Ogłoszenia

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 11 kwie 2006, 19:50

Moim skromnym zdaniem możesz to zrobić, bo mam parę pytań jeszcze :P
a także podejrzewam, że inni będą mieli wraz z tym, jak będą postępować prace...
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36640
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 12 kwie 2006, 15:18

Zrobione! :)
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36640
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 19 kwie 2006, 0:09

Część postów z wątku "Rozbudowa pętli Stegny", dotycząca linii tramwajowej do Wilanowa, została przeniesiona do tematu "Nowe trasy tramwajowe".
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26832
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 06 cze 2006, 18:39

Część postów z wątku o nowych trasach tramwajowych, dotycząca kolorystki postów, została przeniesiona do izolatki, skąd wyjdzie gdy zdecyduję się jaki ich los ma być... 8-[
EDIT: Wyszła, ale nóżkami do przodu -temat został oczyszczony ;)
Natomiast posty o tramwajach zostały przeniesione z drogowej części o Alejach do częśći tramwajowej.


[ Dodano: 2006-08-28, 20:12 ]
Przeniesiono offtopy o trasie Bemowo II do odopowiedniego wątku. Panie Złośliwym, ja rozumiem się wymskło, ale można było, cholera ;), przenieść później do wątku odpowiedniego ;)
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36640
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 11 paź 2006, 20:33

1) Temat "Zmiany przy Trasie Tysiąclecia" zmienił tytuł na "Trasa Tysiąclecia"...
2) ...przy czym włączono do niego posty z podforum KM...
3) ...zaś wydzielono posty na temat Trasy AK...
4) ...które wraz z dotychczasowymi tematami "Wiadukty Trasy Toruńskiej" oraz "Remont wiaduktów Trasy Toruńskiej" utworzyły temat "Trasa Toruńska/Armii Krajowej".
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36640
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 19 paź 2006, 22:22

Temat "Kto decyduje o utworzeniu nowej linii autobusowej?" został przeniesiony na podforum Komunikacja Miejska.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36640
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 20 paź 2006, 11:36

Temat "Aleja Rzeczypospolitej" został włączony do tematu "Miasteczko Wilanów". Użytkowników prosimy o przeglądanie listy istniejących tematów przed zakładaniem nowych...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8619
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 20 paź 2006, 12:48

Bastian pisze:Temat "Aleja Rzeczypospolitej" został włączony do tematu "Miasteczko Wilanów". Użytkowników prosimy o przeglądanie listy istniejących tematów przed zakładaniem nowych...
:arrow: Przeoczyłem, przepraszam. Zwykle staram się nie dublować tematów, ale tu zdarzył się wypadek przy pracy ;).

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26832
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 29 lis 2006, 15:11

Z wątku o wylotach (lub wlotach) wydzielono korytarz raszyński do oddzielnego wątku, w związku z rozbudowaną, wielowątkową dyskusją dotyczącą obsługi tej gałązki.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 28 gru 2006, 12:23

Witajcie :!:

Gościnnie pozwoliłem sobie, oczywiście w czynie społeczym, wydzielić 26 postów z tematu n/t Ekspresowej Obwodnicy Warszawy i podłączyć je do odpowiedniego tematu na podforum Kraj i Zagranica. Posty z dnia dzisiejszego można znaleźć tutaj.

gościnnie:
Maciek
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36640
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 02 sty 2007, 17:36

Część postów z tematu "Poruszanie się blachosmrodem vs KM" została przeniesiona do tematu "Modernizacja trasy tramwajowej w ciągu Al. Jerozolimskich" (lekka korekta tytułu). Happy New Year, have fun i inne takie tam... ;)
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36640
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 07 sty 2007, 16:19

Tematy "technologia przebudowy pulawskiej" oraz "Ruch na Puławskiej - wnioski z badania ruchu" zostały połączone w temat "Ulica Puławska".
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36640
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 09 sty 2007, 0:12

Temat "mazowsze wPO infrastruktura i środowisko" został włączony do tematu "Transport w projekcie budżetu Mazowsza", po czym nastąpiła zmiana tytułu na "Plany inwestycji transportowych na Mazowszu".

Dyskusje na temat trasowania linii metra na Gocław i Tarchomin z tematów "Trasa i Most Północny" oraz "Trasy tramwajowe na Trasie Łazienkowskiej i Gocławiu" zostały zesłane na podforum Metro i Kolej (ich dalszych losów szukajcie w komunikatach MeWy :P), w związku z czym ten drugi temat powrócił do wcześniejszego tytułu "Trasa tramwajowa na Trasie Łazienkowskiej".
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Szamot
Posty: 2315
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Szamot » 10 sty 2007, 13:29

Gościnnie: Z wątku" Położenie przystanków tramwajowych względem skrzyżowań" wydzielilem OT dot. pomnika "Czterech Śpiących" przenosząc go docelowo na "Wieści z Miasta".

treśc ogłoszenia dostosowana do stanu obecnego, wycięto OT. Sz.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36640
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 10 sty 2007, 18:22


Temat "inspektor sanitarny o Pulawskiej" został włączony do tematu "Ulica Puławska". Proszę o dopisywanie się do istniejących tematów, zamiast ich niepotrzebnego mnożenia.

usunieto niekaktualną częśc Sz.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

ODPOWIEDZ