Strona 1 z 1
: 19 kwie 2012, 9:19
autor: oen
Witam,
nie było mnie dłuższy czas i nie używałem tramwajów/autobusów. Czy nie mogę już oddać biletów które obowiązywały do wakacji w poprzednim roku - teraz ich nie mogę skasować.
pozdrawiam,
: 19 kwie 2012, 9:25
autor: chester
Niedawno (miesiąc-dwa temu?) wisiały kartki o ostatnim tygodniu zwrotów starych biletów.
: 19 kwie 2012, 9:33
autor: oen
Hej,
czy istnieje możliwość "wymiany za dopłatą" na nowe? mam tych biletów za ok 50zł.
: 19 kwie 2012, 9:38
autor: chester
http://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=637&c=100&l=1
Wprawdzie w tych komunikatach nie napisano tego wprost, ale stare bilety straciły ważność i możliwy był ich tylko zwrot do daty wymienionej w ogłoszeniu.
: 19 kwie 2012, 11:24
autor: Premo
oen pisze:czy istnieje możliwość "wymiany za dopłatą" na nowe? mam tych biletów za ok 50zł.
Nie ma już takiej możliwości. Spóźniłeś się
: 19 kwie 2012, 23:07
autor: jgas
Potrzymaj jeszcze parę lat, potem może uda Ci się korzystnie sprzedać kolekcjonerom.
: 19 kwie 2012, 23:08
autor: MeWa
Warszawskie? Wątpliwe. Zwłaszcza jeśli to są jakieś jednorazowe i inne powszechne czasowe.