Strona 1 z 5

Łatanie planu po Veolii

: 09 kwie 2008, 9:55
autor: Paweł C.
30 kwietnia kończy się umowa z Veolią więc w maju czekają nas spore zmiany w rozdysponowaniu linii.Najwięcej zadań po prywatnym przewożniku przejmie raczej Mobilis i 7 pozostałych.
106 Redutowa+Kleszczowa
123 Stalowa + Ostrobramska
167 Redutowa+Woronicza
174 Woronicza+ Stalowa
184 Redutowa+Kleszczowa
507 Ostrobramska+ KLeszczowa
159 Mobilis+ Woronicza
409 tylko Mobilis

: 09 kwie 2008, 10:54
autor: Misiek997
Paweł C. pisze:30 kwietnia kończy się umowa z Veolią więc w maju czekają nas spore zmiany w rozdysponowaniu linii.Najwięcej zadań po prywatnym przewożniku przejmie raczej Mobilis i 7 pozostałych.
106 Redutowa+Kleszczowa
123 Stalowa + Ostrobramska
167 Redutowa+Woronicza
174 Woronicza+ Stalowa
184 Redutowa+Kleszczowa
507 Ostrobramska+ KLeszczowa
159 Mobilis+ Woronicza
409 tylko Mobilis
409 jest na U15 (Mobilis U15 nie posiada). Chybaże tam U12 wystarcza...
159 w DP jest chyba wielkopojemne (przynajmniej z veoli tylko U15 widziałem). Może być fajna linia :P

: 09 kwie 2008, 11:19
autor: SławekM
Misiek997 pisze:159 w DP jest chyba wielkopojemne (przynajmniej z veoli tylko U15 widziałem). Może być fajna linia :P
Nie jest, zasuwają tam gnioty z Redutowej i Ostrobramskiej. Zresztą to nie temat n/t zmian po odejściu Veoli ;)

: 09 kwie 2008, 11:49
autor: jacek
Paweł C. pisze:167 Redutowa+Woronicza
Obecnie jeszcze ITS ma obsługę i nie zanosi sie raczej na zejście z tej lini

: 09 kwie 2008, 11:50
autor: Flash8222
Paweł C. pisze:30 kwietnia kończy się umowa z Veolią więc w maju czekają nas spore zmiany w rozdysponowaniu linii.Najwięcej zadań po prywatnym przewożniku przejmie raczej Mobilis i 7 pozostałych.
106 Redutowa+Kleszczowa
123 Stalowa + Ostrobramska
167 Redutowa+Woronicza
174 Woronicza+ Stalowa
184 Redutowa+Kleszczowa
507 Ostrobramska+ KLeszczowa
159 Mobilis+ Woronicza
409 tylko Mobilis

Ziarnko prawdy jest w tym co piszesz, ale nic więcej. Mobilis na pewno wejdzie na 121 oraz 713.

: 09 kwie 2008, 11:50
autor: jacek
Paweł C. pisze:30 kwietnia kończy się umowa z Veolią więc w maju czekają nas spore zmiany w rozdysponowaniu linii.Najwięcej zadań po prywatnym przewożniku przejmie raczej Mobilis i 7 pozostałych.
106 Redutowa+Kleszczowa
123 Stalowa + Ostrobramska
167 Redutowa+Woronicza
174 Woronicza+ Stalowa
184 Redutowa+Kleszczowa
507 Ostrobramska+ KLeszczowa
159 Mobilis+ Woronicza
409 tylko Mobilis
Mam wrazenie,że to tylko twoje gdybanie nie podparte raczej upodobaniami ZTMu :D

: 09 kwie 2008, 12:02
autor: cristle
A co z 716 ?

: 09 kwie 2008, 12:33
autor: Paweł C.
zapomniałem wymienić pozastałe linię które przejmie raczej Mobilis 716 121 713 do podziału z R6

: 09 kwie 2008, 12:46
autor: pawcio
Jakieś podstawy tych informacji?

: 09 kwie 2008, 12:51
autor: Misiek997
Paweł C. pisze:zapomniałem wymienić pozastałe linię które przejmie raczej Mobilis 716 121 713 do podziału z R6
121 jest realne, 713 może ale 716 to kosmos co piszesz... 716 jest wielkopojemne a z tego co mi wiadomo Mobilis wielkopojemnych wozów nie ma....

: 09 kwie 2008, 13:14
autor: Paweł_K
Misiek997 pisze:
Paweł C. pisze:zapomniałem wymienić pozastałe linię które przejmie raczej Mobilis 716 121 713 do podziału z R6
121 jest realne, 713 może ale 716 to kosmos co piszesz... 716 jest wielkopojemne a z tego co mi wiadomo Mobilis wielkopojemnych wozów nie ma....
Być może nie wiesz wszystkiego ;) Najwyżej będziecie w "trakcji podwójnej" jeździć ;)

: 09 kwie 2008, 13:16
autor: Aleksander2560
713 i 716 na bank pójdą na Kleszczową, z prostej przyczyny, że R-11 ma N4020 na to praktycznie to samo jak U15 Violkowe, więc pomysł z Mobilisem na tych linii to totalny kosmos i idiotyzm!!! Ten co to tu wymyślił niech teraz powie ludziom z Pisatowa czy Ożarowa ze dostaną w połowę mniejszy autobus ale w nie zmienionej częstotliwości, kpina poprostu!!!!!!!! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

: 09 kwie 2008, 13:31
autor: Paweł_K
Kolega się na forum Jelczyka niestety już nie załapał, więc widocznie tu daje upust fantazji ;)

: 09 kwie 2008, 13:38
autor: Paweł C.
spokojnie panowie można przecież zwiększyć częstotliwość dla 713 i 716 bo .Mobilis ma tyl12 metrowe pojazdy to jest logiczne że przy takiej częstotliwości dla 716 czy 713 to za mało a więc dla 716 proponuje 15/20/15 dla 713 też lepszą częstotliwość

: 09 kwie 2008, 13:47
autor: jacek
Paweł C. pisze:spokojnie panowie można przecież zwiększyć częstotliwość dla 713 i 716 bo .Mobilis ma tyl12 metrowe pojazdy to jest logiczne że przy takiej częstotliwości dla 716 czy 713 to za mało a więc dla 716 proponuje 15/20/15 dla 713 też lepszą częstotliwość
To jak zwiekszymy czestotliwosc do 10 min, to i Su10 wystarcza :-k
Wiec teraz policz kolego, jaka powinna byc czestotliwosc, aby te linie zaczely obsługiwać Soliny :D
Licze na wyczerpujaca odpowiedz (-(