Strona 1 z 6
: 23 gru 2010, 19:37
autor: reserved
Na nowy rok najlepsze życzenia dla wszystkich forumowiczów, żeby spełniły się wszystkie wasze życzenia. Niech ten rok 2011 będzie lepszym rokiem dla nas wszystkich, w końcu będzie to ostatni rok przed Euro 2012 i pewnie wieloma innymi wydarzeniami. No i wesołych jedynych świąt, jakie pozostały w obecnym mijającym już roku.

: 23 gru 2010, 19:42
autor: bartoni722
Dziękuję i nawzajem!

: 23 gru 2010, 19:46
autor: ikarus
Przyłączam się do życzeń, Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia , a w Nowym 2011 Roku Spełnienia Wszelkich Marzeń oraz jak Najlepszej, Najbardziej Przyjaznej Komunikacji Miejskiej, a Moderatorom mniej pracy

.Dziękuję za wszystkie życzenia i wyrazy sympatii.
: 23 gru 2010, 23:34
autor: Pawel_
Ja sobie życzę, bym dołączył do grona autobusowych kierowców...
A Wam... wsio najlepszego
: 24 gru 2010, 0:44
autor: Maciek
Dokładnie. Niech 2011 będzie lepszy, bo ten 2010 był wyjątkowo do bani

: 24 gru 2010, 7:53
autor: reserved
Pawel_ pisze:Ja sobie życzę, bym dołączył do grona autobusowych kierowców...

Powodzenia!

: 24 gru 2010, 12:04
autor: Krzysiek_S
Życzę zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia, hucznego Sylwestra i lepszego Nowego Roku od tegorocznego.
Krzysztof Sokołowski
: 24 gru 2010, 12:09
autor: Pawel_
reserved pisze:Pawel_ pisze:Ja sobie życzę, bym dołączył do grona autobusowych kierowców...

Powodzenia!

Ależ nie dziękuję bardzo...

: 24 gru 2010, 12:34
autor: bartoni722
Maciek pisze:Dokładnie. Niech 2011 będzie lepszy, bo ten 2010 był wyjątkowo do bani

Myślałem, że tylko mi się tak wydaje

.
: 24 gru 2010, 12:37
autor: reserved
Jeszcze tak wrócę do swojego postu:
w końcu będzie to ostatni rok przed Euro 2012 i pewnie wieloma innymi wydarzeniami
Zapomniałem wspomnieć o jeszcze równie ważnym wydarzeniu, o którym chyba nie powinienem zapominać... przecież w 2012 roku zapowiada się koniec świata, więc fajnie by było jakoś szczególnie uczcić ten ostatni w całości rok.

: 24 gru 2010, 12:38
autor: Pawel_
reserved pisze:przecież w 2012 roku zapowiada się koniec świata,
I Ty w to wierzysz?
![;]](./images/smilies/krzywy.gif)
: 24 gru 2010, 12:42
autor: Gronostaj
Życzę Wam WSZYSTKIM spokojnych, dobrych, ciepłych, rodzinnych Świąt, dużo miłości, smacznego jedzonka w brzuchach, fajowskich prezentów. Żeby te dni były wyjątkowe, niezapomniane. Tym, którzy będą w pracy, życzę, żeby dyżury minęły szybko i bezboleśnie.
<tubalnie> <grzmiąco> HO HO HO!

: 24 gru 2010, 13:00
autor: reserved
Pawel_ pisze:I Ty w to wierzysz?
![;]](./images/smilies/krzywy.gif)
Ja tam nie wiem ale jeśli wszystko pierdyknie to lepiej być na to przygotowanym.

: 24 gru 2010, 13:10
autor: Emyl
Ja życzę wszystkim, żeby nie marzli za długo na przystankach i żeby w ciepłe dni w 2011 roku klimatyzacja dobrze działała

I spokojnych Świąt - żeby czas trochę zwolnił. Chyba wszyscy sobie zasłużyliśmy na chwilę spokoju, biorąc pod uwagę, jak bardzo upierdliwy był ten rok. No i jeszcze wspaniałego obżarstwa!

Pozdrawiam!
: 24 gru 2010, 13:31
autor: Bastian
Pawel_ pisze:reserved pisze:przecież w 2012 roku zapowiada się koniec świata,
I Ty w to wierzysz?
![;]](./images/smilies/krzywy.gif)
Czy to istotne?
Wszystkim wszystkiego najlepszego!
