Chyba czas na okulistę również.adamrozbicki pisze: ↑24 maja 2026, 11:49obawiam się, że nie zrozumiałeś. Napisz sobie na karteczce przebieg a potem dodaj z przodu jedynkę.
Znaleziono 997 wyników
- 25 maja 2026, 8:34
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Tabor KMŁ
- Odpowiedzi: 957
- Odsłony: 263342
Tabor KMŁ
- 18 maja 2026, 11:34
- Forum: Wszystko i Nic
- Temat: Szybkie pytanie
- Odpowiedzi: 3669
- Odsłony: 595219
Szybkie pytanie
Prawdopodobnie bawił się. Mniej prawdopodobnie, pierwszy wagon ma za słaby hamulec postojowy (brek), więc na pochyłościach nie jest w stanie na tyle dokręcić, by utrzymał skład, stąd ręczny w doczepie wspomagał.
- 01 maja 2026, 10:56
- Forum: Obserwacje Brygadowe
- Temat: Zabytki - 2026
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 2319
Zabytki - 2026
2600 - 51
5741 - 1/100
6960 - 2/100
1001 - 1/36
5 - 2/36
795 - 3/36
5741 - 1/100
6960 - 2/100
1001 - 1/36
5 - 2/36
795 - 3/36
- 14 kwie 2026, 21:19
- Forum: Wszystko i Nic
- Temat: Szybkie pytanie
- Odpowiedzi: 3669
- Odsłony: 595219
Szybkie pytanie
Tak.
- 13 kwie 2026, 17:23
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: Okolicznościowe linie specjalne
- Odpowiedzi: 2143
- Odsłony: 389141
Okolicznościowe linie specjalne
Bo wszyscy myślą, że to wystarczy zrobić tak - robimy linie. I już magicznie jeździmy. Trasa została celowo zrobiona jak E-2 z przystankiem Dolna. Kto chciał mógł sobie iść zobaczyć krzaki, pogoda była.
- 13 kwie 2026, 6:28
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: Okolicznościowe linie specjalne
- Odpowiedzi: 2143
- Odsłony: 389141
Okolicznościowe linie specjalne
Dla mnie to śmieszne są takie komentarze. Ale spoko, następnej linii możemy nie robić.Warsopolis5253 pisze: ↑09 kwie 2026, 14:56Dla mnie to jest śmieszne, że linia która ma "celebrować" zamknięcie zajezdni na Chełmskiej, nie jedzie obok tej zajezdni.
P.s jakby wspominać Pożarową to mamy jeździć koło magazynu?
- 05 mar 2026, 12:47
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: Okolicznościowe linie specjalne
- Odpowiedzi: 2143
- Odsłony: 389141
- 24 gru 2025, 12:23
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Autobusy San i inne pojazdy historyczne
- Odpowiedzi: 828
- Odsłony: 176810
Autobusy San i inne pojazdy historyczne
Faktycznie, bo po 70-90 osób na KURS to gówno. Skończ swoje pseudowywody.
- 23 gru 2025, 13:41
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Autobusy San i inne pojazdy historyczne
- Odpowiedzi: 828
- Odsłony: 176810
Autobusy San i inne pojazdy historyczne
Nie jest szansa, tylko zostaną przywrócone.
- 17 lip 2025, 11:27
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: [Hydepark] Tramwaje Warszawskie
- Odpowiedzi: 4046
- Odsłony: 697544
[Hydepark] Tramwaje Warszawskie
Jeśli już to widziałeś wagon 588.
- 15 lip 2025, 7:56
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: [Hydepark] Tramwaje Warszawskie
- Odpowiedzi: 4046
- Odsłony: 697544
[Hydepark] Tramwaje Warszawskie
No i motorniczowie bardzo chwalą jazdę na trzy brygady. Zapierdalanie na postój 2 minuty na wolskim oraz równe 15 na Potockiej.
- 14 lip 2025, 13:18
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: [Hydepark] Tramwaje Warszawskie
- Odpowiedzi: 4046
- Odsłony: 697544
[Hydepark] Tramwaje Warszawskie
Po prostu nie chce się nikomu na żoliborzu przestawiać wagonów. Dopóki nie padnie albo nie trafi się człowiek bez szkolenia to będzie jeżdżona ta 102.
- 19 maja 2025, 19:49
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Czasy przejazdu – 2024
- Odpowiedzi: 313
- Odsłony: 76093
- 17 maja 2025, 22:06
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Czasy przejazdu – 2024
- Odpowiedzi: 313
- Odsłony: 76093
Czasy przejazdu – 2024
S-Y-G-N-A-L-I-Z-A-C-J-A Ś-W-I-E-T-L-N-A.
- 24 kwie 2025, 3:18
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: Warszawskie Linie Turystyczne
- Odpowiedzi: 891
- Odsłony: 260264
Warszawskie Linie Turystyczne
Jakie kroki podjąłeś, żeby zmienić trasę?