Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
bartoni722
- Posty: 6239
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Post
autor: bartoni722 » 22 lut 2013, 19:58
No jest dziura 20 minutowa i są kursy 8:18 i później dopiero 8:38.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527.

-
Dantte
- Posty: 2865
- Rejestracja: 09 sie 2006, 15:00
- Lokalizacja: 8052
Post
autor: Dantte » 22 lut 2013, 20:09
Kurde, jestem na 90% pewny, że jej nigdy nie było. Rozkładzik był pełniutki, dziewiona podstawiała się co 10 minut.
2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13 14
15 17
-
bartoni722
- Posty: 6239
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Post
autor: bartoni722 » 22 lut 2013, 20:11
No bo się podstawiała. Ja po prostu zwracam ashirowi uwagę, na co ma patrzeć, bo twierdzi że nic nie zniknęło.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527.

-
ashir
- Posty: 19905
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 22 lut 2013, 20:20
Bo ja zwracałem uwagę na wtyczki, bo Dannte akurat ten post cytował. A jeśli już to odjazd powinien być o 8:28, a nie o 8:31. Myślałem, że mu chodzi o wtyczkę, która akurat o tej porze powinna jechać, ale jeszcze na pełnej trasie, dlatego jej nie ma w rozkładzie.
PS. Kiedyś jak nie było porannego dodatku (kiedyś 059, obecnie 011) to była taka dziura tylko nie pamiętam czy trwała 15 czy 20 minut?

-
Dantte
- Posty: 2865
- Rejestracja: 09 sie 2006, 15:00
- Lokalizacja: 8052
Post
autor: Dantte » 22 lut 2013, 20:28
Tak, 8:28, wziąłem mój przystanek ; )
Tak, taka dziura była (chyba jeszcze przed końcem wakacji?) i trwała 15 minut.
2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13 14
15 17
-
bartoni722
- Posty: 6239
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Post
autor: bartoni722 » 24 lut 2013, 16:29
Czy na 717 są jakieś dodatki rano?
I już nie stały pasażer świetnej linii 527.

-
eSKeMka
- Posty: 122
- Rejestracja: 14 wrz 2012, 18:33
Post
autor: eSKeMka » 24 lut 2013, 20:41
tak nr 04 odjazdy z ogińskiego 4:40 6:25 16:18 17:38 18:58 Dw Zachodni 5:32 15:38 16:58 18:18
-
Peter
- (Czepel)
- Posty: 305
- Rejestracja: 10 cze 2008, 11:08
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Peter » 25 lut 2013, 12:22
Ja poproszę o pierwsze odjazdy popołudniowych dodatków z Kleszczowej na 411.
-
sprinter
- (ziuuu.ex.1205)
- Posty: 1457
- Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
- Lokalizacja: Żoliborz
Post
autor: sprinter » 01 mar 2013, 10:45
Do której jeździ w DP M21/114 i gdzie kończy?
-
Pawel_
- Sierściuch
- Posty: 6176
- Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
- Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)
Post
autor: Pawel_ » 01 mar 2013, 10:52
Jeśli mnie pamięć nie myli, to o 14.46 zjeżdża na zakład z Conrada. ![;]](./images/smilies/krzywy.gif)
-
sprinter
- (ziuuu.ex.1205)
- Posty: 1457
- Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
- Lokalizacja: Żoliborz
Post
autor: sprinter » 01 mar 2013, 10:53
Conrada

Młociny?
-
Walas
- Posty: 6763
- Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
- Lokalizacja: Pruszków
Post
autor: Walas » 01 mar 2013, 10:54
sprinter pisze:Conrada

Młociny?
Conrada->Nowe Bemowo(ten dla m.in.
112, 167)
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
-
sprinter
- (ziuuu.ex.1205)
- Posty: 1457
- Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
- Lokalizacja: Żoliborz
Post
autor: sprinter » 01 mar 2013, 10:55
Ok, dzięki wielkie za pomoc.

-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno
Post
autor: michał1984 » 01 mar 2013, 10:56
sprinter pisze:Do której jeździ w DP M21/114 i gdzie kończy?
Apropos tej brygady to co tam jeździ solo czy przegub?
Właśnie dzisiaj na M18/114 był man ng363 czy on przypadkiem nie jest na solówkę czy od dzisiaj dostał 6 metrów więcej?
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo

-
Pawel_
- Sierściuch
- Posty: 6176
- Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
- Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)
Post
autor: Pawel_ » 01 mar 2013, 11:02
michał1984 pisze:Apropos tej brygady to co tam jeździ solo czy przegub?
Przegub. Przy dobrych wiatrach odkurzacz. 