: 26 sie 2012, 1:53
Cześć
Niedługo rozpocznę codzienne dojazdy do Warszawy z Józefowa pociągami KM i SKM.
Wyrobiłem WKM, ale zastanawiam się czy jest to najlepsze rozwiązanie? Nie będę korzystał w pełni z możliwości WKM bo chodzi mi tylko o pociągi.
CO jest najkorzystniejsze? Jest jakiś bilet tylko na pociągi? opłaca się?
pozdrawiam i dzięki za pomoc
Niedługo rozpocznę codzienne dojazdy do Warszawy z Józefowa pociągami KM i SKM.
Wyrobiłem WKM, ale zastanawiam się czy jest to najlepsze rozwiązanie? Nie będę korzystał w pełni z możliwości WKM bo chodzi mi tylko o pociągi.
CO jest najkorzystniejsze? Jest jakiś bilet tylko na pociągi? opłaca się?
pozdrawiam i dzięki za pomoc