Jak to kursuje? - 2012-2021

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

bartoni722
Posty: 6239
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 22 lut 2013, 19:58

No jest dziura 20 minutowa i są kursy 8:18 i później dopiero 8:38.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Awatar użytkownika
Dantte
Posty: 2865
Rejestracja: 09 sie 2006, 15:00
Lokalizacja: 8052

Post autor: Dantte » 22 lut 2013, 20:09

Kurde, jestem na 90% pewny, że jej nigdy nie było. Rozkładzik był pełniutki, dziewiona podstawiała się co 10 minut.
2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13 14
15 17

bartoni722
Posty: 6239
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 22 lut 2013, 20:11

No bo się podstawiała. Ja po prostu zwracam ashirowi uwagę, na co ma patrzeć, bo twierdzi że nic nie zniknęło.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 22 lut 2013, 20:20

Bo ja zwracałem uwagę na wtyczki, bo Dannte akurat ten post cytował. A jeśli już to odjazd powinien być o 8:28, a nie o 8:31. Myślałem, że mu chodzi o wtyczkę, która akurat o tej porze powinna jechać, ale jeszcze na pełnej trasie, dlatego jej nie ma w rozkładzie.
PS. Kiedyś jak nie było porannego dodatku (kiedyś 059, obecnie 011) to była taka dziura tylko nie pamiętam czy trwała 15 czy 20 minut? :-k

Awatar użytkownika
Dantte
Posty: 2865
Rejestracja: 09 sie 2006, 15:00
Lokalizacja: 8052

Post autor: Dantte » 22 lut 2013, 20:28

Tak, 8:28, wziąłem mój przystanek ; )
Tak, taka dziura była (chyba jeszcze przed końcem wakacji?) i trwała 15 minut.
2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13 14
15 17

bartoni722
Posty: 6239
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 24 lut 2013, 16:29

Czy na 717 są jakieś dodatki rano?
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

eSKeMka
Posty: 122
Rejestracja: 14 wrz 2012, 18:33

Post autor: eSKeMka » 24 lut 2013, 20:41

tak nr 04 odjazdy z ogińskiego 4:40 6:25 16:18 17:38 18:58 Dw Zachodni 5:32 15:38 16:58 18:18

Peter
(Czepel)
Posty: 305
Rejestracja: 10 cze 2008, 11:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Peter » 25 lut 2013, 12:22

Ja poproszę o pierwsze odjazdy popołudniowych dodatków z Kleszczowej na 411.

Awatar użytkownika
sprinter
(ziuuu.ex.1205)
Posty: 1457
Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: sprinter » 01 mar 2013, 10:45

Do której jeździ w DP M21/114 i gdzie kończy?
15, 116, 122, 157, 181, 185, 186, 205, 518, N46 :mewa:
Phototrans | Omni-Bus | WGKM

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 01 mar 2013, 10:52

Jeśli mnie pamięć nie myli, to o 14.46 zjeżdża na zakład z Conrada. ;]

Awatar użytkownika
sprinter
(ziuuu.ex.1205)
Posty: 1457
Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: sprinter » 01 mar 2013, 10:53

Conrada :arrow: Młociny?
15, 116, 122, 157, 181, 185, 186, 205, 518, N46 :mewa:
Phototrans | Omni-Bus | WGKM

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 01 mar 2013, 10:54

sprinter pisze:Conrada :arrow: Młociny?
Conrada->Nowe Bemowo(ten dla m.in. 112, 167)
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

Awatar użytkownika
sprinter
(ziuuu.ex.1205)
Posty: 1457
Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: sprinter » 01 mar 2013, 10:55

Ok, dzięki wielkie za pomoc. :)
15, 116, 122, 157, 181, 185, 186, 205, 518, N46 :mewa:
Phototrans | Omni-Bus | WGKM

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 01 mar 2013, 10:56

sprinter pisze:Do której jeździ w DP M21/114 i gdzie kończy?
Apropos tej brygady to co tam jeździ solo czy przegub?
Właśnie dzisiaj na M18/114 był man ng363 czy on przypadkiem nie jest na solówkę czy od dzisiaj dostał 6 metrów więcej?
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 01 mar 2013, 11:02

michał1984 pisze:Apropos tej brygady to co tam jeździ solo czy przegub?
Przegub. Przy dobrych wiatrach odkurzacz. :)

Zablokowany