Strona 1 z 10

Najgorsze błędy w obsłudze linii w ostatnich latach

: 19 sie 2006, 12:00
autor: jacek
NAJGORSZE BŁĘDY W OBSŁUDZE LINII W OSTATNICH LATACH.

101-obsługa przez ostrobramską na szczęście przez krótki okres
110-grodzisk
123-obsługa connex,obok ostrej i stalowej
128-okres terażniejszy,brak mobilisu i stalowa na tej linii
131-brak woronicza,całość ostrej to mały bezsens
132-brak stalowej
136-obsługa przez redutową
138-ogólny kogel mogel prywatnych ajentów,całą obsługe powinien przejąć grodzio
150-obsługa redutowej na tej linii
153-dawna obsługa itsu
160-connex i jego dojazdy podobnie jak na 123
161-podobnie jak 153-its
166-brygady mobilisu
169-historyczna obsługa przez inflancką
171-przez parę lat obsługa w całości connex i krótki okres z dodatkami grodzia
178-brak stalowej
181-brak connexu
182-końcówka życia chełmskiej w obsłudze tej linii
185-brak całek woronicza i connexu
186-wejście stalowej na tą linie dopiero po śmierci chełmskiej
194-obsługa connex
195-brak connexu
197-brak całkowitej obsługi mobilisu
308-swego czasu obsługa inflanckiej
362-obsługa przez inflancką,a potem przez ostrobramską w tym samym czasie chełmska obsługiwała 410,jeżdzące już na gocław
403-brak stalowej
410-362
416-obsługa kleszczowej
436-swego czasu chełmska w obsłudze solówkami
501-brak redutowej
503-kleszczowa i woronicza solówkami
508-okres gdy kursowała na zachodni i brak kleszczowej
509-obsługa przez inflancką i dojazdy całą marszałkowską
512-woronicza
515-brak connexu
517-swego czasu redutowa w obsłudze
518-connex
701-brak connexu i grodzisk na linii
705-brak itsu
708-brak connexu
712-brak connexu
713-obsługa connexu
726-brak connexu

: 19 sie 2006, 12:26
autor: Rutin
345-inflancka i stalowa dawno temu

: 19 sie 2006, 12:30
autor: jacek
Rutin pisze:345-inflancka i stalowa dawno temu
inflancka tak,a stalowa to dobry strzał

: 19 sie 2006, 12:33
autor: Rutin
Czy ja wiem......ostrobramska ma bliżej ze zjazdów z Marysina niz Stalowa.....pozatym były po trasie ostatni przyst.Młodzieńcza

: 19 sie 2006, 12:36
autor: jacek
Rutin pisze:Czy ja wiem......ostrobramska ma bliżej ze zjazdów z Marysina niz Stalowa.....pozatym były po trasie ostatni przyst.Młodzieńcza
Dokładnie.Stalowa miała możliwość wskoczenia na trasę na zaciszu,bądz na bródnie,więc dobre zasilenie linii.

: 19 sie 2006, 13:54
autor: rufio198
125-Kleszczowa
A Connex na 123 jeździ dlatego że MZA nie dawała swoich niskopodłogowych autobusów ze względu na zły stan ul.Chrzanowskiego.
A jak zaczął jeździć tak i został #-o

: 19 sie 2006, 13:57
autor: jacek
rufio198 pisze:125-Kleszczowa
A Connex na 123 jeździ dlatego że MZA nie dawała swoich niskopodłogowych autobusów ze względu na zły stan ul.Chrzanowskiego.
A jak zaczął jeździć tak i został #-o
Tak jeżdził i został,a za dojazdy z huty nikt im nie płaci i tu jest ten absurd.
Tyle linii z huty startuje,a w obsłudze nie ma connexu,bo po co bliżej redutowej dojechać z woli na 4.30.

: 19 sie 2006, 14:00
autor: rufio198
No cóz -niezbadane są motywy decyzji podejmowanych w ZTM ](*,)

: 19 sie 2006, 14:01
autor: jacek
jacek pisze:
rufio198 pisze:125-Kleszczowa
A Connex na 123 jeździ dlatego że MZA nie dawała swoich niskopodłogowych autobusów ze względu na zły stan ul.Chrzanowskiego.
A jak zaczął jeździć tak i został #-o
Tak jeżdził i został,a za dojazdy z huty nikt im nie płaci i tu jest ten absurd.
Tyle linii z huty startuje,a w obsłudze nie ma connexu,bo po co bliżej redutowej dojechać z woli na 4.30.
125 obsługuje kleszczowa bo na redutowej brakuje autobusów,bo zamiast obsługiwać linie wolskie to walą na hute,gdzie swobodnie connex mógłby część obsługi przejąć.

[ Dodano: 2006-08-19, 14:03 ]
rufio198 pisze:No cóz -niezbadane są motywy decyzji podejmowanych w ZTM ](*,)
I dlatego właśnie ten temat się pojawił.

: 19 sie 2006, 14:48
autor: Jamnik
jacek pisze:517-swego czasu redutowa w obsłudze
A Woronicza na tej linii Ci nie przeszkadzała :?: :grin:

: 19 sie 2006, 14:50
autor: jacek
Jamnik pisze:
jacek pisze:517-swego czasu redutowa w obsłudze
A Woronicza na tej linii Ci nie przeszkadzała :?: :grin:
O mój mózg nie zanotował takiej kwestii,ciekawe i przygnębiające.

: 19 sie 2006, 14:59
autor: Flash8222
505 - PKS Grodzisk Maz. i R-7.

: 19 sie 2006, 15:03
autor: Ryży
Ale jak dla mnie R-7 na 505 to nie tak źle... Przynajmniej lepiej niż PKS.

: 19 sie 2006, 15:06
autor: jacek
ryzy1 pisze:Ale jak dla mnie R-7 na 505 to nie tak źle... Przynajmniej lepiej niż PKS.
Może po wakacjach wskoczy na wszystko R7,bo ma być tylko długi tabor.
Więc grodzio może zawinąć całą 138,ma baze na zachodnim i na utracie.Będzie taka linia jak 310.

: 19 sie 2006, 15:18
autor: Flash8222
Teraz też ma być długi tabor a jakoś Grodzio jeździ. I broń panie boże 138 przed Grodziem! Tam powininien w 100% jeździć ITS.
ryzy1 pisze:Ale jak dla mnie R-7 na 505 to nie tak źle... Przynajmniej lepiej niż PKS.
Zgadzam się że nie jest aż tak źle, ale zdarzają się tacy kierowcy z R-7 że jadą mniej więcej jak kierowcy z Grodzia.