Temat moderatorski

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

reserved
Posty: 14615
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 31 lip 2012, 12:57

MisiekK pisze:Tyle, że jak chce coś uzyskać to nie zaczyna od obelg.
Jak ja chcę coś uzyskać od fika to za samo moje istnienie moja prośba jest skazana za niepowodzenie.
fik pisze:Wielokrotnie było tłumaczone grzecznie i spokojnie, dlaczego nie należy informować o kabiniarzach, jak widać - bezskutecznie, więc pozostałem z wyborem - egzekwować to punktami, zakazami pisania, itd
Ale ja nie rozumiem czemu nie można spokojnie danej osobie tego wytłumaczyć. Jeżeli taka osoba będzie dalej popełniała ten sam błąd to niech zostanie ukarana. Dlaczego ja nie mogę napisać, ze spotkałem powiedzmy Szeregowego gdzieś tam w prawidłowym wątku tylko dlatego, że np. miesiąc temu ktoś coś źle napisał a moderatorowi się nie chciało tego sprzątnąć? Oczywiście to jest pytanie retoryczne bo podejrzewam, że raczej nie będziesz chciał mi na nie odpowiedzieć dość merytorycznie, a jeśli już nawet się pofatygujesz to zarzucisz jakąś mało zabawną ironią.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27406
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 31 lip 2012, 13:00

reserved pisze:Ale ja nie rozumiem czemu nie można spokojnie danej osobie tego wytłumaczyć.
Bo doba ma tylko 24h, a jak widać choćby po tej dyskusji - tłumaczenie czegokolwiek niektórym to bicie głową w mur.
reserved pisze: Jak ja chcę coś uzyskać od fika to za samo moje istnienie moja prośba jest skazana za niepowodzenie.
Nie kłam, bardzo cię proszę, bo to się smutno robi.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

reserved
Posty: 14615
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 31 lip 2012, 13:05

fik pisze:Nie kłam, bardzo cię proszę, bo to się smutno robi.
Chciałem zmienić nick, Ty się tylko ze mnie śmiałeś i w sposób ironiczny wytłumaczyłeś, że masz mnie głęboko wiadomo gdzie. Już pomijam wcześniejsze prośby o inne sprawy bo o nich już generalnie nie pamiętam.
fik pisze:Bo doba ma tylko 24h
Czyli zatem otwarcie przyznajesz, że nie ogarniasz swoich obowiązków. Ok. Dla mnie to jest dziwne, gdybym ja był adminem forum to bym znalazł sobie kogoś do pomocy gdybym ja sam nie nadążał a nie zamykał tematy i kazał wszystkim uzytkownikom forum czekać, aż Ty łaskawie znajdziesz czas. Zwłaszcza, że to to, że forum jest prywatne nic nie znaczy przy tym, jak wiele osób korzysta z tego forum. To też narzuca dodatkowe obowiązki. Ale ok, powiedzmy, że Twój argument mnie przekonał.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27406
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 31 lip 2012, 13:14

reserved pisze:Chciałem zmienić nick, Ty się tylko ze mnie śmiałeś i w sposób ironiczny wytłumaczyłeś, że masz mnie głęboko wiadomo gdzie.
O proszę, jak bardzo się z ciebie śmiałem.
reserved pisze: Czyli zatem otwarcie przyznajesz, że nie ogarniasz swoich obowiązków.
Nie. Nie mam obowiązku ślęczeć 24h na dobę, żebyś mógł poinformować cały świat, że zobaczyłeś Szeregowego.
reserved pisze:gdybym ja był adminem forum
Hej, wiesz co? Nie jesteś.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

reserved
Posty: 14615
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 31 lip 2012, 13:20

fik pisze:O proszę, jak bardzo się z ciebie śmiałem.
No tak.. chwilę sobie z Tobą pogadałem po czym olałeś temat.
fik pisze:Nie. Nie mam obowiązku ślęczeć 24h na dobę, żebyś mógł poinformować cały świat, że zobaczyłeś Szeregowego.
Równie dobrze możesz powiedzieć, że nie masz obowiązku w ogóle wchodzić na to forum. Nie bądź dziecinny...
fik pisze:Hej, wiesz co? Nie jesteś.
I to samo... nie popisuj się bo to, że masz więcej funkcji na tym forum to nie znaczy, że jesteś lepszy od innych.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27406
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 31 lip 2012, 13:25

reserved pisze:chwilę sobie z Tobą pogadałem po czym olałeś temat.
Bo wypowiedział się Główny Moderator? Roma locuta, causa finita.
reserved pisze:Równie dobrze możesz powiedzieć, że nie masz obowiązku w ogóle wchodzić na to forum.
Mam obowiązek umożliwić wszystkim dyskusję w ramach ogólnie obowiązującego porządku społecznego. Tyle.

W ogóle to śmieszne - jestem jedynym moderatorem WiN regularnie zaglądającym na to forum i podejmującym jakiekolwiek działania, a to do mnie są pretensje, że robię "mało".
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

reserved
Posty: 14615
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 31 lip 2012, 13:29

fik pisze:Bo wypowiedział się Główny Moderator? Roma locuta, causa finita.
No właśnie. Zatem ten główny moderator się ze mnie śmiał twierdząc złośliwie jeszcze, że może mi przywrócić poprzedni nick jak będę pyskował.
fik pisze:W ogóle to śmieszne - jestem jedynym moderatorem WiN regularnie zaglądającym na to forum i podejmującym jakiekolwiek działania, a to do mnie są pretensje, że robię "mało".
Może dlatego, że wielu moderatorów na Wawkomie ma jakieś ludzkie odruchy, a Ty jesteś po prostu maszyną do pisania ironii i szydzenia z innych.

Z mojej strony już EOT.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36642
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 31 lip 2012, 13:29

Może po prostu WiN trzeba zamknąć? :-k

[ Dodano: |31 Lip 2012|, 2012 13:30 ]
reserved pisze:Ty się tylko ze mnie śmiałeś i w sposób ironiczny wytłumaczyłeś, że masz mnie głęboko wiadomo gdzie.
Też doprawdy nie wiem, o czym ty piszesz 8-(
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27406
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 31 lip 2012, 13:32

reserved pisze: No właśnie. Zatem ten główny moderator się ze mnie śmiał twierdząc złośliwie jeszcze, że może mi przywrócić poprzedni nick jak będę pyskował.
Co jest moją winą, jak rozumiem. Mhm.
reserved pisze: Może dlatego, że wielu moderatorów na Wawkomie ma jakieś ludzkie odruchy, a Ty jesteś po prostu maszyną do pisania ironii i szydzenia z innych.
Ta, maszynka do szydzenia z innych przywróciła cię na WiN po twoich kłótniach z BJtem.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

TLG
Posty: 5895
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 31 lip 2012, 19:25

Dosyć tego.
Regulamin określa drogę odwoławczą w kwestii konfliktu użytkownik - moderator. Publiczne pranie brudów szkodzi nie moderatorowi, a przede wszystkim zainteresowanemu użytkownikowi. Urządzanie moderatorowi samosądu jest tak samo niedopuszczalne jak postępowanie takie w przypadku każdego innyego użytkownika.
Jako właściciele WAWKOMU zapraszamy Was do wspólnej dyskusji i dajemy Wam do niej ogromne pole przy absolutnym minimum zasad. Będziemy je egzekwować nie dla własnej wygody, a dla zachowania niezbędnego porządku. Wszystkim innym, którzy wciąż nie pojmują lub nie chcą pojąć chcę przypomnieć, że każde podforum jest zupełnie osobnym, luźno związanym przez ogólny Regulamin miejscem dyskusji. Życie każdego podforum regulują moderatorzy, z których każdy kształtuje je zgodnie ze swoją osobowością (z całym dobrodziejstwem inwentarza wad i zalet). Tak WAWKOM był pomyślany i tak działa do dziś. "Reformatorom" z bożej łaski serdecznie dziękujemy, ale poradzimy sobie bez ich dobrych rad.
15/12/2005-12/7/2019

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 31 lip 2012, 20:14

Amen :wikary: ;)
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1715
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 02 sie 2012, 10:58

No i zrobił się Kabaret Skeczów Męczących. Problemem u niektórych jest zbyt emocjonalna relacja z forum. Moje spostrzeżenia są inne, forumowy wszechświatek to zbiorowisko zaludnione niebanalnymi osobnikami, czasami z mocnym przechyłem ksobnym. "Ordnung zaś musi być", bo w przeciwnym razie będziemy mieli na forum kloakę rodem z interii czy onetu. Przypominam sobie swoje początki na forum i anielską cierpliwość modteamu na mój brak obycia z tak specyficznym komunikatorem.
ZUS fundatorem emigracji

bepe
Posty: 3516
Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
Lokalizacja: Gocław

Post autor: bepe » 25 sie 2012, 12:37

Co się stało, że "Szybkie pytanie" przewędrowało do Infrastruktury Komunikacyjnej i zostało zamknięte?

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7641
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 25 sie 2012, 12:56

Poza tym, że Bastian wraz z wiekiem coraz bardziej dziecinnieje, to nic się nie stało... 8-(

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36642
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 25 sie 2012, 13:06

Naprawdę mam odpowiedzieć, co się stało? :P
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

ODPOWIEDZ