Balcerowicz musi odejść?

Moderator: Szeregowy_Równoległy

Balcerowicz musi odejść

Tak, Balcerowicz musi odejść - i spłonąć na stosie!
7
21%
Nie, Balcerowicz musi pozostać szefem NBP
21
62%
Tak, Balcerowicz musi odejść - i zostać prezydentem Warszawy
4
12%
Nie mam zdania
2
6%
 
Liczba głosów: 34

Szamot
Posty: 2315
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Szamot » 04 maja 2006, 23:24

No dobra, ale co to ma być?

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 857
Rejestracja: 18 gru 2005, 16:24
Lokalizacja: Marysin Wawerski

Post autor: Karol » 04 maja 2006, 23:26

Taka alegoria "zła wcielonego" wg. radiomaryjnych.

Chyba dla jaj może zostać :-k
www.kolej.one.pl
Zachęcam do aktualizowania danych!!!

Pasażer:KM, 401, 520, 115, 173, 315 (kolejność zamierzona!)

Szamot
Posty: 2315
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Szamot » 04 maja 2006, 23:27

Po wyjaśnieniu niech będzie, choc chyba humor byłby lepszym miejscem

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 05 maja 2006, 20:33

Karol pisze:
chociaż ostatnio myślę że jednak Kuroń był jeszcze gorszy.
#-o
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 3835
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 05 maja 2006, 22:40

Karol pisze:chociaż ostatnio myślę że jednak Kuroń był jeszcze gorszy.
Kuroń chciał dobrze, ale wyszło mu na odwrót. :(

Awatar użytkownika
Sindbad
Posty: 900
Rejestracja: 16 gru 2005, 15:58
Lokalizacja: Służew

Post autor: Sindbad » 06 maja 2006, 15:58

[-X Kuroń był jedynym uczciwym człowiekiem w tej bandzie :idea:
Nie daj się zepchnąć z twojej drogi nawet przez ludzi idących w tym samym kierunku.
S.J.Lec

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 857
Rejestracja: 18 gru 2005, 16:24
Lokalizacja: Marysin Wawerski

Post autor: Karol » 06 maja 2006, 16:11

No tak, jedeyny któy przyznał się że poszło nie tak, ale...

-jako zadeklarowany ateista przemawiał z ambony w kościele w latach 80. Dla mnie to się w głowie nie mieści, traktuję to jako instrumentalne traktowanie Kościoła dla własnych celów.
-lansowanie się kuroniówką i rozdawaniem zupy #-o
-brak szacunku dla orderów (jeans zamiast garnituru, no sorry pałac prezydencki to nie stocznia)
-i najgorsze...wielu posłów wspomina Kuronia jako człowieka, który w sejmie przede wszystkim...chlał na potęgę [-( ja rozumiem czasem można ale żeby cały czas?
-no i generalnie nie lubię ludzi którzy wierzą że marksizm to system nadający się do zreformowania. To jest prawdziwy beton-marksizm jest niereformowalny!!! To jest chory system, co można było zobaczyć we wszystkich krajach bloku wschodniego. Ile można gadać głupoty że marksizm jest OK. tylko wykonanie nie tak jak trzeba.
www.kolej.one.pl
Zachęcam do aktualizowania danych!!!

Pasażer:KM, 401, 520, 115, 173, 315 (kolejność zamierzona!)

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 06 maja 2006, 22:06

A co powiecie (szczególnie sympatycy PiSu) na wejście Leppera do rzadu. Że o nowym ministrze edukacji romanie giertychu (pisowania celowa z małej litery) nie wspomne. Tragedia.
Polecam tez ten news: http://rmf.fm/fakty/?id=99258


Wstyd :!:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 3835
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 06 maja 2006, 22:11

No i bardzo dobrze. Ucieszę się, jeżeli Polskę wysiudają z tej całej unii.

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 857
Rejestracja: 18 gru 2005, 16:24
Lokalizacja: Marysin Wawerski

Post autor: Karol » 06 maja 2006, 22:12

Ech....Francja ma zawsze wybujałe ambicje wobec całej Europy. Jest ojczyzną systemu liberalnego, nic dziwnego że taki rząd jaki powstał w Polsce to dla nich koszmar.
www.kolej.one.pl
Zachęcam do aktualizowania danych!!!

Pasażer:KM, 401, 520, 115, 173, 315 (kolejność zamierzona!)

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 06 maja 2006, 22:15

Jamnik pisze:No i bardzo dobrze. Ucieszę się, jeżeli Polskę wysiudają z tej całej unii.
Karol pisze:Ech....Francja ma zawsze wybujałe ambicje wobec całej Europy. Jest ojczyzną systemu liberalnego, nic dziwnego że taki rząd jaki powstał w Polsce to dla nich koszmar.


RATUNKU :!: Najlepiej niech wogóle wyrzucą nas z NATO, UE, Rady Euopy, ONZ nałozą sankcje, a rząd wprowadzi obowiazkową religię na mature i jedyne medium to będzie Radio Maryja i Telewija Trwam, a Lepper, Giertych i Lechu K. beda latac wogól dykatora Jarosława K. i karmic jego koty. A Polska bedzie uważana za najbardziej zamkniety na świat kraj z wielkim bezrobociem bo się zagraniczne firmy wyniosą ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Proboszcz
Posty: 2271
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:04
Lokalizacja: WWA - TGK

Post autor: Proboszcz » 06 maja 2006, 22:25

Jamnik pisze:No i bardzo dobrze. Ucieszę się, jeżeli Polskę wysiudają z tej całej unii.
Ciekawe jak długo byś się z tego cieszył. Myślę, że do momentu w którym znajdowałbyś robotę...Skąd się biorą takie d....e ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 857
Rejestracja: 18 gru 2005, 16:24
Lokalizacja: Marysin Wawerski

Post autor: Karol » 06 maja 2006, 22:34

Ja już o Unii mowa:

gospodarczo-tak, ale nie tak jak obecnie (limity produkcyjne itp. słowem-SOCJALIZM tylko że demokratyczny)

politycznie-nie. Każdy kraj wspólnoty ma trochę inne cele geopolityczne, UE na siłę próbuje wmówić krajom wspólną politykę zagraniczną tymczasem takie Niemcy dogadują się z Rosją w sprawie gazociągu ponad Polską. Mam gdzieś taką politykę.
www.kolej.one.pl
Zachęcam do aktualizowania danych!!!

Pasażer:KM, 401, 520, 115, 173, 315 (kolejność zamierzona!)

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 06 maja 2006, 22:37

Karol pisze:J tymczasem takie Niemcy dogadują się z Rosją w sprawie gazociągu ponad Polską. Mam gdzieś taką politykę.
Tu musze przyznać Ci rację.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36634
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 06 maja 2006, 23:26

R-11 Kleszczowa pisze:
Karol pisze:J tymczasem takie Niemcy dogadują się z Rosją w sprawie gazociągu ponad Polską. Mam gdzieś taką politykę.
Tu musze przyznać Ci rację.
Tylko że teraz (lepiej późno, niż wcale) Unia zmienia zdanie i sama zaczyna się niepokoić. Gdybyśmy nie byli w Unii, to byśmy ich mogli przekonywać do usmarkanej śmierci...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

ODPOWIEDZ