O stronach ZTM MZA i TW

Moderatorzy: Tyrystor, Dantte

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26828
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 19 wrz 2008, 21:00

Nie zrobił tego graficznie, tylko html'owo. I chyba nie ma przeszkód, by podmieniać na serwerze rozkłady z automatu na ręcznie poprawione.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27396
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 19 wrz 2008, 21:01

Bastian pisze:więc wymagałoby ingerencji w podstawowy program robiący "wszystko".
Bynajmniej. Wymagałoby co najwyżej przepuszczenia efektów działania podstawowego programu przez dodatkowy program.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Teokryt
Posty: 3846
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 19 wrz 2008, 21:26

Zobaczcie za to na coś innego. to sa tylko pliki jedynie trzeba by ręcznie porównać rozkłady dodać lub usunąć jakąś linie w pliku linie.HTM
A całe rozkłady można wrzucać hurtem do wspólnego katalogu. wystarczy przejrzeć spakowane rozkłady by sie połapać. Swoją drogą pliki HTM sa tak napisane... Tabelek nie łaska było wymyślać? tylko na tabulatory, spacje, i spacje nie łamane?

W niedługim czasie zupełnie wszystkie dane rozkładów bo to niestety początkowo mrówcza robota a potem szybciej będzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36637
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 19 wrz 2008, 21:30

Teokryt pisze:Tabelek nie łaska było wymyślać? tylko na tabulatory, spacje, i spacje nie łamane?
W DOSie? :>
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Teokryt
Posty: 3846
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 19 wrz 2008, 21:39

e...

To.. co jest wynikiem? plik htm czy co?
nie czas sie przesiąść z dos?
Obrazek

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36637
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 19 wrz 2008, 22:29

Teokryt pisze:To.. co jest wynikiem? plik htm czy co?
A diabli w sumie wiedzą :-k
Teokryt pisze:nie czas sie przesiąść z dos?
Na co? Busman, jak wychodzi, tak wielkiej sieci nie jest w stanie ogarnąć.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26828
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 19 wrz 2008, 22:38

Ale po co Ci busman do poprawienia jakości prezentacji rozkładów? Fik udowodnił, że "dasię" zinterpretować plik wynikowy z tego dosowego programu (który o ile pamiętam i tak jest bardziej edytorem niż układarką rozkładów...) innym programem, który byłby dedykowany do obróbki właśnie.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36637
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 19 wrz 2008, 22:40

Hm, nie twierdzę, że nie.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Teokryt
Posty: 3846
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 19 wrz 2008, 22:41

znaczy co? trzeba by napisać program który obrobi surówkę tego co podaje jakiś dosowy program... ciekawe. ciekawe jak ta surówka wygląda.
Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26828
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 19 wrz 2008, 22:42

Nie musi być surówka, może być plik htm.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 19 wrz 2008, 22:42

Zresztą i tak dasie wygenerować bardziej urozmaicony graficznie rozkład czego owocem są rozkłady przystankowe ;-)
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Teokryt
Posty: 3846
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 19 wrz 2008, 22:43

ten plik htm co jest na stronie czy jak? bo się trochę pogubiłem :) jeśli surówka jest prostsza i pozbawiona "śmieci" to było by znacznie prościej.
Obrazek

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27396
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 19 wrz 2008, 22:44

inż. Glonojad pisze:Fik udowodnił, że "dasię" zinterpretować plik wynikowy z tego dosowego programu (który o ile pamiętam i tak jest bardziej edytorem niż układarką rozkładów...) innym programem, który byłby dedykowany do obróbki właśnie.
Zresztą dokładnie to robi składak.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26828
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 19 wrz 2008, 22:44

No przecież piszę, żeś udowodnił, nie starczy Ci? :p
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Teokryt
Posty: 3846
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 19 wrz 2008, 22:45

Ale o co konkretnie nam chodzi? bo mnie chodzi o lepsza stronę Linie.HTM, i dodanie brakującej S-2.
Obrazek

ODPOWIEDZ