Strona 1 z 1

: 26 sie 2012, 1:53
autor: kubaS1
Cześć
Niedługo rozpocznę codzienne dojazdy do Warszawy z Józefowa pociągami KM i SKM.
Wyrobiłem WKM, ale zastanawiam się czy jest to najlepsze rozwiązanie? Nie będę korzystał w pełni z możliwości WKM bo chodzi mi tylko o pociągi.
CO jest najkorzystniejsze? Jest jakiś bilet tylko na pociągi? opłaca się?

pozdrawiam i dzięki za pomoc

: 26 sie 2012, 2:30
autor: MeWa
Nie ma biletu "tylko na pociąg" - chyba że będziesz korzystał tylko i wyłącznie z pociągów Kolei Mazowieckich, które mają własną taryfy. ZTM, którego bilety obowiązują w SKM, wycofał już bilety na jedną linię.
Jeśli zamierzasz jeździć zarówno pociągami KM, jak i SKM, to powinieneś skorzystać z oferty wspólnego biletu ZTM-u. Bilet normalny ZTM ważny na 30 dni w obu strefach to wydatek 156 zł, a bilety 90-dniowy - 370 zł.

: 26 sie 2012, 10:03
autor: kubaS1
Czyli najlepszym rozwiązaniem jest karta miejska.
Dzięki ;)

: 29 sie 2012, 16:31
autor: Nxo
Niekoniecznie, można kupić bilet KM koszt miesięczny ok 115 zł z otwocka do zachodniej, tylko wtedy pociąg masz co ok 30 minut, jest to opcja opłacalna jeśli po tygodniu korzystania z komunikacji stwierdzisz ze jeździsz tylko i wyłącznie zielonymi kiblami.

: 30 sie 2012, 6:41
autor: Glonojad
W niedziele co godzinę. Chyba jednak nie warto.