Oznakowanie kursów wariantowych 17

Moderatorzy: Tyrystor, Dantte

ashir
Posty: 27727
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 18 kwie 2013, 18:35

A jakby nie było 37 to pewnie część kursów 17 pojechałoby i tak na Ratuszową-ZOO, skoro na 33 część kursów będzie jeździła na trasie skróconej do Kieleckiej, a część na trasie wydłużonej do Woronicza. :roll:

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36639
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 18 kwie 2013, 18:38

ashir pisze:A jakby nie było 37 to pewnie część kursów 17 pojechałoby i tak na Ratuszową-ZOO
NIGDY czegoś takiego nie robiono. Jak byś te kursy oznaczył? Skrócone lub wydłużone, ale po takiej samej trasie, to co innego. Nie wydzielano by linii w tej chwili, bo linia na ZOO już jest i nosi numer 16...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

MichalJ
Posty: 15236
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 18 kwie 2013, 18:43

Może nie trzeba by robić 37, gdyby nie idiotyczne ambicjonalne przepychanki ztm i tw o oznakowanie swingów.

ashir
Posty: 27727
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 18 kwie 2013, 18:47

Bastian pisze:Nie wydzielano by linii w tej chwili, bo linia na ZOO już jest i nosi numer 16...
Od 27 kwietnia nie będzie już tej linii w podstawowym układzie komunikacyjnym, a jakby nie skierowano części kursów 17 na Ratuszową-Zoo to uruchomiliby jakąś linię 7x, w ramach zastępstwa za 28. Naprawdę myślisz, że 17 w parze z 37 nie może jeździć na Piaski, a silne 17 mogłoby? ;-)

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 14095
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 18 kwie 2013, 18:51

MichalJ pisze:Może nie trzeba by robić 37, gdyby nie idiotyczne ambicjonalne przepychanki ztm i tw o oznakowanie swingów.
O to to to.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26828
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 18 kwie 2013, 18:56

MichalJ pisze:Może nie trzeba by robić 37, gdyby nie idiotyczne ambicjonalne przepychanki ztm i tw o oznakowanie swingów.
W ogóle nie trzeba było go robić, ale oznaczanie swingów nie ma tu NIC do gadania, bo przecież wyświetlane krańce się zgadzały, a problemy były i (a może przede wszystkim) na składach wysokopodłogowych.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36639
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 18 kwie 2013, 19:01

ashir pisze:Od 27 kwietnia nie będzie już tej linii w podstawowym układzie komunikacyjnym
A co by szkodziło, gdyby była, skoro i tak puszcza się inną linię po jej trasie, hę?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

ashir
Posty: 27727
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 18 kwie 2013, 20:30

Bastian pisze:A co by szkodziło, gdyby była, skoro i tak puszcza się inną linię po jej trasie, hę?
37 jednak jeździ ze Służewca, a nie z pętli Woronicza. ;-)

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36639
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 18 kwie 2013, 20:53

37 ze Służewca, pół 33 z Woronicza, drugie pół 33 z Kieleckiej. I to jest niby dobrze rozwiązana sprawa schedy po 16?!

Moim zdaniem większego burdelu nie dało się na tym ciągu narobić. Chociaż nie, przepraszam, jeszcze można wydłużonym kursom 33 nadać numer 13 :ranting:
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

MichalJ
Posty: 15236
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 18 kwie 2013, 20:59

Glonojad pisze:
MichalJ pisze:Może nie trzeba by robić 37, gdyby nie idiotyczne ambicjonalne przepychanki ztm i tw o oznakowanie swingów.
W ogóle nie trzeba było go robić, ale oznaczanie swingów nie ma tu NIC do gadania, bo przecież wyświetlane krańce się zgadzały, a problemy były i (a może przede wszystkim) na składach wysokopodłogowych.
No zupełnie jak rzecznik Urban. Krańce się zgadzały...

Wszystko się zgadza i pasażer sam winien. A że z tyłu same 17 (sic!!!), że z przodu Metro M i Metro M (sam dalej tych napisów nie czytam), to już nieważne.

Ty byś zamienił w samochodzie pedały, dał tabliczkę "hamulec z prawej" i był zadowolony.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26828
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 18 kwie 2013, 21:11

MichalJ pisze:A że z tyłu same 17 (sic!!!),
Co to ma do Swinga? W 105 jest tylko kwadrat, kłopot ten sam (napis malutką czcionką "metro cośtam" niewiele pomaga).
że z przodu Metro M i Metro M (sam dalej tych napisów nie czytam),
Co to ma do Swinga? Metro M i Metro M są podobne na każdym wyświetlaczu, nie tylko swingowym.

Możesz jednak wyjaśnisz, co takiego "nie wyszło ambicjonalnie" i co ma wspólnego ze Swingiem i, bo jak na razie bawisz się w Macierewicza i będę się musiał, jak Kaczyński, obrazić :p (było nie wyjeżdżać Urbanem)
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10649
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 18 kwie 2013, 21:13

Lecz wszyscy wiemy, że od 17/37 lepsza była silna 17 i skrócenie 6 :-$
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7679
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 18 kwie 2013, 21:45

MichalJ pisze:Może nie trzeba by robić 37, gdyby nie idiotyczne ambicjonalne przepychanki ztm i tw o oznakowanie swingów.
Tej linii nie trzeba było robić. Nauczyliby się niektórzy czytać ze zrozumieniem i kwikania by się skończyły.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26828
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 18 kwie 2013, 21:47

Nie zgadzam się - z tyłu nie było co czytać ze zrozumieniem. Ale nie ma to związku ze Swingami...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

MichalJ
Posty: 15236
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 18 kwie 2013, 21:53

Ambicjonalne są przepychanki "musi być goła 17 z tyłu, bo takie przyszły dane w pliku z ZTM", "musi być ZET, bo takie przyszło w pliku", "nie może być ZJAZD, bo nie było w pliku". "A my pliku nie zmienimy, bo coś tam." Już nawet media pisały, że ZTM, TW i producent powołały specjalną komisję do rozwiązania problemu ZET.

ODPOWIEDZ