Wesołe miasteczko

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Ikarusomaniak
Posty: 365
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:54
Lokalizacja: znad Tagu

Post autor: Ikarusomaniak » 22 sie 2006, 9:04

Poszukuję jakiegoś wesołego miasteczka w Wwie. Wiecie może, czy jakieś obecnie jest w mieście (tzn. nie jakiś "fikoland" dla dzieci tylko prawdziwe ;) ). Kiedyś jedno stało przy torze na Stegnach, ale już się zmyło :/ .

Awatar użytkownika
levar
Posty: 3063
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 23 sie 2006, 4:28

Ostro :D Chcesz się bawić :-k ;-) :?: A na poważnie - nie wiem gdzie jest :dontgetit:

Awatar użytkownika
Ikarusomaniak
Posty: 365
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:54
Lokalizacja: znad Tagu

Post autor: Ikarusomaniak » 23 sie 2006, 23:24

W sumie to mam tylko obietnicę do zrealizowania ;). Ale coś czuję, że ciężko będzie z tym wesołym miasteczkiem.

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 23 sie 2006, 23:31

Wesołe miasteczka to stawiają na skrzyżowaniu Okopowa / Al. Solidarności, przy OBI na Radzymińskiej (przystanek Jórskiego), na Bródnie przy urzędzie (przystanek Żuromińska) i na Trockiej (przystanek Pratulińska) i przy pętli Tarchomin. To stałe miejscówy wszelkich cyrków i wesołych miasteczek ;)

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36655
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 23 sie 2006, 23:53

Się zastanawiam, czy nie było czegoś na Nowym Bemowie... :-k

No i przy Dw. Południowym.


A jeszcze parę lat temu koleżanka pogryzła ze strachu własnego brata w ramię na centryfudze na samiuśkim Pl. Defilad! :D
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
ziomal
Posty: 2191
Rejestracja: 02 cze 2006, 20:22
Lokalizacja: Gabinet Cieni ZTM Pion Wentylacyjny

Post autor: ziomal » 26 sie 2006, 13:56

:arrow: Stegny Tor[zwinęli się,ale na jesieni będzie pewnie cyrk]
:arrow: Płaskowickiej [nie wiem,czy jeszcze jest]
:arrow: Tarchomin
:arrow: Powsin-ale małe,za to przy samej pętli.
Tyle.
"Pociąg zawsze dojedzie"
Paweł Ney


Jakoś tak wyszło, że czestotliwość kursowania mojej linii na tym forum zmniejszyła sie ;-) To tylko efekt uboczny.

Zły chłopiec i troll pozdrawia

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26840
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 02 wrz 2006, 10:08

W sumie to granda, że w trzymilionowej aglomeracji nie ma wesołego miasteczka stałego... sądzicie, że nie byłoby rynku? :-k
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 02 wrz 2006, 12:40

inż. Glonojad pisze:W sumie to granda, że w trzymilionowej aglomeracji nie ma wesołego miasteczka stałego... sądzicie, że nie byłoby rynku? :-k
Chyba by się utrzymało. Jednak trzebaby je dobrze rozreklamować. A pamiętacie jak Jackson chciał budować Park Rozrywki :lol: :?:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 02 wrz 2006, 12:40

No przecież jest.... w świecie wirtualnym ;)

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26840
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 02 wrz 2006, 12:44

R-11 Kleszczowa pisze:
inż. Glonojad pisze:W sumie to granda, że w trzymilionowej aglomeracji nie ma wesołego miasteczka stałego... sądzicie, że nie byłoby rynku? :-k
Chyba by się utrzymało. Jednak trzebaby je dobrze rozreklamować. A pamiętacie jak Jackson chciał budować Park Rozrywki :lol: :?:
Ciekawe, ile kaski trzebaby było na start. Dobrych miejsc jest w sumie od groma, tylko już widzę te tony protestów mieszkańców... może na terenie zakładów w Ursuse? Teren poprzemsyłowy, to pewnie na mieszkaniówkę się nie nadaje... :-k
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 02 wrz 2006, 12:45

inż. Glonojad pisze: Teren poprzemsyłowy, to pewnie na mieszkaniówkę się nie nadaje... :-k
Czy ja wiem- w sumie miejsce ciekawe. I dojazd od Centrum pociągiem nie najgorszy.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26840
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 02 wrz 2006, 12:53

Mam pewne podejrzenia co do zanieczyszczenia gleby :-$ , bo dojazd jest lepszy niż z Niedźwiadka. Potencjalnie.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
ziomal
Posty: 2191
Rejestracja: 02 cze 2006, 20:22
Lokalizacja: Gabinet Cieni ZTM Pion Wentylacyjny

Post autor: ziomal » 02 wrz 2006, 12:57

To w Powsinie jest stałe i słowiańsko urządzone. ;-) Ale jest rzadko,niewiadomo kiedy otwarte...
"Pociąg zawsze dojedzie"
Paweł Ney


Jakoś tak wyszło, że czestotliwość kursowania mojej linii na tym forum zmniejszyła sie ;-) To tylko efekt uboczny.

Zły chłopiec i troll pozdrawia

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 08 wrz 2006, 19:14

Trochę pogoda u nas kiepska jest jak na park rozrywki, ale zysk i tak by byl... Tez uważam, że szkoda, iż nie mamy czegoś takiego. Tak przy okazji

www.rcdb.com -baza wszystkich parków rozrywki-patrzcie jakie są w Polsce ;)
www.cedarpoint.com- bodajze 17 rollercoasterów mają i to jakich... :D
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7641
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 10 wrz 2006, 15:09

to moze to: http://www.buschgardens.com/bgw/default.aspx
jeszcze rok temu tam pracowalem... :-k

ODPOWIEDZ