Bany i ostrzeżenia

Moderator: Emyl

ODPOWIEDZ
primoż
Posty: 3742
Rejestracja: 24 gru 2010, 0:57
Lokalizacja: z pól kartoflanych

Post autor: primoż » 02 mar 2015, 19:22

Czy użytkownik zbanowany może swobodnie pisać posty na forum? A może ashir sam sobie nadał tytuł użytkownika zbanowanego? ;p
Nie zawsze poważne opinie :wink:

Domas
(A408 i A451)
Posty: 7374
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 02 mar 2015, 19:29

primoż pisze:Czy użytkownik zbanowany może swobodnie pisać posty na forum? A może ashir sam sobie nadał tytuł użytkownika zbanowanego? ;p
Niestety minęły dwa regulaminowe tygodnie od nadania ostrzeżeń.

primoż
Posty: 3742
Rejestracja: 24 gru 2010, 0:57
Lokalizacja: z pól kartoflanych

Post autor: primoż » 02 mar 2015, 19:47

Domas pisze:Niestety minęły dwa regulaminowe tygodnie od nadania ostrzeżeń.
Mój błąd. Brakuje mi listy z ostrzeżeniami.
A tytuł to dożywotni jest? :term:
Nie zawsze poważne opinie :wink:

Domas
(A408 i A451)
Posty: 7374
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 02 mar 2015, 19:49

Miesięczny, niczym bilet. :>

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 6929
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 02 mar 2015, 20:17

primoż pisze:A tytuł to dożywotni jest? :term:
Nie, już go nie ma. Błąd systemu przy wpisywaniu na listę banów. Obiecuję, że po przejściu na nowy skrypt postaram się przywrócić listę ostrzeżeń, acz nie obiecuję, że przywrócę. Zobaczymy, jak to będzie :)

Flash8222
Posty: 7603
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 14 mar 2015, 9:34

Chciałbym zapytać czy jest możliwość zablokowania użytkownika Ikarus w temacie "Spis autobusów miejskich w złym stanie technicznym" gdyż jego wpisy zazwyczaj są z czapy wzięte i niemerytoryczne.

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4765
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 23 mar 2015, 21:52

Czy reserved to zombie? :term:
Obrazek

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 6929
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 23 mar 2015, 22:04

Tak. Forum wyświetla info o banie na podstawie ilości aktywnych ostrzeżeń. Pracujemy nad tym!

reserved
Posty: 14613
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 13 kwie 2015, 6:45

Wiliam pisze:Czy reserved to zombie? :term:
Udowadniam ludziom, że jak się nie da, a bardzo się chce, to można. :P

O, już mi się nie wyświetla. :(

reserved
Posty: 14613
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 30 cze 2015, 18:14

Zwracam się do najwyższej władzy Wawkomu o przeanalizowanie zachowania Emyla w temacie "Rozkład jazdy KM i SKM 2014/15" na podforum "Metro i Kolej". Jechałem wczoraj pociągiem, który miał w rozkładzie jakieś dziwne miejscowości, a dziwne bo to był pociąg dalekobieżny. Postanowiłem dziś zapytać w tym temacie skąd tak dziwnie dobrane stacje. Emyl mi zagroził wydaleniem z forum za m.in. nieumiejętność czytania rozkładu jazdy. Próbowałem się od niego dowiedzieć o co mu chodzi, ale totalnie mnie zbył w dalszym ciągu grożąc.
Dodatkowo na PW mi odpisał tak:
Po raz kolejny pragnę uświadomić Jaśnie Panu, że nie mam obowiązku tłumaczyć się z czegokolwiek. Jeżeli dotychczasowy rozwój wypadków i treści, które pojawiły się w postach nie składają się w twych oczach w logiczną całość, to bardzo mi przykro, nic na to nie poradzę.
Dodam jeszcze, że w sytuacjach, gdy jesteś upominany, nadal posługujesz się językiem skandalicznym - od ostatniej nie ma, jak widzę, żadnej poprawy. Dlatego też ostrzegam, że jeszcze jeden twój post utrzymany w takim pyskatym tonie spowoduje moje przychylenie się do decyzji o permanentnym pozbawieniu cię dostępu do wawkomu. Tu nie ma miejsca na pyskówki.
Owszem, to forum nie jest demokratyczne i moderatorzy sobie mogą robić co chcą. Ja jednak nie będę dał sobą pomiatać i na tyle ile mogę, będę się odwoływać, bo oczekuję przynajmniej jakiejś informacji za co jestem wywalany. Nie mam pojęcia co zrobiłem źle. Czy w temacie kolejowego rozkładu jazdy (o masz, teraz zauważyłem, że to temat dot. tylko KM i SKM, tak to jest jak laik kolejowy wejdzie na podforum kolejowe #-o ) pytanie o to, czemu wg rozkładu dany pociąg zatrzymuje się na danych stacjach akurat jest nieumiejętnością czytania rozkładu? Co to znaczy? Jechałem tym pociągiem, zatrzymał się na stacjach według rozkładu, czyli chyba dobrze go przeczytałem... :shock: Ja nie muszę tutaj być, możecie mnie wywalić na zawsze, ale czy to tak wiele, żeby dany mod mi wytłumaczył, co zrobiłem źle? :shock:

Będę wdzięczny za podjęcie interwencji. Jednocześnie przepraszam za moje roztargnienie spowodowane napisaniem w złym temacie. Jestem laikiem kolejowym i zwyczajnie po ludzku jakoś nie przyswoiłem tych "SKM i KM", a w tematach kolejowych nie siedzę.
Z poważaniem

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 6929
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 30 cze 2015, 19:03

Moja reakcja dotyczyła poniższych postów:
ashir pisze:To chyba za mało pociągami jeździsz, jak Ciebie takie rzeczy dziwią. :)
reserved pisze:Wczoraj jechałem, a wcześniej takimi pociągami ok. 8 lat temu. A to jest jakiś przymus, żeby jeździć? Nie każdy jeździ jak Ty codziennie wzdłuż i wszerz wszystkim co się rusza.
Ostrzeżenia, jak widzisz, przyznane nie zostały, ponieważ rzeczywiście nie zostały wyczerpane znamiona permanentnego złamania zasad podforum.

Problemem, za który faktycznie powinieneś IMHO wylecieć całkowicie, bo stanowi naruszenie elementarnych zasad dyskusji jest coś zupełnie innego.

Zacytowana przez ciebie wypowiedź dotyczy nieustających pyskówek, które uskuteczniasz upomniany. Wyjaśnij nam - teraz twoja kolej - jak to jest, że inni (w zasadzie nawet ashir) reagują na upomnienie w sposób stonowany, stosują się do poleceń i zasad i nie ma z nimi takiego problemu?

Awatar użytkownika
Tyrystor
Posty: 1833
Rejestracja: 30 gru 2005, 16:07
Lokalizacja: Zielone Pola Białej Łąki
Kontakt:

Post autor: Tyrystor » 30 cze 2015, 19:09

reserved pisze:Nie mam pojęcia co zrobiłem źle.
Słowa klucze.
112 120 190 240 256 412 527 E-9 L43 L45 N11

reserved
Posty: 14613
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 30 cze 2015, 19:16

Emyl pisze: Wyjaśnij nam - teraz twoja kolej - jak to jest, że inni (w zasadzie nawet ashir) reagują na upomnienie w sposób stonowany, stosują się do poleceń i zasad i nie ma z nimi takiego problemu?
Nie mam pojęcia, ale parę osób prywatnie przyznało mi rację, że także nie mają pojęcia, o co chodzi z tą nieumiejętnością czytania rozkładu. Wydaje mi się, że nie zrozumiałeś w ogóle o co mi chodzi, ale nie potrafisz przyznać się do błędu i uparcie obstajesz przy swoim, tzn. że wydaje Ci się, że ja nie sprawdziłem w ogóle rozkładu i pisałem na Wawkomie, a ja sprawdziłem rozkład i na jego podstawie zadałem to pytanie.

Czy istnieje możliwość, żeby problem z Emylem nie rozpatrywał... Emyl, tylko jakaś inna osoba z Modteamu? Przecież to jest zabawne...


PS
Ja się tych niby pyskówek nie czepiam. Rozumiem, że Emyl może mieć dużą wrażliwość na swoim punkcie. Natomiast mi chodzi o tę rzekomą nieumiejętność czytania rozkładów. Czuję się potraktowany niesprawiedliwie i nie dostałem odpowiedzi w ogóle skąd taki wniosek. Dostałem tylko odpowiedź, że nie muszę o tym wiedzieć, co jest wg mnie bardzo żenujące.

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 14095
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 30 cze 2015, 19:25

Reserved pierwszy raz od zawsze ma rację, więc wypadałoby mu ją przyznać. Emyl nie powinien rozpatrywać odwołania na postępowanie Emyla, moderatora MiK. To budzi podejrzenia o stronniczość podczas rozpatrywania odwołania.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 6929
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 30 cze 2015, 19:27

Kto powiedział, że ja cokolwiek rozpatruję? Ja odpieram zarzuty stanowiące manipulację. Nie widzę w tym nic złego.

ODPOWIEDZ