Strona 1 z 6

: 23 gru 2010, 19:37
autor: reserved
Na nowy rok najlepsze życzenia dla wszystkich forumowiczów, żeby spełniły się wszystkie wasze życzenia. Niech ten rok 2011 będzie lepszym rokiem dla nas wszystkich, w końcu będzie to ostatni rok przed Euro 2012 i pewnie wieloma innymi wydarzeniami. No i wesołych jedynych świąt, jakie pozostały w obecnym mijającym już roku. :-)

: 23 gru 2010, 19:42
autor: bartoni722
Dziękuję i nawzajem! :)

: 23 gru 2010, 19:46
autor: ikarus
Przyłączam się do życzeń, Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia , a w Nowym 2011 Roku Spełnienia Wszelkich Marzeń oraz jak Najlepszej, Najbardziej Przyjaznej Komunikacji Miejskiej, a Moderatorom mniej pracy :smile: .Dziękuję za wszystkie życzenia i wyrazy sympatii.

: 23 gru 2010, 23:34
autor: Pawel_
Ja sobie życzę, bym dołączył do grona autobusowych kierowców... :D

A Wam... wsio najlepszego

: 24 gru 2010, 0:44
autor: Maciek
Dokładnie. Niech 2011 będzie lepszy, bo ten 2010 był wyjątkowo do bani :/

: 24 gru 2010, 7:53
autor: reserved
Pawel_ pisze:Ja sobie życzę, bym dołączył do grona autobusowych kierowców... :D
Powodzenia! :-)

: 24 gru 2010, 12:04
autor: Krzysiek_S
Życzę zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia, hucznego Sylwestra i lepszego Nowego Roku od tegorocznego.
Krzysztof Sokołowski

: 24 gru 2010, 12:09
autor: Pawel_
reserved pisze:
Pawel_ pisze:Ja sobie życzę, bym dołączył do grona autobusowych kierowców... :D
Powodzenia! :-)
Ależ nie dziękuję bardzo... :D

: 24 gru 2010, 12:34
autor: bartoni722
Maciek pisze:Dokładnie. Niech 2011 będzie lepszy, bo ten 2010 był wyjątkowo do bani :/
Myślałem, że tylko mi się tak wydaje :/ .

: 24 gru 2010, 12:37
autor: reserved
Jeszcze tak wrócę do swojego postu:
w końcu będzie to ostatni rok przed Euro 2012 i pewnie wieloma innymi wydarzeniami
Zapomniałem wspomnieć o jeszcze równie ważnym wydarzeniu, o którym chyba nie powinienem zapominać... przecież w 2012 roku zapowiada się koniec świata, więc fajnie by było jakoś szczególnie uczcić ten ostatni w całości rok. :P

: 24 gru 2010, 12:38
autor: Pawel_
reserved pisze:przecież w 2012 roku zapowiada się koniec świata,
I Ty w to wierzysz? ;]

: 24 gru 2010, 12:42
autor: Gronostaj
Życzę Wam WSZYSTKIM spokojnych, dobrych, ciepłych, rodzinnych Świąt, dużo miłości, smacznego jedzonka w brzuchach, fajowskich prezentów. Żeby te dni były wyjątkowe, niezapomniane. Tym, którzy będą w pracy, życzę, żeby dyżury minęły szybko i bezboleśnie.
<tubalnie> <grzmiąco> HO HO HO!
:)

: 24 gru 2010, 13:00
autor: reserved
Pawel_ pisze:I Ty w to wierzysz? ;]
Ja tam nie wiem ale jeśli wszystko pierdyknie to lepiej być na to przygotowanym. :P

: 24 gru 2010, 13:10
autor: Emyl
Ja życzę wszystkim, żeby nie marzli za długo na przystankach i żeby w ciepłe dni w 2011 roku klimatyzacja dobrze działała :) I spokojnych Świąt - żeby czas trochę zwolnił. Chyba wszyscy sobie zasłużyliśmy na chwilę spokoju, biorąc pod uwagę, jak bardzo upierdliwy był ten rok. No i jeszcze wspaniałego obżarstwa! :D Pozdrawiam!

: 24 gru 2010, 13:31
autor: Bastian
Pawel_ pisze:
reserved pisze:przecież w 2012 roku zapowiada się koniec świata,
I Ty w to wierzysz? ;]
Czy to istotne? :P


Wszystkim wszystkiego najlepszego! :-D