Linia tramwajowa T

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

Awatar użytkownika
ziomal
Posty: 2191
Rejestracja: 02 cze 2006, 20:22
Lokalizacja: Gabinet Cieni ZTM Pion Wentylacyjny

Post autor: ziomal » 05 lip 2008, 23:09

Ludzie nie wiedzą o Tetce, bo w Warszawie nie ma czegoś takiego jak porządna informacja turystyczna na zasadzie ''jak poruszać się po mieście?''. 8-(
Niektórzy ludzie o tematyce transportowej myślą dosyć negatywnie. :P I nie przejmują się raczej co słychać na stronie ZTMu, nie mają pojęcia co to KMKM.
"Pociąg zawsze dojedzie"
Paweł Ney


Jakoś tak wyszło, że czestotliwość kursowania mojej linii na tym forum zmniejszyła sie ;-) To tylko efekt uboczny.

Zły chłopiec i troll pozdrawia

TOMEK
Posty: 2494
Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
Lokalizacja: URSYNÓW

Post autor: TOMEK » 06 lip 2008, 14:03

ziomal pisze:(...)nie mają pojęcia co to KMKM.
A co robicie w tym kierunku, żeby "mieli pojęcie"? Pomijając twoją radosną działalność w tetce...

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7680
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 06 lip 2008, 20:28

TOMEK pisze:A co robicie w tym kierunku, żeby "mieli pojęcie"?
Warszawiacy, którzy mieli jakąkolwiek styczność z imprezami komunikacyjnymi, czy chociażby z Nocą Muzeów wiedzą co to KMKM. Klub aktywnie uczestniczy w życiu miasta, za co zbieramy wiele bardzo pozytywnych opinii, obojętnie od poszczekiwania garstki malkontentów.

Przypominam, że to dyskusja o linii T, a nie działalności KMKM. W temacie KMKM EOT.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
ziomal
Posty: 2191
Rejestracja: 02 cze 2006, 20:22
Lokalizacja: Gabinet Cieni ZTM Pion Wentylacyjny

Post autor: ziomal » 07 lip 2008, 10:57

TOMEK pisze:
ziomal pisze:(...)nie mają pojęcia co to KMKM.
A co robicie w tym kierunku, żeby "mieli pojęcie"? Pomijając twoją radosną działalność w tetce...
Nie jestem w to w jakikolwiek sposób włączony ;-)
Tu nie chodzi o żadną winę klubu, a o zainteresowanie ludzi.Tak jak powiedział MisiekK. :smile:
"Pociąg zawsze dojedzie"
Paweł Ney


Jakoś tak wyszło, że czestotliwość kursowania mojej linii na tym forum zmniejszyła sie ;-) To tylko efekt uboczny.

Zły chłopiec i troll pozdrawia

Gacek
Posty: 1460
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Loża Sadystów- marquis de Sade. Gare Centrale
Kontakt:

Post autor: Gacek » 07 lip 2008, 14:52

Chyba troche przesadzacie z tą frekwencją- W wagonach ZAWSZE zajęte były wszystkie miejsca siedzące, antomiast w wielu kursach (głównie przez most) nie mozna nawet było dokonać kontroli biletów- taki był tłok
Całuję Was w Wasze małe serduszka.

ODPOWIEDZ