Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
Rafaello_24
- Posty: 183
- Rejestracja: 27 lut 2007, 20:07
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Rafaello_24 » 09 mar 2007, 18:05
Jakie zdziwienie zarysowało się na mojej twarzy, kiedy dziś o godzinie 13:43 na przystanek MEISSNERA (kierunek; URSYNÓW) podjechał przegubowy niskopodlogowy MAN-ik. No puchy w środku, wypelnienie słabe, czyli czyste marnotrawstwo. Ja rozumiem ze moze przesadzilem, ze stało się tak bo nie było co wystawić innego, czy to juz rutyna tam?. To samo dzieje sie na 165, lokalnej dojazdówko - objazdówki, gdzie czesto gesto, pomiedzy gnioty wplatane jest U15....HEH, to tez marnowanie taboru
//edit by R-11 Kleszczowa: usunięto caps locka z tytułu.
[ Komentarz dodany przez: Siecool: 2007-03-10, 21:10 ]
Zmiana tytułu tematu.
-
Piotrek
- Posty: 5819
- Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
- Lokalizacja: Radiowo/Bemowo
Post
autor: Piotrek » 09 mar 2007, 18:18
Ale na jaką linię wyjechał ten Man?

Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.
-
Colony
- Posty: 2832
- Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
- Lokalizacja: tam gdzie tramwaj wciąż nie może dojechać
-
Kontakt:
Post
autor: Colony » 09 mar 2007, 19:03
na
416 pewnie. O tej porze tam zawsze są puchy. Spróbuj się do tego Mana wcisnąc z rana co też i ja czynię. Przeszło by ci.

(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)
-
marker
- Zbanowany
- Posty: 141
- Rejestracja: 17 gru 2005, 22:00
- Lokalizacja: ZaCiSzAńSkI kLaN - LoŻa SzYdErCóW
Post
autor: marker » 09 mar 2007, 19:30
Problemy taborowe i złe dostosowanie planów obsługi lini do poszczególnych zakładów tudzież unifikacja taborowa, której efekty widoczne są przez cały czas.
Dyskusji powinny podlegać planowe brygady, które są źle obsadzone. Np na 105 gdzie chyba wystarczyłyby solówki.
CHRABĄSZCZ: Bzzzzzzzzzz
-
ITS A 218
- Posty: 1149
- Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
- Lokalizacja: stąd
Post
autor: ITS A 218 » 09 mar 2007, 20:58
Ja uważam że na 182 w DP i DS powinny jeździć solówki a przeguby można było by dać na 301.
MZA R-4 "STALOWA"
#8505
"Stalowym autobusem po Warszawie" - Facebook
-
SławekM
- (solaris8315)
- Posty: 14369
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
-
Kontakt:
Post
autor: SławekM » 09 mar 2007, 21:11
Rafaello_24 pisze:Jakie zdziwienie zarysowało się na mojej twarzy, kiedy dziś o godzinie 13:43 na przystanek MEISSNERA (kierunek; URSYNÓW) podjechał przegubowy niskopodlogowy MAN-ik. No puchy w środku, wypelnienie słabe, czyli czyste marnotrawstwo. Ja rozumiem ze moze przesadzilem, ze stało się tak bo nie było co wystawić innego, czy to juz rutyna tam?. To samo dzieje sie na 165, lokalnej dojazdówko - objazdówki, gdzie czesto gesto, pomiedzy gnioty wplatane jest U15....HEH, to tez marnowanie taboru
//edit by R-11 Kleszczowa: usunięto caps locka z tytułu.
Zapraszam na 410 tam praktycznie dzień w dzień jeden MAN NG313 udaje Jelcza M121M
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
NA 4/416 też coś ostatnio często widok, że za Jelcza M121M kursuje MAN NG313

-
ITS A 218
- Posty: 1149
- Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
- Lokalizacja: stąd
Post
autor: ITS A 218 » 09 mar 2007, 21:15
solaris8315 pisze:Zapraszam na 410 tam praktycznie dzień w dzień jeden MAN NG313 udaje Jelcza M121M
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
NA 4/416 też coś ostatnio często widok, że za Jelcza M121M kursuje MAN NG313

No dzisiaj widziałem #4731 na 410 to chyba jakieś święto

MZA R-4 "STALOWA"
#8505
"Stalowym autobusem po Warszawie" - Facebook
-
SławekM
- (solaris8315)
- Posty: 14369
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
-
Kontakt:
Post
autor: SławekM » 09 mar 2007, 21:19
Na 410 są trzy brygady na Jelcza M121M

więc zawsze ten jeden MAN mógł się zaplątać

-
Jožin z bažin
- Posty: 1207
- Rejestracja: 31 mar 2008, 17:51
- Lokalizacja: z bažin
-
Kontakt:
Post
autor: Jožin z bažin » 09 mar 2007, 21:37
Moim zdaniem należy ujednolicać tabor kursujacy na linii - albo same przeguby, albo same 15-metrowce albo solówki. Bo stosowana obecnie polityka mieszania wszystkiego na każdej linii daje nie najlepsze rezultaty. Oczywiście dopuszczam wyjątki.
xxx
-
jacek
- Zbanowany
- Posty: 2505
- Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
- Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił
Post
autor: jacek » 09 mar 2007, 21:39
To, że macie dysleksję, dysortografię czy dysmóżdże mnie nie obchodzi. (c) Administrator TWB
@Hieronim-Może byś przeczytał dokładnie swój ostatni post w tym temacie
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
-
Siecool
- Posty: 2898
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:47
- Lokalizacja: Warszawa :: Nowe Bemowo
Post
autor: Siecool » 09 mar 2007, 21:40
Kodowanie się popsuło.
[ ... ::: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda ::: ... ]
-
Jožin z bažin
- Posty: 1207
- Rejestracja: 31 mar 2008, 17:51
- Lokalizacja: z bažin
-
Kontakt:
Post
autor: Jožin z bažin » 09 mar 2007, 21:43
Siecool pisze:Kodowanie się popsuło.
Przepraszam. Przy okazji - ma ktoś może pomysł, jak je poprawić w lynxie?
xxx
-
Colony
- Posty: 2832
- Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
- Lokalizacja: tam gdzie tramwaj wciąż nie może dojechać
-
Kontakt:
Post
autor: Colony » 09 mar 2007, 22:35
ITS A 218 pisze:Ja uważam że na 182 w DP i DS powinny jeździć solówki a przeguby można było by dać na 301.
Pojeździj tą linią w szczycie B to się przekonasz co znaczy solówka na tej linii.
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)
-
Piotrek
- Posty: 5819
- Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
- Lokalizacja: Radiowo/Bemowo
Post
autor: Piotrek » 09 mar 2007, 22:37
solaris8315 pisze:NA 4/416 też coś ostatnio często widok, że za Jelcza M121M kursuje MAN NG313

Na 152 tudzież 326... Stalowa lubi Many

Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.
-
SławekM
- (solaris8315)
- Posty: 14369
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
-
Kontakt:
Post
autor: SławekM » 09 mar 2007, 22:41
Na starym 152 to pod koniec kursowania trzy się pojawiły

Na nowym 326 jak narazie dwa, ale mogło być ich więcej
