Obserwacje Brygadowe

Moderator: vernalisadonis

Zablokowany
Awatar użytkownika
Siecool
Posty: 4958
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:47
Lokalizacja: Warszawa :: Nowe Bemowo

Post autor: Siecool » 05 sty 2008, 23:07

Dzień dobry wieczór!

Nadszedł czas na długo oczekiwaną zmianę roku w nazwach tematów wraz z porządkami na forum Obserwacje Brygadowe. Przy okazji zajdzie pare zmian, o których poniżej:

:arrow: z racji mnogosci zmodernizowanych Jelczy eliminujemy je z tematu "Modernizacje", w zamian można je będzie wypisywac w temacie "Nowości taborowe" na zasadach panujących w tym temacie, czyli przez okres dwóch tygodni od dostawy
:arrow: do grona Rzadkich Okazów dołączą zgodnie z sugestią kozika wozy o numerach 4290, 4298, 4348, 4435 (Jelcze zmodernizowane do wersji Supero); poza tym dopisałem A013 oraz skład 2028+2029, który przywędrował z "Modernizacji"
:arrow: powstaje temat, w którym można wypisywać tzw. numerologię stosowaną, czyli np. wóz 8111 na 111, 404 na 404 itp., można to łączyć z numerem brygady (czyli 8111 :arrow: 8/111), jedynym warunkiem jest zgodnośc kolejności cyfr (czyli nie wypisujemy np. 8111 :arrow: 118 (bo wspak))
:arrow: nie wypisujemy swoich poszukiwanych wozów, chyba, że oprócz nas, ktoś jeszcze ich poszukuje
:arrow: ewentualne zmiany w liście poszukiwanych wozów prosimy zgłaszać w temacie "Księga wniosków i zażaleń"

Chyba wszystko. ;) Poza tym dokonano aktualizacji regulaminu, a temat o Dziwadłach tak jak zeszłoroczny wisi w formie zamkniętego archwium.

W razie wniosków/pomysłów/skarg/zażaleń zapraszamy do Księgi.

Pozdrawiamy i życzymy miłych wypisówek,
moderatorzy forum OB:
R-11 Kleszczowa
Siecool.
[ ... ::: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda ::: ... ]

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 05 sty 2008, 23:53

Ludu piszący miast i wsi :!:

"Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej."
"Opieramy się na woli milionów. Przekuwamy ją w program realizowany wysiłkiem klasy robotniczej, chłopów i inteligentów polskich. Dzięki temu mogliśmy pójść naprzód i osiągnąć sukces, który przysporzył nam szacunku i uznania w świecie. W krótkim czasie Polska stała się silniejsza, a Polakom zaczęło żyć się lepiej, i jest to fakt niepodważalny, którego nie kwestionuje nikt, nawet nasi wrogowie."
"Możemy z ufnością patrzeć w przyszłość, idziemy bowiem słuszną drogą, posiadamy pewnych przyjaciół i wiernych sojuszników, przewodzi nam nieśmiertelna idea socjalizmu."

Tymi wielkimi słowami wielkich ludzi chcemy powitać Was Obywatele w roku 2008 :!:

Ku chwale ukochanej Ojczyzny
Komitet Moderatorski podforum Obserwacje Brygadowe
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 14 sty 2008, 18:52

Ludu piszący miast i wsi :!:

Z tematu Wypadki i awarie wydzielono na podforum Tabor i przewoźnicy topic Który autobus jest najtrudniejszy w prowadzeniu?. Dalsze losy tematu nie są znane.

Ku chwale Ojczyzny
Tow. Kleszczu
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 18 lut 2008, 19:07

Ludu piszący miast i wsi :!:

W imieniu Komitetu Moderatorskiego informuję o powstaniu nowego tematu: Brak sensownego tytułu tymczasowo ponadczasowo nieokreślony. W nim Obywatele mogą składać piękne i pełne patriotycznych oraz wyniosłych słów wnioski o zmiany na liście wozów poszukiwanych. Jednocześnie informuje się Obywateli, że posty o treściach zawierających takowe postulaty umieszczane w innych niż wskazany temat miejscach będą usuwane, a ich autorzy być może zostaną zesłani do Azkabanu. Nie znacie dnia, ani godziny.

Ku chwale Ojczyzny
Tow. Kleszczu
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Siecool
Posty: 4958
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:47
Lokalizacja: Warszawa :: Nowe Bemowo

Post autor: Siecool » 28 lut 2008, 22:27

Witam,

"Temat oczekujący na sensowny tytuł" zmienił nazwę na "Zmiany w listach poszukiwanych pojazdów".

Dziękuje za uwagę,
Siecool.
[ ... ::: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda ::: ... ]

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 12 kwie 2008, 15:09

Ludu piszący miast i wsi :!:

W związku z rozszerzającym się po całym forum chamstwem Komitet Moderatorski podforum Obserwacje Brygadowe informuje, że KAŻDE, nawet wykropkowane, słowo wulgarne będzie usuwane. W przypadkach niesubordynacji będziemy nagradzać Obywateli ostrzeżeniami.

=; Stop chamstwu i rasizmowi =;

Ku chwale Ojczyzny
Tow. Kleszczu w imieniu Komitetu Moderatorskiego OB
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36637
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 14 kwie 2008, 22:59

Nie usuwajcie słów, bo wyjdzie dziecinada, usuwajcie posty... Użytkownicy szybciej się nauczą... ;)
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 14 kwie 2008, 23:24

Pytanie, czy wyżej należy cenić język nad treść :>
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36637
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 17 kwie 2008, 23:12

Jak usuniesz post, następnym razem pojawi się post i z treścią, i z odpowiednim językiem. Edytując post nie nauczy się nikogo.

A ja w takich przypadkach, usuwając post, wklejam jego treść do uzasadnienia w formularzu, dzięki czemu autor może go łatwo poprawić i wrzucić ponownie.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Siecool
Posty: 4958
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:47
Lokalizacja: Warszawa :: Nowe Bemowo

Post autor: Siecool » 20 kwie 2008, 21:34

I tak będziemy od teraz robić, bo to faktycznie lepsza polityka.
[ ... ::: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda ::: ... ]

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 16 sty 2009, 19:12

Przez ok. kwadrans będzie trwał remanent. Za utrudnienia przepraszamy :smile:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Siecool
Posty: 4958
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:47
Lokalizacja: Warszawa :: Nowe Bemowo

Post autor: Siecool » 16 sty 2009, 19:31

Poprawka: kwadrans to marzenie, ustawienia forum się nieco zmieniły i porządki potrwają dłużej. Aczkolwiek mam nadzieję, że do okolic 20 się wyrobimy. :P
[ ... ::: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda ::: ... ]

Awatar użytkownika
Siecool
Posty: 4958
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:47
Lokalizacja: Warszawa :: Nowe Bemowo

Post autor: Siecool » 16 sty 2009, 20:18

Tematy posprzątane i otwarte. Wszelkie uwagi dotyczące nowych tematów, problemy itp. prosimy tradycyjnie zgłaszać w Ksiedzę.

Ufff ;)
[ ... ::: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda ::: ... ]

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36637
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 24 lut 2009, 23:56

jacek pisze:Ocho kolejny rozklekotany forumowy cwel przemowil.
Ja nie wiem, czy ty masz jakąś zadawnioną traumę, ale uprzedzam: jeszcze jeden twój post na temat czyjejkolwiek orientacji seksualnej, a czeka cię urlop od forum. Bezterminowy (czytaj: na amen). Grabisz sobie od dawna, nie tylko tym, a ostrzeżenia najwyraźniej nie są cię w stanie niczego nauczyć. Na razie uratowało cię to, że nieraz piszesz całkiem z sensem i na poziomie, ale miarka się przebrała.

PS Proszę przy sprzątaniu o ewentualne przeklejenie tego postu do ogłoszeń lub w inne odpowiednie miejsce ;)
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Siecool
Posty: 4958
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:47
Lokalizacja: Warszawa :: Nowe Bemowo

Post autor: Siecool » 18 kwie 2009, 16:17

Dobry dzień!

Temat "Wypadki i awarie - 2009" został zamknięty na czas wydzielania wątku o pożarach autobusów. Nie wiem ile mi to zajmie czasu, mam nadzieję, że nie za wiele, do tego czasu proszę o rozkoszowanie się innymi tematami na forum ;)

Za utrudnienia przepraszamy ;)
[ ... ::: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda ::: ... ]

Zablokowany