Bany i ostrzeżenia

Moderator: Emyl

ODPOWIEDZ
prosper5250
Posty: 842
Rejestracja: 11 lip 2007, 20:57
Lokalizacja: Białołęka-Ratusz

Post autor: prosper5250 » 08 lut 2010, 23:30

Nie to, że się nie zgadzam, bo ja właściwie nie podważam moderatorskich czy admina działań ale skoro Bastek teraz zapytał, przekopiuję co mnie zszokowało i przeraziło (nie tylko z resztą mnie):

Flash8222:[/b]
"A dlaczego rowerzyści uważają się za jeszcze większe święte krowy od pieszych oraz samochodów na drogach? Często się spotykam z sytuacją, że rowerzysta jedzie ulicą gdy obok ma ściężkę rowerową ](*,) BTW widocznie sobie zasłużyłeś na przytulenie do krawężnika i ja to samo bym Tobie zrobił, no i nie kozacz tutaj, bo jesteś w mniejszości ;]"

"Nie wiesz kim ja jestem? Ja jestem bogiem, to ja decyduje kto zginie, a kto przeżyje w moim autobusie i poza nim ;] No dobra, koniec z czarnym humorem :] Może trochę wyjaśnię swoją zasadę przytulania do krawężnika rowerzystów. Stosuje się do niej wyłącznie, gdy rowerzysta umyślnie jedzie drogą, gdy ma obok ścieżkę rowerową, oraz gdy za każdym razem wyprzedzę go, wjadę w zatoczkę na przystanku i ten zamiast poczekać by mi nie utrudniać życia, wyprzedza mnie i znowu muszę męczyć się z tym pojebem... Ja i tak delikatni się z nimi obchodzę, Solarek może opowiedzieć o jednym kierowcy z R-11, o ile o nim słyszał."

Uważam, że ten człowiek powinien pójść do lekarza specjalisty po poradę i na leczenie, bo zdecydowanie nie powinien prowadzić autobusu, gdyż jest psychicznie rozchwiany a co za tym idzie niebezpieczny. A już totalnie rozwaliło mnie to, że on o tym pisze po prostu jak gdyby nigdy nic - nawet jeżeli jego chory umysł ukierunkował się na takie zachowanie i myślenie, to do jasnej cholery niech chociaż zatrzyma to dla siebie a nie straszy innych ludzi - pasażerów!

Edit: po głębszym zastanowieniu wyszło mi, że w sumie to może i nie kwalifikuje się do bana - temu człowiekowi potrzebna jest po prostu pomoc specjalisty. Osobnika tego należało by wyleczyć z egoizmu i nienawiści, no ale to nie jest przecież robota dla modteamu portalu komunikacyjnego...

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36642
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 09 lut 2010, 0:12

prosper5250 pisze:Edit: po głębszym zastanowieniu wyszło mi, że w sumie to może i nie kwalifikuje się do bana - temu człowiekowi potrzebna jest po prostu pomoc specjalisty. Osobnika tego należało by wyleczyć z egoizmu i nienawiści, no ale to nie jest przecież robota dla modteamu portalu komunikacyjnego...
Dziękuję za to autowyjaśnienie ;) Przypominam, że każdy pisze na własny rachunek i tylko sobie wyrabia opinię tym, co pisze. Dodam, że - znając Flasha osobiście - trudno mi wziąć jego słowa całkiem na poważnie... Ale może się sam po urlopie wytłumaczy (niekoniecznie idąc od razu na następny) :P
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

prosper5250
Posty: 842
Rejestracja: 11 lip 2007, 20:57
Lokalizacja: Białołęka-Ratusz

Post autor: prosper5250 » 09 lut 2010, 0:27

[ Dodano: |9 Lut 2010|, 2010 00:44 ]
Bastian pisze:(niekoniecznie idąc od razu na następny) :P
Dobre! :)

Dla mnie to jest niezrozumiałe jak ktoś, kto nienawidzi ludzi może pracować w transporcie publicznym i jeszcze na stanowisku kierowcy... Przecież to się ekstremalnie kłóci ze sobą! Nie wiem - może to ja mam odchył, bo od piętnastego roku życia pracuję w handlu detalicznym i dla mnie sytuacja "że nienawidzi" się ludzi jest nie do pomyślenia ani nie do przyjęcia! Zapewniam, że żyje się znacznie łatwiej i przyjemniej kiedy się nie nienawidzi ludzi :idea:
No dobra - starczy tego.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36642
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 09 lut 2010, 10:22

Nie przesadzajmy z tą nienawiścią...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Emdegger
Posty: 1699
Rejestracja: 24 wrz 2006, 12:30
Lokalizacja: z kobiety
Kontakt:

Post autor: Emdegger » 12 lut 2010, 21:48

@prosper5250: kim jesteś, żeby decydować, kto ma iść do "specjalisty" a kto nie? Widziałeś człowieka na żywo? Obserwowałeś w czasie paru miesięcy jego nastrój i zauważyłeś, że jest podwyższony lub obniżony albo naprzemiennie? Sprawdzałeś jego koordynację psychoruchową? Co to za jakieś dyrdymały. EOT =;

Co ja tam chciałem napisać... a właśnie: ban dla Indyka. Mam nadzieję, że na wieki wieków, choć wolałbym, żeby wyeliminował go TLG, a Szamot potępił jego działalność ;)
"Coś ci powiem chłopcze! Gdy będziesz wracał do domu dziś wieczór, a jakiś psychopata rzuci się na ciebie z garścią malin, nie przyłaź mi tutaj skomleć." - John Cleese

TLG
Posty: 5895
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 13 lut 2010, 11:41

Emdegger pisze:Mam nadzieję, że na wieki wieków, choć wolałbym, żeby wyeliminował go TLG,
Już próbowałem. Ale z przykrością zawiadamiam, że Indyk już żyje własnym życiem i jest poza wszelką kontrolą. A zwłaszcza moją :D
15/12/2005-12/7/2019

bartoni722
Posty: 12141
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 13 lut 2010, 13:57

A ja w końcu do kiedy mam zakaz na OL? Bo potrzebuję rozkład pewnej BWLki :P .
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Awatar użytkownika
ZaciszaniN
Posty: 4434
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
Kontakt:

Post autor: ZaciszaniN » 13 lut 2010, 21:38

TLG pisze:
Emdegger pisze:Mam nadzieję, że na wieki wieków, choć wolałbym, żeby wyeliminował go TLG,
Już próbowałem. Ale z przykrością zawiadamiam, że Indyk już żyje własnym życiem i jest poza wszelką kontrolą. A zwłaszcza moją :D
Indyk się sam banuje. Perpetum mobile :D
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.

Awatar użytkownika
Desert
Zbanowany
Posty: 3030
Rejestracja: 23 lis 2007, 16:09
Lokalizacja: 100-(L)ica

Post autor: Desert » 14 lut 2010, 9:10

A ja w końcu do kiedy mam zakaz na OL? Bo potrzebuję rozkład pewnej BWLki :P .
Na zawsze. O-)
Obrazek
"Jak coś wiem to wiem, a jak czegoś nie wiem to mógłbym wiedzieć czyli i tak wiem, jeżeli się mylę to przepraszam, bo mógłbym się mylić, ale ja się nie mylę."

bartoni722
Posty: 12141
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 14 lut 2010, 10:39

Desert pisze:
A ja w końcu do kiedy mam zakaz na OL? Bo potrzebuję rozkład pewnej BWLki :P .
Na zawsze. O-)
No bez przesady. (-X Nikt jeszcze tyle nie dostał.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Solarek
Zbanowany
Posty: 107
Rejestracja: 09 gru 2009, 11:13

Post autor: Solarek » 14 lut 2010, 12:53

bartoni722 pisze:No bez przesady. Nikt jeszcze tyle nie dostał.
No zawsze musi być ten pierwszy raz

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7641
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 14 lut 2010, 13:11

Dobra, dobra... Dość tego Panowie... bartoni - Twój ban będzie trwał tyle, ile mu się należy... Jeśli któryś z moderatorów OL albo Bastian uznają za stosowne, to może nawet odpowiedzą Ci dokładniej... Natomiast chciałbym żeby skończyły się już wszelkie dywagacje innych osób... Ładnie proszę...

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2273
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 15 lut 2010, 15:46

Krzysiek_S pisze:Bo ty masz 14 lat, więc resocjalizacja może CI pomoże , a Fikowi już nie. :D
Po drugie na Wawkomie nie ma klasycznej demokracji,więc niektórzy mogą być równi i równiejsi. Po trzecie to Fik jest Sprite , a ty pragnienie. On tu rządzi.
To FIK pokazał wczoraj - że jemu wszystko wolno i niestety nie ma równości. Jak widać to juz nie pierwszy jego wybryk słowny...

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7641
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 15 lut 2010, 16:06

Zgadza się, Fikander - jako jeden ze współwłaścicieli Wawkomu - jest równiejszy od Ciebie...

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2273
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 15 lut 2010, 16:17

hafilip84 pisze:Zgadza się, Fikander - jako jeden ze współwłaścicieli Wawkomu - jest równiejszy od Ciebie...
Acha - rozumiem że prezes przykładowo TVN-u może publicznie obrażać swoich pracowników - no bo jest prezesem. Trochę to śmieszne jest, nie uważasz :?:

ODPOWIEDZ