Prywatna akcja na palących kierowców KZKGOP

Moderator: JacekM

Awatar użytkownika
Patryk2222
Posty: 1305
Rejestracja: 10 lut 2007, 22:52
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Patryk2222 » 31 mar 2008, 11:31

he he dobre ciekawe co go tknęło do robienia takich prowokacji?
Teksty też dobre :grin:

franciszektrzaskos napisał:
Do tej pory w internecie publikowałem kierowców którzy podczas jazdy autobusem palą papierosy. Dziś miało być tak samo, miało być ale Pan Kierowca dostarczył mi materiał o wiele lepszy. W rozmowie ze mną wyraziście zaprezentował swój pogląd na temat moich działań przyznając się do palenia papierosów podczas jazdy a dodatkowo wyjaśnił swój stosunek do prawa o ruchu drogowym i zasad porządkowych KZKGOP. Swoją drogą uważam, że nie może być tak że zasady społecznego współżycia obowiązują wszystkich ale nie tego kierowce - jego groźby były by zasadne gdyby On przestrzegał zasad.
http://pl.youtube.com/watch?v=982ccUoFf ... re=related
A415>>3911>>3916>>3905>>4796>>4938 :?: >>5457>>1804

D2156HM6UT POWER >> http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=xyaT6AMVrU0
Ehhh wspomnienia ostatnią jazdą 5202 https://www.youtube.com/watch?v=xdPpMuFIcAg

Awatar użytkownika
Tadek A.
Posty: 429
Rejestracja: 02 maja 2007, 10:08
Lokalizacja: spod Warszawy
Kontakt:

Post autor: Tadek A. » 31 mar 2008, 17:02

franciszektrzaskos... Od razu przypomniał mi się polski film "Wyrok na Franciszka Kłosa" z M. Baką w roli głównej. I proszę - pasuje jak ulał. Facecik zabawia się w policję zapominając, że sam łamie prawo umieszczając w internecie (co można uznać za środek masowego przekazu) nagrywaną rozmowę wraz z osobą tegoż rozmówcy. Jak dla mnie - nawiedzony konfident próbujący w ten sposób leczyć jakieś swoje kompleksy. Oświadczam, że gdybym ja był na miejscu tamtego kierowcy (kiedy jeszcze pracowałem jako kierowca) wysiadłbym i osobiście mu tę kamerę rozwalił. Że zniszczenie mienia? Nie takie sprawy się załatwiało...
14.07.2008 - i starczy...

Dla sympatyków metra: http://www.tadek.jasky.pl (ostatnia aktualizacja: 06.07.2008)

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 31 mar 2008, 19:19

o jaaa... to już przesada jest :/
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

ROZPOR
Posty: 110
Rejestracja: 20 sty 2008, 20:24
Lokalizacja: Czerniaków
Kontakt:

Post autor: ROZPOR » 31 mar 2008, 19:38

Może i faktycznie chłopak troszkę przesadza ale naprawdę dla kogoś kto nigdy nie palił ten smród jest nie do zniesienia.
Mnie to denerwuje jak kierowca pali bo to sie faktycznie roznosi po autobusie ale żeby jakieś filmiki nagrywac ? bez przesady #-o

Awatar użytkownika
Tadek A.
Posty: 429
Rejestracja: 02 maja 2007, 10:08
Lokalizacja: spod Warszawy
Kontakt:

Post autor: Tadek A. » 31 mar 2008, 19:49

ROZPOR pisze:Może i faktycznie chłopak troszkę przesadza
Przesadza? Czego knypek się drivera czepia skoro sam prawo łamie :!: Przyganiał kocioł garnkowi... ](*,)
14.07.2008 - i starczy...

Dla sympatyków metra: http://www.tadek.jasky.pl (ostatnia aktualizacja: 06.07.2008)

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 31 mar 2008, 20:15

No a sam byś chciał kamerę rozwalać, też "przyganiał kocioł" :p
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Tadek A.
Posty: 429
Rejestracja: 02 maja 2007, 10:08
Lokalizacja: spod Warszawy
Kontakt:

Post autor: Tadek A. » 31 mar 2008, 20:51

Ale byłaby to moja odpowiedź na jego czyn :lanie: :killer:
14.07.2008 - i starczy...

Dla sympatyków metra: http://www.tadek.jasky.pl (ostatnia aktualizacja: 06.07.2008)

Johny-5418
Posty: 117
Rejestracja: 31 mar 2008, 18:12
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Johny-5418 » 31 mar 2008, 21:01

Gostek nie powinien nagrywać tej "rozmowy". Jak chce sobie zrobić jakąś akcję to niech zgłosi sprawę do "Uwagi" :-k .Wychodzi na to ,że nikt nie miał racji ,a każdy ponosi winę-kierowca za palenie papierosów ,a gostek za nagrywanie. :D

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 31 mar 2008, 21:08

Tadek A. pisze:Ale byłaby to moja odpowiedź na jego czyn :lanie: :killer:
A akcja bohatera artykułu jest odpowiedzią na czyn kierowcy.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
span
Posty: 500
Rejestracja: 15 gru 2005, 0:47
Lokalizacja: OcHoTa rEwIr

Post autor: span » 01 kwie 2008, 1:20

inż. Glonojad pisze:
Tadek A. pisze:Ale byłaby to moja odpowiedź na jego czyn :lanie: :killer:
A akcja bohatera artykułu jest odpowiedzią na czyn kierowcy.
A ty inżynierze jesteś taki hop do przodu........chciałbym to zobaczyć - jako osoba paląca!!!!!!!!!!
KS Unibax Toruń - mój klub
503 - moja linia
208 - linia z przymusu

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 01 kwie 2008, 7:45

Ja tylko obnażam hipokryzję i nie uznaję walki bezprawiem z bezprawiem.

I nie wiem, czemu tak krzyczysz, że jesteś osobą palącą - owszem, współczuję tego strasznego nałogu, chcesz o tym porozmawiać?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

fraktal
Posty: 5500
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 01 kwie 2008, 11:11

Oświadczam, że gdybym ja był na miejscu tamtego kierowcy (kiedy jeszcze pracowałem jako kierowca) wysiadłbym i osobiście mu tę kamerę rozwalił. Że zniszczenie mienia? Nie takie sprawy się załatwiało...
A ja oświadczam, że skoro ten driver stał na pętli i miał przerwę (a być może tak było w tym przypadku), to powinien wysiąść, zapalić na zewnątrz i nie zadymiać wozu! Poza tym tak impulsywna reakcja (rozwalenie kamery) również byłaby co najmniej dziwna - może to komuś imponuje, ale ja oczekiwałbym od kierowcy bardziej stonowanej reakcji. Jeśli nie umie zapanować nad nerwami, to pewnie nie raz przysporzy mu to kolejnych kłopotów w pracy.

Awatar użytkownika
Tadek A.
Posty: 429
Rejestracja: 02 maja 2007, 10:08
Lokalizacja: spod Warszawy
Kontakt:

Post autor: Tadek A. » 01 kwie 2008, 15:23

No popatrz, jakoś przez tyle lat niczego mi taki a nie inny styl bycia nie przysporzył :twisted:
Dobra, z mojej strony EOT bo nie chcę rozróby w tym temacie... :klutnia:
14.07.2008 - i starczy...

Dla sympatyków metra: http://www.tadek.jasky.pl (ostatnia aktualizacja: 06.07.2008)

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27433
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 03 kwie 2008, 11:10

Tadek A. pisze:że sam łamie prawo umieszczając w internecie (co można uznać za środek masowego przekazu) nagrywaną rozmowę wraz z osobą tegoż rozmówcy
Powinni Michnika posadzić, bo Rywin nie zgodził się na publikację rozmowy. =;
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Kra
Posty: 1941
Rejestracja: 16 lut 2006, 9:28
Lokalizacja: Żoliborz/Bielany

Post autor: Kra » 03 kwie 2008, 15:00

Fikander pisze:
Tadek A. pisze:że sam łamie prawo umieszczając w internecie (co można uznać za środek masowego przekazu) nagrywaną rozmowę wraz z osobą tegoż rozmówcy
Powinni Michnika posadzić, bo Rywin nie zgodził się na publikację rozmowy. =;
:D Dobry przykład.
Fakt kierowca chyba stał na pętli (tak wynika z sytuacji), mnie też denerwują osoby palące w czasie jazdy i przynam, że nie przyjmuję argumentacji (często spotykanej), iż robią to dla odprężenia. Niestety skoro "oddenerwowanie" ma się odbywać kosztem innych to ... przykre.
Z tą bezprawnością filmowania to jest tyle, iż bez zgody nie wolno pokazywać twarzy (filmujący przez pierwszą część nagrania stara się tak robić). Nagrania można dokonać co zostało sądownie już wielokrotnie potwierdzone jako "czynność obywatelska" (nie pamiętam dokładnego określenia prawnego).
Bardzo podobny materiał oglądałem w zeszłym miesiącu w regionalnej TV w Krakowie gdy nagrano łamanie przepisów (a i zasad kultury) przez motorniczych - w tym materiale twarze osób zamazano.

ODPOWIEDZ