie N12 2 mega R-13

: 30 gru 2012, 13:35
autor: ashir
Zasilenia w Sylwestra w ciągu dnia będą wyglądały podobnie jak w Wigilię. Natomiast zasilenia nocne przedstawiają się następująco:

R-6 "Redutowa"
- N43 :arrow: 11, 13
- N44 :arrow: 11, 12, 13

R-7 "Woronicza"
- N34 :arrow: 12, 13, 21, 22
- N35 :arrow: 24, 25
- N81 :arrow: 24, 25

R-10 "Ostrobramska"
- 507 :arrow: 21, 22, 23, 24
- N25 :arrow: 12, 13, 21, 22, 23
- N42 :arrow: 11
- N43 :arrow: 12
- N81 :arrow: 22

R-11 "Kleszczowa"
- N33 :arrow: 01
- N35 :arrow: 26
- N37 :arrow: 01, 02
- N42 :arrow: 12, 13

R-13 "Stalowa"
- N01 :arrow: 011, 012
- N11 :arrow: 01, 02
- N12 :arrow: 01, 02
- N25 :arrow: 11
- N34 :arrow: 11
- N37 :arrow: 03
- N81 :arrow: 21, 23

Niska podłoga musi być na zasileniu na 507, N01, N25, N35, N37, N42, N43, N44, N81.

: 30 gru 2012, 19:59
autor: 5744
Na N64 pewnie ITS....

: 30 gru 2012, 20:40
autor: bartoni722
Tak, biorąc pod uwagę zjazdy niemal pod bramę tegoż przewoźnika. :D

: 30 gru 2012, 22:31
autor: 5744
A na reszcie brygad same przeguby? Oprócz PKS-u oczywiście.

: 30 gru 2012, 23:23
autor: radeom
W większości tak, R-11 poza paroma brygadami będzie na piętnastkach.
kukuryk12 pisze:Na sylwestra 6 rezerw nocnych na DWC.
Wszystkie na przeguba. Bodajże 3 wozy będą podstawione na Emilii Plater, dwa na Marszałkowskiej i jeden na R-7.

: 31 gru 2012, 9:14
autor: 5690
radeom pisze:W większości tak, R-11 poza paroma brygadami będzie na piętnastkach.
kukuryk12 pisze:Na sylwestra 6 rezerw nocnych na DWC.
Wszystkie na przeguba. Bodajże 3 wozy będą podstawione na Emilii Plater, dwa na Marszałkowskiej i jeden na R-7.
Dokładnie to bedzie 6 rezerwowycj i 1 planowa z Redutowej jak dobrze pamiętam 1 na DWC reszta na Emili Plater do dyspozycj ZTM.

: 31 gru 2012, 10:10
autor: ashir
Jak coś to dziś 709 jest przegubowe, natomiast 710 bez zmian na solówki. Niestety na wszystkich brygadach jeżdżą niskopodłogowce. :sad:

: 31 gru 2012, 10:13
autor: sprinter
ashir pisze: natomiast 710 bez zmian na solówki. Niestety na wszystkich brygadach jeżdżą niskopodłogowce. :sad:
Ale po południu może się to zmienić :>.

: 31 gru 2012, 10:15
autor: ashir
Raczej się nic nie zmieni. ;-)