Remont pętli ZOO

Moderator: Wiliam

bart235
Zbanowany
Posty: 244
Rejestracja: 27 mar 2006, 22:36

Post autor: bart235 » 19 paź 2006, 8:20

Czy ktos wie coś na ten temat, może po remoncie ma sie kończyc tam jakas linia?
Bartosz Adamski

W związku z powtarzającą się wielokrotnie krytyką użytkowników dotyczacą gramatyki i ortografii Twoich postów proszę o korzystanie z dowolnej formy sprawdzania pisowni przed wysłaniem postu. Junior-admin i użytkownik hafilip84

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26849
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 19 paź 2006, 9:59

Na 95% można stwierdzić, że liniowo nie.

Proszę o przesunięcie na Infrę. Dziękuję. Chyba...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Flash8222
Posty: 7624
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 19 paź 2006, 11:00

bart235 pisze:Czy ktos wie coś na ten temat, może po remoncie ma sie kończyc tam jakas linia?
Pętla Dworzec Wschodni też została wyremontowana, a jakoś tam nic nie krańcuje.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 19 paź 2006, 18:54

Dobrze, że remontują, bo przynajmniej oznacza, że żadna likwidacja nam nie grozi... ;) Liniowo to może po otwarciu np. Mostu Krasińskiego :)
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26849
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 19 paź 2006, 19:15

Piotrek pisze:Dobrze, że remontują, bo przynajmniej oznacza, że żadna likwidacja nam nie grozi... ;) Liniowo to może po otwarciu np. Mostu Krasińskiego :)
Nie podejrzewam osobiście, chociaż jaki układ linii zostanie w SW zaproponowany, to nie wiadomo, aczkolwiek spodziewałbym się prędzej kończenia linii z prawego brzegu na lewym za placem Wilsona, jeśli już. Choć uważam, że bez nowych linii spokojnie się ta trasa obejdzie - tam jest czym obdzielać.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 19 paź 2006, 20:18

inż. Glonojad pisze:Nie podejrzewam osobiście, chociaż jaki układ linii zostanie w SW zaproponowany, to nie wiadomo, aczkolwiek spodziewałbym się prędzej kończenia linii z prawego brzegu na lewym za placem Wilsona, jeśli już. Choć uważam, że bez nowych linii spokojnie się ta trasa obejdzie - tam jest czym obdzielać.
Owszem, też mam takie zdanie, ale chodziło mi o to, że jest to bardziej prawdopodobne, niż to, że za powiedzmy 2 miesiące jakaś linia będzie tam stale krańcować... :)
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

bart235
Zbanowany
Posty: 244
Rejestracja: 27 mar 2006, 22:36

Post autor: bart235 » 19 paź 2006, 21:41

Piotrek pisze:
inż. Glonojad pisze:Nie podejrzewam osobiście, chociaż jaki układ linii zostanie w SW zaproponowany, to nie wiadomo, aczkolwiek spodziewałbym się prędzej kończenia linii z prawego brzegu na lewym za placem Wilsona, jeśli już. Choć uważam, że bez nowych linii spokojnie się ta trasa obejdzie - tam jest czym obdzielać.
Owszem, też mam takie zdanie, ale chodziło mi o to, że jest to bardziej prawdopodobne, niż to, że za powiedzmy 2 miesiące jakaś linia będzie tam stale krańcować... :)
A skąd wiesz czy nie sa planowane jakieś objazdy dłuzsze i może tu bedzie cos krańcować?
A może 4 tu puszczą z Wyscigów?
Bartosz Adamski

W związku z powtarzającą się wielokrotnie krytyką użytkowników dotyczacą gramatyki i ortografii Twoich postów proszę o korzystanie z dowolnej formy sprawdzania pisowni przed wysłaniem postu. Junior-admin i użytkownik hafilip84

Flash8222
Posty: 7624
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 19 paź 2006, 22:06

bart235 pisze:A może 4 tu puszczą z Wyscigów?
Chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś.

bart235
Zbanowany
Posty: 244
Rejestracja: 27 mar 2006, 22:36

Post autor: bart235 » 19 paź 2006, 22:21

Flash8222 pisze:
bart235 pisze:A może 4 tu puszczą z Wyscigów?
Chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś.
to podaj mi jakies argumenty dlaczego by nie mogła tam mieć postoju 4? Ludzie z Mokotowa zyskali by połaczenie z Praga (przez centrum) , a także by nie ruszac lini 32 z Czynszowej
Bartosz Adamski

W związku z powtarzającą się wielokrotnie krytyką użytkowników dotyczacą gramatyki i ortografii Twoich postów proszę o korzystanie z dowolnej formy sprawdzania pisowni przed wysłaniem postu. Junior-admin i użytkownik hafilip84

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 19 paź 2006, 22:50

Słynny na całe forum skręt w lewo na Bankowym :>
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 19 paź 2006, 22:56

A skąd wiesz czy nie sa planowane jakieś objazdy dłuzsze i może tu bedzie cos krańcować?
Napisałem o krańcu stałym, liniowym. A nie, że będzie dłuższy objazd...
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8428
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 20 paź 2006, 8:25

bart235 pisze:Ludzie z Mokotowa zyskali by połaczenie z Praga (przez centrum) , a także by nie ruszac lini 32 z Czynszowej
To TW mają tyle wolnych wagonów (a ZTM tyle pieniędzy) żeby uruchamiać nową linię (zakłądając, że nie wystarczyłyby wagony z pociętego 36...)?

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25416
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 20 paź 2006, 10:56

Jak 4 pojedzie na Pragę, to na Czynszową, a 32 pójdzie do piachu. A brygady z 32 posłużą do uzupełnienia rozkładu 4+36 do pełnej 50minutowej częstotliwości (dziś brakuje 3 kursów na godzinę).
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26849
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 20 paź 2006, 19:03

Osobiście wolałbym 36 co prawdziwe 5/7,5/7,5 i 26 tak samo, niż skręcającą w centrum linię, robiącą dziurę w rozkładzie lub jeżdżącą z czymś w stadzie, ale to tylko moje dziwactwa.

Tym niemniej, oczywiście przywrócenie 4 oznacza ubicie 32, i słusznie.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

bart235
Zbanowany
Posty: 244
Rejestracja: 27 mar 2006, 22:36

Post autor: bart235 » 20 paź 2006, 21:14

Nie rozumiem czemu linia 32 jest aż tak nie lubiana. Czy po puszczeniu linni 4 jak pewne osoby w ratuszu sie zgodzą nie można zostawic linni 32 na tej trasie tylko żeby przeskształcic w jakąs linie szczytowa? Mozna przeciesz przeznaczyć 3 czy 4 solówki na ta linie
Bartosz Adamski

W związku z powtarzającą się wielokrotnie krytyką użytkowników dotyczacą gramatyki i ortografii Twoich postów proszę o korzystanie z dowolnej formy sprawdzania pisowni przed wysłaniem postu. Junior-admin i użytkownik hafilip84

ODPOWIEDZ