Remont wiaduktów bielańskich

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25428
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 24 lis 2006, 22:36

Rzeczpospolita pisze:Skanska wygrała przetarg na remont tzw. estakad bielańskich, czyli 2 km Wisłostrady przy UKSW. Firma zaproponowała najniższą cenę spośród siedmiu oferentów - 107,3 mln zł. Skanska wykona remont w ciągu 630 dni. Inni oferenci mają siedem dni na składanie protestów. Zwężenia Wisłostrady mają się zacząć wiosną.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6106
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 24 lis 2006, 22:51

No nareszcie, bo tam ostro się wiadukty sypią. Asfalt przy okazji wymienią, bo też jest już mocno zużyty. Ciekawe, czy coś zrobią przy okazji z bezpośrednim wjazdem z Wisłostrady do UKSW.

Najgorsze tylko te 7 dni i możliwość odwoływania się ](*,)
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 24 lis 2006, 22:52

Piotrek pisze: Ciekawe, czy coś zrobią przy okazji z bezpośrednim wjazdem z Wisłostrady do UKSW.
Chyba zrobią :-k Wtedy pewnie też doczekamy się linii do UKSW :]
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25428
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 24 lis 2006, 23:03

Trzeba by odszukać SIWZ, ale wątpię by opiewał na coś innego niż zwykłą odbudowę.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
tarantula01
Posty: 1714
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: tarantula01 » 25 lis 2006, 0:21


Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6106
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 25 lis 2006, 19:54

Strasznie długie to, ale niczego nie wyszukałem tu w związku z drogą do UKSW.

Nie mniej UKSW powinnien w tym momencie o to się postarać bo już są postawione znaki zakaz parkowania, a nie muszę mówić, że nikt się nie mieści na tym parkingu małym koło UKSW. Więc coś szybko w zamian być musi.

No i wtedy linia autobusowa.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
ziomal
Posty: 2191
Rejestracja: 02 cze 2006, 20:22
Lokalizacja: Gabinet Cieni ZTM Pion Wentylacyjny

Post autor: ziomal » 25 lis 2006, 20:22

Powinna być.I by bardzo ułatwiła dojazd.
"Pociąg zawsze dojedzie"
Paweł Ney


Jakoś tak wyszło, że czestotliwość kursowania mojej linii na tym forum zmniejszyła sie ;-) To tylko efekt uboczny.

Zły chłopiec i troll pozdrawia

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8621
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 27 lis 2006, 11:22

:arrow: Przy okazji remontu tych wiaduktów podobno protestują rowerzyści, że znów o nich zapomniano. Chyba jakiś przejazd ma być tymczasowo zamknięty :-k.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 27 lis 2006, 11:55

MZ pisze: :arrow: Przy okazji remontu tych wiaduktów podobno protestują rowerzyści, że znów o nich zapomniano. Chyba jakiś przejazd ma być tymczasowo zamknięty :-k.
Dlaczego protestuja :-s -że nie będzie ścieżki na górze #-o Przecież chyba lepiej jechać dołem niż wśród samochodów :neutral:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8621
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 27 lis 2006, 12:22

R-11 Kleszczowa pisze:Dlaczego protestuja - że nie będzie ścieżki na górze. Przecież chyba lepiej jechać dołem niż wśród samochodów.
:arrow: Nie. Chodzi im chyba o to, że podczas remontu zamkną im przejazd dołem i nie będą mieli którędy jeździć. Było o tym kilka dni temu w Kurierze Warszawskim, ale byłem w drugim pokoju i nie wszystko obejrzałem.

Awatar użytkownika
Plesim
Posty: 4181
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:59
Lokalizacja: Tam gdzie kiedyś kończyła 11

Post autor: Plesim » 27 lis 2006, 15:57

Chodzi oto, że na czas remontu estakad ZDM wydał zgodę na ustawienie w miejscu ścieżki rowerowej zaplecza budowy. Oczywiście o wyznaczeniu zastępczej ścieżki zapomniał.

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8621
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 27 lis 2006, 16:29

Plesim pisze:Chodzi oto, że na czas remontu estakad ZDM wydał zgodę na ustawienie w miejscu ścieżki rowerowej zaplecza budowy. Oczywiście o wyznaczeniu zastępczej ścieżki zapomniał.
:arrow: O właśnie, o to chodziło; dzięki za wyjaśnienie i sprecyzowanie.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6106
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 27 lis 2006, 16:41

MZ pisze::arrow: Przy okazji remontu tych wiaduktów podobno protestują rowerzyści, że znów o nich zapomniano. Chyba jakiś przejazd ma być tymczasowo zamknięty :-k .
Na początku pomyślałem, że chcą trasy rowerowej na Wisłostradzie :D IMHO na pewno jakąś tam kostkę na dole dla rowerzystów w zastępczym miejscu położą... Albo przez Lasek Bielański poprowadzą trasę :)
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14790
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 27 lis 2006, 16:46

Piotrek pisze:IMHO na pewno jakąś tam kostkę na dole dla rowerzystów w zastępczym miejscu położą...
Nie słyszałem wtedy w TKW o tym, że mają lokalizację zastępczą... :-k W sumie mogą powiedzieć, że po ścieżce rowerem się przejedzie, więc szkoda na czas remontu cokolwiek robić ](*,)
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 255 | 414 | 523 | N43

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6106
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 27 lis 2006, 16:58

Busmann pisze:W sumie mogą powiedzieć, że po ścieżce rowerem się przejedzie, więc szkoda na czas remontu cokolwiek robić ](*,)
Dlatego też pewnie poprowadzą objazd Lasem Bielańskim, do góry drogą do UKSW, a następnie ścieżkami do Hutnika, potem Prozy w dół, i już jesteśmy na Młocinach...
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

ODPOWIEDZ