Znaleziono 5535 wyników

autor: TGM
15 cze 2026, 23:58
Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
Temat: Przystanki (lokalizacja)
Odpowiedzi: 501
Odsłony: 176699

Przystanki (lokalizacja)

Dlaczego przystanek Parkowa w Truskawiu w stronę Warszawy został przesunięty do przodu za skrzyżowanie? Niby różnica niewielka, ale tam jest już las, więc droga praktycznie dla wszystkich dłuższa. Dodatkowo odległość od przystanku w drugą stronę robi się znacząca. W starej lokalizacji zatoczka była,...
autor: TGM
15 cze 2026, 18:24
Forum: Informacja Pasażerska
Temat: Wadliwe oznaczenia przystankowe
Odpowiedzi: 1496
Odsłony: 273441

Wadliwe oznaczenia przystankowe

67 nie dowieźli. Nigdzie na Mokotowie nie ma oznaczeń. Dolnym znaczy.
autor: TGM
01 cze 2026, 9:09
Forum: Wszystko i Nic
Temat: Szybkie pytanie
Odpowiedzi: 3669
Odsłony: 592728

Szybkie pytanie

Flagi ze słoneczkiem na pojazdach KM to nowość czy były już wcześniej?
autor: TGM
29 maja 2026, 19:21
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Rozkłady tramwajowe – 2024/2025
Odpowiedzi: 878
Odsłony: 157724

Rozkłady tramwajowe – 2024/2025

Łukasz pisze:
28 maja 2026, 18:33
TGM pisze:Tych dziur w rozkładzie 16 nie można załatać dzięki remontowi Jerozolimskich?
A Goworek to przeżyje?
Przeżyje, bo przeżył gdy 19 skręcała w prawo.
autor: TGM
28 maja 2026, 23:40
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Komunikacja w Legionowie i okolicach
Odpowiedzi: 696
Odsłony: 160969

Komunikacja w Legionowie i okolicach

Dziwne, a Nowodwory nie chciały do pociągu? Jeśli tak, to zamienić miejscami Legionowo z Nowodworami. Zaoszczędzi się czasu i środków i wszyscy będą szczęśliwi :idea: .
autor: TGM
28 maja 2026, 16:54
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Rozkłady tramwajowe – 2024/2025
Odpowiedzi: 878
Odsłony: 157724

Rozkłady tramwajowe – 2024/2025

Tych dziur w rozkładzie 16 nie można załatać dzięki remontowi Jerozolimskich?
autor: TGM
25 maja 2026, 15:38
Forum: Informacja Pasażerska
Temat: SIP na przystankach
Odpowiedzi: 816
Odsłony: 168679

SIP na przystankach

Ja nie twierdzę że tam nie ma real-time. No bo weź podaj przyjazd takiego 519 jak stoi gdzieś na Wilanowskiej do lewoskrętu. Real time nie pomoże.
autor: TGM
24 maja 2026, 22:48
Forum: Informacja Pasażerska
Temat: SIP na przystankach
Odpowiedzi: 816
Odsłony: 168679

SIP na przystankach

Skoro są w ZP Sobieskiego i Stegny to pewnie na nowym odcinku też są. Na Stegnach chyba nie działa to zbyt dobrze. BTW, jeśli przy Puławskiej nic się nie zmieni to powinni poprawić na Goworka zapowiedzi 19. W zapowiedziach zawsze jest przed liniami z Pl. Unii. A przy tych ustawieniach świateł jest z...
autor: TGM
23 maja 2026, 12:17
Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
Temat: Trasa tramwajowa Dw. Zachodni - Wilanów
Odpowiedzi: 1989
Odsłony: 412096

Trasa tramwajowa Dw. Zachodni - Wilanów

Czy priorytet oznacza przywrócenie tego co było zanim zjebali ~dwa tygodnie temu?
autor: TGM
20 maja 2026, 20:51
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 8155

Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026

525x nie były czerwone w 2/3 :-k :?: Albo i bez żółtego, 5250 i 5251 właśnie :?:
autor: TGM
20 maja 2026, 13:36
Forum: Organizacja Komunikacji
Temat: A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
Odpowiedzi: 1923
Odsłony: 375707

A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?

person pisze:
20 maja 2026, 12:46
Matko, pomieszały się zakładki. Faktycznie między Dolną, a Spacerową spadło z 3 do 2 minut. Całkowicie to zmienia postać rzeczy.
Czy jest to efekt wdrożenia priorytetów?
Wpuszczenie autobusów na tory nie spowolni tramwajów?
Już spowolnilo. Czekanie na Idzikowskiego, przy Uniwersusie.
autor: TGM
20 maja 2026, 13:34
Forum: Organizacja Komunikacji
Temat: A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
Odpowiedzi: 1923
Odsłony: 375707

A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?

Właśnie teraz kiedy popsuli :P .
autor: TGM
19 maja 2026, 21:03
Forum: Organizacja Komunikacji
Temat: A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
Odpowiedzi: 1923
Odsłony: 375707

A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?

Łukasz pisze:
19 maja 2026, 20:56
To E-2 to jeszcze jest komuś potrzebne? Dać skrócone na 116 i wystarczy.
Była petycja to odpowiedzieli, że zmiana na skrócone 116 nic nie zmieni. Więc po co zmieniać skoro nic się nie zmieni? Trzeba przyznać, że jest w tym pewna logika :D .
autor: TGM
19 maja 2026, 18:53
Forum: Organizacja Komunikacji
Temat: A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
Odpowiedzi: 1923
Odsłony: 375707

A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?

W związku z wpuszczeniem autobusów na torowisko na Sobieskiego, Belwederskiej E-2 dostanie Spacerową i Kostrzewskiego :lol: . Natomiast 503 jakoś na Kostrzewskiego nie widać.
autor: TGM
19 maja 2026, 10:19
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2026
Odpowiedzi: 230
Odsłony: 24807

Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2026

Tia... Te pół 16 na stałe jako 76 powinno kursować. Przyoszczędziliby nieliche pieniądze na naklejaniu i zrywaniu ciągle tych samych nalepek :P .