Strona 1 z 23

Zmiany obsługowe - maj 2007

: 04 kwie 2007, 10:15
autor: Flash8222
Od maja szykuje się mała rewolucja na liniach. Zakład R-7 Woronicza przejmie część zadań od zakładu R-6 Redutowa, który właśnie w maju zamyka swój mały plac postojowy.

Z innych ciekawostek dodam, że powoli kończą się przygotowania do ogłoszenia przetargu na budowę placu postojowego dla 100-150 autobusów na Zawadach. Plac ten będzie oddziałem zakładu R-7 Woronicza. /Wiem, że nie na temat, ale nie wiedziałem gdzie to napisać :P/

: 04 kwie 2007, 11:26
autor: TGM
No to jest duża szansa, że zjazdy/wyjazdy linii dolnomokotowsko-wilanowskich będą lepiej rozplanowane :roll: .

: 04 kwie 2007, 12:20
autor: Maciek
No to w takim układzie można się spodziewać, że R-6 zejdzie z obsługi tych linii które miała na współkę z R-7? :-k Czyli takie E-2, 186, 167 czy też 501? :-k

: 04 kwie 2007, 14:05
autor: Santos
maciek8610 pisze:No to w takim układzie można się spodziewać, że R-6 zejdzie z obsługi tych linii które miała na współkę z R-7? :-k Czyli takie E-2, 186, 167 czy też 501? :-k
raczej można liczyć,że R7 wejdzie na 105,171,522,514 lub 515 :-k

: 04 kwie 2007, 14:15
autor: Piotrek
Hmm ciekawa koncepcja. A wiesz Flash dokładnie w którym to miejscu miałby powstać oddział Woronicza?

: 04 kwie 2007, 14:39
autor: Aleksander2560
Santos pisze:
maciek8610 pisze:No to w takim układzie można się spodziewać, że R-6 zejdzie z obsługi tych linii które miała na współkę z R-7? :-k Czyli takie E-2, 186, 167 czy też 501? :-k
raczej można liczyć,że R7 wejdzie na 105,171,522,514 lub 515 :-k
Taa.. Woronicza na 515?? Nie za duże wymagania?? ;p ZTM pewnie Wam walnie wyjazdy PT na Rembertów albo na Hute, i dymaj pół miasta na pusto i za darmo :) hehe :) z tych linii to 515 jest najmniej prawdopobne, moim zdaniem, że zagości tam R-7 "Woronicza".

: 04 kwie 2007, 14:42
autor: Santos
Aleksander2634 pisze:
Santos pisze: raczej można liczyć,że R7 wejdzie na 105,171,522,514 lub 515 :-k
Taa.. Woronicza na 515?? Nie za duże wymagania?? ;p ZTM pewnie Wam walnie wyjazdy PT na Rembertów albo na Hute, i dymaj pół miasta na pusto i za darmo :) hehe :) z tych linii to 515 jest najmniej prawdopobne, moim zdaniem, że zagości tam R-7 "Woronicza".
masz pojęcie ](*,) a wiesz może co to są zjazdy i wyjazdy po trasie :-$ ](*,) Politechnika jest niedaleko R7,tak wieć 514 i 515 jest wielce prawdopodobne po kasacji Redutów... sądze,że zapomniałeś juz o obsłudze przez R7 linii 415 ](*,) poza tym dojazd na Hutę nie byłby tak absurdalny jak teraz R10 dojeżdzą na Sadybę na 131 ](*,)

: 04 kwie 2007, 14:50
autor: Flash8222
Piotrek pisze:Hmm ciekawa koncepcja. A wiesz Flash dokładnie w którym to miejscu miałby powstać oddział Woronicza?
Tego to już nie wiem.

: 04 kwie 2007, 21:18
autor: Santos
Flash8222 pisze:Z innych ciekawostek dodam, że powoli kończą się przygotowania do ogłoszenia przetargu na budowę placu postojowego dla 100-150 autobusów na Zawadach. Plac ten będzie oddziałem zakładu R-7 Woronicza. /Wiem, że nie na temat, ale nie wiedziałem gdzie to napisać /
Ciekawe jakie wozy oddeleguje R6 do wydziału R7 bądź bezpośrednio na R7 :-k

: 04 kwie 2007, 21:32
autor: jacek
Santos pisze:
Flash8222 pisze:Z innych ciekawostek dodam, że powoli kończą się przygotowania do ogłoszenia przetargu na budowę placu postojowego dla 100-150 autobusów na Zawadach. Plac ten będzie oddziałem zakładu R-7 Woronicza. /Wiem, że nie na temat, ale nie wiedziałem gdzie to napisać /
Ciekawe jakie wozy oddeleguje R6 do wydziału R7 bądź bezpośrednio na R7 :-k
Pewnie ik280 i to ona stanie się pierwszą zajezdnią z taborem z automatyczna skrzynią biegów :grin: Jesli tylko doczekają momentu otwarcia nowego oddziału R7 :grin:

: 04 kwie 2007, 22:34
autor: patryk148
zajezdnia bedzie sie znajdowala na polnoc od torow kolejowych w poblizu oczyszczalni sciekow, a dokladnie w widlach wisly i nadwilanowki. 163 tam jezdzi. te informacje mam z planu zagospodarowania przesrrzennego wawy uchwalonego w 2006 roku.

: 04 kwie 2007, 22:52
autor: TGM
Szkoda, że ze dwa dni wcześniej ten temat się nie pojawił. Byłem tam wczoraj w okolicy to bym tego poszukał i zdjęcia porobił... bo coś chyba musi być tam gotowe skoro to już za miesiąc ma być czynne.

: 04 kwie 2007, 22:53
autor: Kleszczu
TGM pisze:Szkoda, że ze dwa dni wcześniej ten temat się nie pojawił. Byłem tam wczoraj w okolicy to bym tego poszukał i zdjęcia porobił... bo coś chyba musi być tam gotowe skoro to już za miesiąc ma być czynne.
:?:
Flash8222 pisze: Z innych ciekawostek dodam, że powoli kończą się przygotowania do ogłoszenia przetargu na budowę placu postojowego dla 100-150 autobusów na Zawadach. Plac ten będzie oddziałem zakładu R-7 Woronicza.

: 04 kwie 2007, 22:55
autor: TGM
#-o , no tak, nazwa tematu mnie zmyliła :oops: .

: 04 kwie 2007, 23:08
autor: Robert 514
Santos pisze:
Aleksander2634 pisze: Taa.. Woronicza na 515?? Nie za duże wymagania?? ;p ZTM pewnie Wam walnie wyjazdy PT na Rembertów albo na Hute, i dymaj pół miasta na pusto i za darmo :) hehe :) z tych linii to 515 jest najmniej prawdopobne, moim zdaniem, że zagości tam R-7 "Woronicza".
masz pojęcie ](*,) a wiesz może co to są zjazdy i wyjazdy po trasie :-$ ](*,) Politechnika jest niedaleko R7,tak wieć 514 i 515 jest wielce prawdopodobne po kasacji Redutów... sądze,że zapomniałeś juz o obsłudze przez R7 linii 415 ](*,) poza tym dojazd na Hutę nie byłby tak absurdalny jak teraz R10 dojeżdzą na Sadybę na 131 ](*,)
nie zapominaj, że 415 było na Woronicza,bo ZTM chciałzachować dość pózne kursowanie tej linii (ok.20.40 z Centrum do Wesołej) by potem nie było bezsensownych zjazdów na inna zajezdnie praktycznie na pusto