ZTM od kulis

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7675
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 09 lut 2024, 23:41

person pisze:
07 lut 2024, 11:13
Redahtor Osowski na Twitterze donosi, że jest nowy dyrektor przewozowy - skok generacyjny i nadzieja na nową jakość.
Tak, to bardzo dobry wybór. Niepotrzebna była tylko ta cała wcześniejsza akcja.
KM pisze:
09 lut 2024, 11:54
Jeżeli rozmowy z radnymi prowadzą nie eksperci, a dyrektor ZTM, to nie ma się później czemu dziwić, że dyrektor przewozów nie ma nic do powiedzenia.
Feel the wind of change....
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8352
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 07 mar 2024, 8:21

Nie o ZTM, ale o TW, ale komunikacja, to komunikacja:

TW ubywa jeden Członek Zarządu (tym samym mozna spodziewać się exodusu z TW do PGE oraz wiatru zmian w samej miejskiej spółce):
https://businessinsider.com.pl/gielda/w ... i_linkedin

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8352
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 13 maja 2024, 13:47

Na YT i inne soszjale wjechał... nowy podcast made by ZTM xD

KM
Posty: 130
Rejestracja: 05 lis 2018, 19:33

Post autor: KM » 13 maja 2024, 22:44

Prowadzącym jest ten sam Pan, który prowadził niezapomniany Dziennik WTP. A Dziennik WTP wiadomo jak się skończył.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7675
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » wczoraj, 0:18

KM pisze:
13 maja 2024, 22:44
Prowadzącym jest ten sam Pan, który prowadził niezapomniany Dziennik WTP. A Dziennik WTP wiadomo jak się skończył.
Never mind - akurat rozmawia z fajnym i mega kompetentnym gościem, więc nie czepiajmy się prowadzącego.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8352
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » wczoraj, 10:18

Ale możemy czepiać się, że jakość dźwięku jest gorzej niż średnia, a sama forma/brak dynamiki usypia i nie zachęca, prawda?
Jak na dziennikarza (sportowego Rzepy), to jednak brakuje mu nieco warsztatu...

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7675
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » wczoraj, 23:42

person pisze:
wczoraj, 10:18
Ale możemy czepiać się, że jakość dźwięku jest gorzej niż średnia, a sama forma/brak dynamiki usypia i nie zachęca, prawda?
Jak na dziennikarza (sportowego Rzepy), to jednak brakuje mu nieco warsztatu...
Mi się akurat ta rozmowa podobała ze względu na osobę Michała, którego bardzo sobie cenię, jakoś nie zwróciłem uwagi na warsztat, a gościa słuchającego przez lata radia na AM o jakość dźwięku nie pytaj :)
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

ODPOWIEDZ