Strona 1 z 23
Zmiany obsługowe - maj 2007
: 04 kwie 2007, 10:15
autor: Flash8222
Od maja szykuje się mała rewolucja na liniach. Zakład R-7 Woronicza przejmie część zadań od zakładu R-6 Redutowa, który właśnie w maju zamyka swój mały plac postojowy.
Z innych ciekawostek dodam, że powoli kończą się przygotowania do ogłoszenia przetargu na budowę placu postojowego dla 100-150 autobusów na Zawadach. Plac ten będzie oddziałem zakładu R-7 Woronicza. /
Wiem, że nie na temat, ale nie wiedziałem gdzie to napisać 
/
: 04 kwie 2007, 11:26
autor: TGM
No to jest duża szansa, że zjazdy/wyjazdy linii dolnomokotowsko-wilanowskich będą lepiej rozplanowane

.
: 04 kwie 2007, 12:20
autor: Maciek
No to w takim układzie można się spodziewać, że R-6 zejdzie z obsługi tych linii które miała na współkę z R-7?

Czyli takie
E-2, 186, 167 czy też
501?

: 04 kwie 2007, 14:05
autor: Santos
maciek8610 pisze:No to w takim układzie można się spodziewać, że R-6 zejdzie z obsługi tych linii które miała na współkę z R-7?

Czyli takie
E-2, 186, 167 czy też
501?

raczej można liczyć,że R7 wejdzie na
105,
171,
522,
514 lub
515 
: 04 kwie 2007, 14:15
autor: Piotrek
Hmm ciekawa koncepcja. A wiesz Flash dokładnie w którym to miejscu miałby powstać oddział Woronicza?
: 04 kwie 2007, 14:39
autor: Aleksander2560
Santos pisze:maciek8610 pisze:No to w takim układzie można się spodziewać, że R-6 zejdzie z obsługi tych linii które miała na współkę z R-7?

Czyli takie
E-2, 186, 167 czy też
501?

raczej można liczyć,że R7 wejdzie na
105,
171,
522,
514 lub
515 
Taa.. Woronicza na 515?? Nie za duże wymagania??

ZTM pewnie Wam walnie wyjazdy PT na Rembertów albo na Hute, i dymaj pół miasta na pusto i za darmo

hehe

z tych linii to 515 jest najmniej prawdopobne, moim zdaniem, że zagości tam R-7 "Woronicza".
: 04 kwie 2007, 14:42
autor: Santos
Aleksander2634 pisze:Santos pisze:
raczej można liczyć,że R7 wejdzie na
105,
171,
522,
514 lub
515 
Taa.. Woronicza na 515?? Nie za duże wymagania??

ZTM pewnie Wam walnie wyjazdy PT na Rembertów albo na Hute, i dymaj pół miasta na pusto i za darmo

hehe

z tych linii to 515 jest najmniej prawdopobne, moim zdaniem, że zagości tam R-7 "Woronicza".
masz pojęcie
a wiesz może co to są zjazdy i wyjazdy po trasie
Politechnika jest niedaleko R7,tak wieć 514 i 515 jest wielce prawdopodobne po kasacji Redutów... sądze,że zapomniałeś juz o obsłudze przez R7 linii 415
poza tym dojazd na Hutę nie byłby tak absurdalny jak teraz R10 dojeżdzą na Sadybę na 131
: 04 kwie 2007, 14:50
autor: Flash8222
Piotrek pisze:Hmm ciekawa koncepcja. A wiesz Flash dokładnie w którym to miejscu miałby powstać oddział Woronicza?
Tego to już nie wiem.
: 04 kwie 2007, 21:18
autor: Santos
Flash8222 pisze:Z innych ciekawostek dodam, że powoli kończą się przygotowania do ogłoszenia przetargu na budowę placu postojowego dla 100-150 autobusów na Zawadach. Plac ten będzie oddziałem zakładu R-7 Woronicza. /Wiem, że nie na temat, ale nie wiedziałem gdzie to napisać /
Ciekawe jakie wozy oddeleguje R6 do wydziału R7 bądź bezpośrednio na R7

: 04 kwie 2007, 21:32
autor: jacek
Santos pisze:Flash8222 pisze:Z innych ciekawostek dodam, że powoli kończą się przygotowania do ogłoszenia przetargu na budowę placu postojowego dla 100-150 autobusów na Zawadach. Plac ten będzie oddziałem zakładu R-7 Woronicza. /Wiem, że nie na temat, ale nie wiedziałem gdzie to napisać /
Ciekawe jakie wozy oddeleguje R6 do wydziału R7 bądź bezpośrednio na R7

Pewnie ik280 i to ona stanie się pierwszą zajezdnią z taborem z automatyczna skrzynią biegów

Jesli tylko doczekają momentu otwarcia nowego oddziału R7

: 04 kwie 2007, 22:34
autor: patryk148
zajezdnia bedzie sie znajdowala na polnoc od torow kolejowych w poblizu oczyszczalni sciekow, a dokladnie w widlach wisly i nadwilanowki. 163 tam jezdzi. te informacje mam z planu zagospodarowania przesrrzennego wawy uchwalonego w 2006 roku.
: 04 kwie 2007, 22:52
autor: TGM
Szkoda, że ze dwa dni wcześniej ten temat się nie pojawił. Byłem tam wczoraj w okolicy to bym tego poszukał i zdjęcia porobił... bo coś chyba musi być tam gotowe skoro to już za miesiąc ma być czynne.
: 04 kwie 2007, 22:53
autor: Kleszczu
TGM pisze:Szkoda, że ze dwa dni wcześniej ten temat się nie pojawił. Byłem tam wczoraj w okolicy to bym tego poszukał i zdjęcia porobił... bo coś chyba musi być tam gotowe skoro to już za miesiąc ma być czynne.
Flash8222 pisze:
Z innych ciekawostek dodam, że powoli kończą się przygotowania do ogłoszenia przetargu na budowę placu postojowego dla 100-150 autobusów na Zawadach. Plac ten będzie oddziałem zakładu R-7 Woronicza.
: 04 kwie 2007, 22:55
autor: TGM

, no tak, nazwa tematu mnie zmyliła

.
: 04 kwie 2007, 23:08
autor: Robert 514
nie zapominaj, że 415 było na Woronicza,bo ZTM chciałzachować dość pózne kursowanie tej linii (ok.20.40 z Centrum do Wesołej) by potem nie było bezsensownych zjazdów na inna zajezdnie praktycznie na pusto