Znaleziono 997 wyników

autor: Kelly
25 maja 2026, 8:34
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Tabor KMŁ
Odpowiedzi: 957
Odsłony: 263342

Tabor KMŁ

adamrozbicki pisze:
24 maja 2026, 11:49
tygrys pisze:
24 maja 2026, 10:34
Po prostu wiem jak jest.
obawiam się, że nie zrozumiałeś. Napisz sobie na karteczce przebieg a potem dodaj z przodu jedynkę.
Chyba czas na okulistę również.
autor: Kelly
18 maja 2026, 11:34
Forum: Wszystko i Nic
Temat: Szybkie pytanie
Odpowiedzi: 3669
Odsłony: 595219

Szybkie pytanie

Prawdopodobnie bawił się. Mniej prawdopodobnie, pierwszy wagon ma za słaby hamulec postojowy (brek), więc na pochyłościach nie jest w stanie na tyle dokręcić, by utrzymał skład, stąd ręczny w doczepie wspomagał.
autor: Kelly
01 maja 2026, 10:56
Forum: Obserwacje Brygadowe
Temat: Zabytki - 2026
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 2319

Zabytki - 2026

2600 - 51
5741 - 1/100
6960 - 2/100
1001 - 1/36
5 - 2/36
795 - 3/36
autor: Kelly
14 kwie 2026, 21:19
Forum: Wszystko i Nic
Temat: Szybkie pytanie
Odpowiedzi: 3669
Odsłony: 595219

Szybkie pytanie

Tak.
autor: Kelly
13 kwie 2026, 17:23
Forum: Organizacja Komunikacji
Temat: Okolicznościowe linie specjalne
Odpowiedzi: 2143
Odsłony: 389141

Okolicznościowe linie specjalne

Bo wszyscy myślą, że to wystarczy zrobić tak - robimy linie. I już magicznie jeździmy. Trasa została celowo zrobiona jak E-2 z przystankiem Dolna. Kto chciał mógł sobie iść zobaczyć krzaki, pogoda była.
autor: Kelly
13 kwie 2026, 6:28
Forum: Organizacja Komunikacji
Temat: Okolicznościowe linie specjalne
Odpowiedzi: 2143
Odsłony: 389141

Okolicznościowe linie specjalne

Warsopolis5253 pisze:
09 kwie 2026, 14:56
Dla mnie to jest śmieszne, że linia która ma "celebrować" zamknięcie zajezdni na Chełmskiej, nie jedzie obok tej zajezdni.
Dla mnie to śmieszne są takie komentarze. Ale spoko, następnej linii możemy nie robić.
P.s jakby wspominać Pożarową to mamy jeździć koło magazynu?
autor: Kelly
05 mar 2026, 12:47
Forum: Organizacja Komunikacji
Temat: Okolicznościowe linie specjalne
Odpowiedzi: 2143
Odsłony: 389141

Okolicznościowe linie specjalne

Łukasz pisze:
05 mar 2026, 8:54
To będzie singlowa parówka? Istnieje jeszcze wgl skład, żeby złożyć 2, a najlepiej 3 wagony?
Oczywiście dało by się złożyć, gdyby nie rozwalono koncepcji przewidzianej kolekcji poprzez wyprzedaż wagonów.
autor: Kelly
24 gru 2025, 12:23
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Autobusy San i inne pojazdy historyczne
Odpowiedzi: 828
Odsłony: 176810

Autobusy San i inne pojazdy historyczne

Faktycznie, bo po 70-90 osób na KURS to gówno. Skończ swoje pseudowywody.
autor: Kelly
23 gru 2025, 13:41
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Autobusy San i inne pojazdy historyczne
Odpowiedzi: 828
Odsłony: 176810

Autobusy San i inne pojazdy historyczne

Nie jest szansa, tylko zostaną przywrócone.
autor: Kelly
17 lip 2025, 11:27
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: [Hydepark] Tramwaje Warszawskie
Odpowiedzi: 4046
Odsłony: 697544

[Hydepark] Tramwaje Warszawskie

Jeśli już to widziałeś wagon 588.
autor: Kelly
15 lip 2025, 7:56
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: [Hydepark] Tramwaje Warszawskie
Odpowiedzi: 4046
Odsłony: 697544

[Hydepark] Tramwaje Warszawskie

No i motorniczowie bardzo chwalą jazdę na trzy brygady. Zapierdalanie na postój 2 minuty na wolskim oraz równe 15 na Potockiej.
autor: Kelly
14 lip 2025, 13:18
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: [Hydepark] Tramwaje Warszawskie
Odpowiedzi: 4046
Odsłony: 697544

[Hydepark] Tramwaje Warszawskie

Po prostu nie chce się nikomu na żoliborzu przestawiać wagonów. Dopóki nie padnie albo nie trafi się człowiek bez szkolenia to będzie jeżdżona ta 102.
autor: Kelly
19 maja 2025, 19:49
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Czasy przejazdu – 2024
Odpowiedzi: 313
Odsłony: 76093

Czasy przejazdu – 2024

Glonojad pisze:
19 maja 2025, 12:30
Sygnalizacja nie jest żadną wymówką. To nie deszcz czy przemarsz alterglobalistów - to infrastruktura, to się UWZGLĘDNIA w ROZKŁADZIE JAZDY.
Jeździłeś kiedykolwiek autobusem? To nie jest osoboweczka, która ma 50km/h w trzy sekundy.
autor: Kelly
17 maja 2025, 22:06
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Czasy przejazdu – 2024
Odpowiedzi: 313
Odsłony: 76093

Czasy przejazdu – 2024

S-Y-G-N-A-L-I-Z-A-C-J-A Ś-W-I-E-T-L-N-A.
autor: Kelly
24 kwie 2025, 3:18
Forum: Organizacja Komunikacji
Temat: Warszawskie Linie Turystyczne
Odpowiedzi: 891
Odsłony: 260264

Warszawskie Linie Turystyczne

Jakie kroki podjąłeś, żeby zmienić trasę?