Objazdy i inne okresowe zmiany tras

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36745
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 31 paź 2006, 19:38

522: (w obu kierunkach) od skrzyżowania ulic Górczewska/Deotymy/Elekcyjna ulicami: Elekcyjna – Wolska – Redutowa – ZAJEZDNIA REDUTOWA 52 – (powrót: Redutowa – Pustola – Norwida – Nakielska – Redutowa)
A Baltazara gdzie?

Swoją drogą - znowu mały absurd: jak "w obu kierunkach", skoro w drugim inaczej? Ale o tym chyba już kiedyś była dyskusja... 8-)
Od dnia 03.11.br od początku kursowania uruchomiona zostaje linia zastępcza 209 kursująca po trasie:
ZNANA – Jana Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Powstańców Śląskich – zawrotka przy Straży Pożarnej – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Kruszyńska – Strąkowa – Boznańskiej – Jana Olbrachta – ZNANA
Rany julek! Przez przejazd! Oczom własnym nie wierzę! :shock:

Czy ta linia przypadkiem nie pobije rekordu "krótkości" linii KM? 113 przy niej wydaje się długie, a z dawnych linii też sobie nie przypominam takiego karzełka... :-k
Utrudnienia związane są z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Redutowa i Jana Olbrachta.
A po co tam rondo? :-s
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 31 paź 2006, 19:48

Super ten objazd dla 522 :grin: Zresztą i trasa 209 jest bardzo fajna. Koniecznie trzeba będzie to wszystko objechać :smile:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Sadek
Posty: 432
Rejestracja: 21 wrz 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa Młynów oraz R-1 Woronicza

Post autor: Sadek » 31 paź 2006, 19:53

Bastian pisze:A po co tam rondo? :-s
Bo jest kasa która przepadnie jak się nie rozpocznie inwestycji w tym roku. To u nas normalne. Zastanawiam się czy skończy się na 2 miesiącach tych objazdów. Przyjdzie zima (która tradycyjnie zaskoczy inwestora) i bajzel będzie do późnej wiosny , albo i początku lata.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 31 paź 2006, 19:56

Sadek pisze: Przyjdzie zima (która tradycyjnie zaskoczy inwestora)
A może zaskoczyć już w tym tygodniu 8-[
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Sadek
Posty: 432
Rejestracja: 21 wrz 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa Młynów oraz R-1 Woronicza

Post autor: Sadek » 31 paź 2006, 20:10

209 będzie obsługiwała Kleszczowa 1 brygadą. Swoją drogą dojazd linii z Redutowej na Hutę i Chomiczówkę przegwizdany przez ten objazd. Chyba będzie szybciej (nie koniecznie krócej) przez Połczyńską i Powstańców Śląskich niż Wolską ,Elekcyjną do Górczewskiej.

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8627
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 31 paź 2006, 20:11

solaris8315 pisze:Coś dla MZ'a
:arrow: No, całkiem interesujące te objazdy. Zapowiada się ciekawy początek listopada ;).
Bastian pisze:A Baltazara gdzie?
Na planach Jokartu jest, na planach PPWK nie ma. Więc jak to w końcu z nią jest? :-k
R-11 Kleszczowa pisze:Super ten objazd dla 522. Zresztą i trasa 209 jest bardzo fajna. Koniecznie trzeba będzie to wszystko objechać.
Koniecznie ;).

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 31 paź 2006, 20:13

MZ pisze:
Bastian pisze:A Baltazara gdzie?
Na planach Jokartu jest, na planach PPWK nie ma. Więc jak to w końcu z nią jest? :-k
Mam przed sobą atlas aglomeracji Copernicusa i ta ulica jest na nim zaznaczona :>
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27486
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 31 paź 2006, 20:14

R-11 Kleszczowa pisze:Mam przed sobą Atlas Aglomeracji Copernicusa i ta ulica jest na nim zaznaczona :>
Na najnowszym (nr kat 52-002-31-01) nie jest.
the only thing that closes quicker than our caskets be the factories

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 31 paź 2006, 20:17

Fikander pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:Mam przed sobą Atlas Aglomeracji Copernicusa i ta ulica jest na nim zaznaczona :>
Na najnowszym (nr kat 52-002-31-01) nie jest.
Faktycznie- sprawdziłem na planie miasta Copernicusa (ostatnie wydanie- 51-166-31-07) i też nie ma. To jak w końcu jest z tą ulicą- jest to na całej długości Norwida czy dzieli się na Norwida i Baltazara :-k
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Sadek
Posty: 432
Rejestracja: 21 wrz 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa Młynów oraz R-1 Woronicza

Post autor: Sadek » 31 paź 2006, 20:28

Baltazara to chodnik na południe od Nakielskiej idący na tyły dawnej mleczarni Wola (obecnie Danon). Ulica jest nie przejezdna. Trasa 522 jest tylko ul. Norwida.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 31 paź 2006, 20:29

Sadek pisze:Baltazara to chodnik na południe od Nakielskiej idący na tyły dawnej mleczarni Wola (obecnie Danon). Ulica jest nie przejezdna.
No chyba, że tak....bo na mapie, którą mam przed oczyma to przedłużenie Norwida między Szulborską, a Nakielską.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6107
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 31 paź 2006, 20:33

Bastian pisze:Od dnia 03.11.br od początku kursowania uruchomiona zostaje linia zastępcza 209 kursująca po trasie:
ZNANA – Jana Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Powstańców Śląskich – zawrotka przy Straży Pożarnej – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Kruszyńska – Strąkowa – Boznańskiej – Jana Olbrachta – ZNANA
:grin: Ale trasa. No niesamowita :) Z pewnością będzie najkrótsza, ale czas przejazdu wcale nie musi być taki krótki wliczając zawrotkę na Powstańców ;)
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Sadek
Posty: 432
Rejestracja: 21 wrz 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa Młynów oraz R-1 Woronicza

Post autor: Sadek » 31 paź 2006, 20:45

Według dostępnych atlasów sytuacja wygląda następująco:
"Warszawa Atlas Aglomeracji-Copernicus z 2002r" na odcinku Nakielska-Szulborska > BALTAZARA na odcinku Szulborska-Pustola > NORWIDA
"Warszawa i okolice Beata Piętka" cały odcinek BALTAZARA. NORWIDA nie ma wogóle.
"Atlas Warszawy dla kierowców - Copernicus z 2005r" cały odcinek NORWIDA. BALTAZARA nie ma wogóle.
"Atlas Warszawa i okolice - Demart z 2006r." odcinek Szulborska-Pustola > NORWIDA , na południe od Szulborskiej (chodnik) BALTAZARA
P A R A N O J A ! ! !

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 31 paź 2006, 20:47

Pamiętam podobną sytuację z planami Warszawy i zaznaczaniem na nich ulicy Zapaśniczej, biegnącej wzdłuż torów PKP od Sympatycznej (od tego drzewa co je autobusy i samochody objezdzają) do poczatku Plastycznej- problem polega na tym, że tam nie ma śladu ulicy 8-[
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Siecool
Posty: 4958
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:47
Lokalizacja: Warszawa :: Nowe Bemowo

Post autor: Siecool » 31 paź 2006, 20:47

Trasa marzenie, ciekawe jaki to będzie miało rozkład i jak to będzie wyglądać w kontekście ruchu na linii kolejowej.
[ ... ::: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda ::: ... ]

Zablokowany