Bany i ostrzeżenia

Moderator: Emyl

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36634
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 23 gru 2009, 19:22

Adam G. pisze:nawet z gwiazdkami nie wolno?
MeWa już nieraz się na ten temat wypowiadał. Idź bluzgać do Tramloga (tylko nie przegnij) :P :D
hafilip84 pisze:doputy dopóki
:> (-( :-k 8-(
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26826
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 23 gru 2009, 20:33

Bastian pisze:
Adam G. pisze:podczas, gdy innym przekleństwa uchodzą na sucho
Jakieś przykłady?
Adam G. pisze:Mamy jedne zasady dla całego forum
Regulamin. W szczegółach podfora mają swoje prawa. U MeWy bluzgać nie wolno :]
Fakt, ale zakaz narzekania na św. Metro mógłby jednak być do regulaminu wpisany, byłaby sytuacja jasna :p
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 26 gru 2009, 21:59

Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek przyklaskiwał przekleństwom. Jak ktoś nie potrafi powstrzymać "naturalnych silnych emocji" to niech idzie na forum onetu. Częściowe wykropkowanie treści nic nie zmienia, bo i tak wiadomo o co chodzi. A Twój post wywołał kolejne tego typu reakcje.
Moje sympatie i antypatie nie mają związku z tą sprawą. Po pierwsze, post pojawił się w temacie o IC, do którego mam co najmniej ambiwalentny stosunek. Po drugie, moje podejście w tym przypadku jest znane, było wyrażane niejednokrotnie, a jeśli dla kogoś to za mało - to jest zapis w zasadach funkcjonowania forum.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 26 gru 2009, 22:09

Ok, niemniej jednak - bądź konsekwentny w swoich działaniach ;]
noidea

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7641
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 27 gru 2009, 17:39

To u MeWcia ktoś nie dostał ostrzeżenia za cięty język?! :shock:

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 27 gru 2009, 22:41

hafilip84 pisze:To u MeWcia ktoś nie dostał ostrzeżenia za cięty język?! :shock:
tak, ale nie będę donosił, bo nie uważam, że ta osoba powinna zostać ukarana :P
noidea

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 27 gru 2009, 23:40

to jak nie chcesz pisać, to nie rzucaj słów na wiatr
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26826
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 28 gru 2009, 8:25

Niektórzy to nie wiedzą, czego chcą p o prostu. #-o
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Desert
Zbanowany
Posty: 3030
Rejestracja: 23 lis 2007, 16:09
Lokalizacja: 100-(L)ica

Post autor: Desert » 28 gru 2009, 9:55

Czego wsadzasz wszędzie swój dziub? O ciebie chodzi? =;
Obrazek
"Jak coś wiem to wiem, a jak czegoś nie wiem to mógłbym wiedzieć czyli i tak wiem, jeżeli się mylę to przepraszam, bo mógłbym się mylić, ale ja się nie mylę."

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36634
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 28 gru 2009, 11:42

O ciebie tym bardziej. Z prawdziwą przyjemnością wysyłam cię na urlop... :/
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 28 gru 2009, 13:38

MeWa pisze:to jak nie chcesz pisać, to nie rzucaj słów na wiatr
najlepszy tekst na usprawiedliwienie się ;) albo masz zasady, albo nie. Równie dobrze mógłbym napisać c**** i też możesz się przyczepić, że "przecież wiadomo, o co chodzi" :]
noidea

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7641
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 28 gru 2009, 14:10

DOŚĆ!!! Adam masz dwie możliwości: albo przekażesz MeWie o jaki konkretny przypadek Ci chodzi (nie musisz tutaj, ale możesz) albo zamilknij wreszcie na ten temat... To co w tej chwili robisz jest żenujące... Nawet MeWie mogło zdarzyć się, że coś przeoczył. Zamiast mu pomóc w odszukaniu tego zachowujesz się jak dziecko, któremu zabrano lizaka.

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 28 gru 2009, 19:55

hafilip84 pisze:DOŚĆ!!! Adam masz dwie możliwości: albo przekażesz MeWie o jaki konkretny przypadek Ci chodzi (nie musisz tutaj, ale możesz) albo zamilknij wreszcie na ten temat... To co w tej chwili robisz jest żenujące... Nawet MeWie mogło zdarzyć się, że coś przeoczył. Zamiast mu pomóc w odszukaniu tego zachowujesz się jak dziecko, któremu zabrano lizaka.
Myślałem, że cenzurę po coś się wprowadza, nie zdarza mi się ot tak kląć na forum, stąd gwiazdki. Żenujący jest zaś tekst, że "można się domyślić, o co chodzi". Nie napiszę o jaki przypadek mi chodzi. Zamilknę, niemniej jednak nie podoba mi się takie działanie.
noidea

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27396
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 28 gru 2009, 20:00

Bądźmy szczerzy, klnący pozostanie klnącym, niezależnie od tego, czy mu się 'kurwę' zamieni na 'k***ę', 'pierdolenie' na 'p******nie', a 'chuja' na 'papierek po batoniku Pawełek'. Nie będziemy na tym forum bawić się w owijanie gówna papierkiem, i jeśli MeWa tępi przekleństwa, to ma prawo również tępić wszystkie działania zmierzające do tego, aby zakląć w taki sposób, aby formalnie nie było to przekleństwem - i piszę to, mimo, że - jak doskonale wiesz - język sam mam plugawy.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 28 gru 2009, 20:20

fik pisze:Bądźmy szczerzy, klnący pozostanie klnącym, niezależnie od tego, czy mu się 'kurwę' zamieni na 'k***ę', 'pierdolenie' na 'p******nie', a 'chuja' na 'papierek po batoniku Pawełek'. Nie będziemy na tym forum bawić się w owijanie gówna papierkiem, i jeśli MeWa tępi przekleństwa, to ma prawo również tępić wszystkie działania zmierzające do tego, aby zakląć w taki sposób, aby formalnie nie było to przekleństwem - i piszę to, mimo, że - jak doskonale wiesz - język sam mam plugawy.
dobrze już, niech będzie :P zresztą, ja też nie będę próbował mówić, że nie przeklinam - jednak w kulturalnej dyskusji na forum staram się tego unikać ;] swoją drogą, to był cytat ;P
noidea

ODPOWIEDZ