Strona 1 z 3
: 18 maja 2011, 15:39
autor: 5690
Temat został założony by nie zaśmiecać innych tematów
Ktoś ostatnio prosił o terminy badań technicznych autobusów :
2194

11.09.2011
2227

brak danych
2294

brak danych
2299

03.07.2011
2306

brak danych
2320 Kasacja
2952 brak danych ( stoi z zaklejonym wlewem paliwa na R7
5121

01.09.2011
5171

11.10.2011
[ Komentarz dodany przez: Bastian: |25 Maj 2011|, 2011 08:56 ]
Korekta tytułu.
: 25 maja 2011, 8:51
autor: Aleksander2560
5690 pisze:2227 brak danych
2294 brak danych
5690 pisze:2306 brak danych
5690 pisze:2952 brak danych ( stoi z zaklejonym wlewem paliwa na R7
Da się to sprawdzić.
2952 wczoraj stał na kanale, zaczęli przy nim dłubać... podobnie przy kasowanym 5578

: 25 maja 2011, 12:38
autor: 5690
O brak danych chodził mi o to że ja nie miałem jak się dowiedzieć ,
: 25 maja 2011, 15:38
autor: Jelcz_M11
5690 pisze:2306

brak danych
Flash pisał, że do 26 czerwca.
: 31 maja 2011, 1:53
autor: Aleksander2560
Jelcz_M11 pisze:5690 pisze:2306

brak danych
Flash pisał, że do 26 czerwca.
JEdnak wóz już ponad miesiąc czasu stoi niesprawny

: 07 sie 2011, 12:01
autor: gregory5576
5690 pisze:O brak danych chodził mi o to że ja nie miałem jak się dowiedzieć ,
Teraz badania "lekarskie" wozów wyklejone są we wozach na "mapnikach" (czytaj uchwyty rozkładowe).

: 07 sie 2011, 13:13
autor: Lonik
gregory5576 pisze:5690 pisze:O brak danych chodził mi o to że ja nie miałem jak się dowiedzieć ,
Teraz badania "lekarskie" wozów wyklejone są we wozach na "mapnikach" (czytaj uchwyty rozkładowe).


Mistrzowie teraz mają jeden ból głowy mniej.
: 07 wrz 2011, 13:05
autor: gregory5576

5701 dopieszczony do ruchu do 08-10-2011
[ Dodano: |7 Wrz 2011|, 2011 13:06 ]

dopuszczony*
: 19 wrz 2011, 18:45
autor: ashir
5690 pisze:2194

11.09.2011
5121

01.09.2011
Czy ktoś wie czy te wozy przeszły przegląd?

: 19 wrz 2011, 21:44
autor: Mong
A #1205

: 19 wrz 2011, 22:11
autor: BJ
5171 nie doczekał się przeglądu i zginął.
: 19 wrz 2011, 22:16
autor: ashir
ZEA_R-0 pisze:A #1205

A 1205 ma ważny przegląd do 15 listopada i obecnie go widuję prawie codziennie na
156 lub
338.

: 21 wrz 2011, 0:45
autor: MC
2194 nie stoi w kasatach. Tyle wiem.
: 11 paź 2011, 18:52
autor: ashir
Prawdopodobnie (właściwie to raczej pewne, ale wolę jednak nie ryzykować) zostanie przedłużona ważność dowodu dla 1205 do 15.05.2012r.

Szeregowy się nie ucieszy.

: 11 paź 2011, 18:56
autor: bartoni722
Szeregowy już teraz ukrywa się przed 1205, więc nie będzie różnicy.
