I to w dodatku w sile dwóch wozów z tym samym numerem brygady 61/Z76. Jedna to niby wtyczka, tylko czy ma ona rozkład?
Czy ta brygada 61/Z76 z czymś się łączy?
Moderator: Wiliam
A jeden się nie zepsuł o poranku?
No i jaki to ma sens, taka wtyczka na linii co 30-40 minut? Nie da się jej wpisać w rozkład? Przeanalizują, ze wtyczką, której nie ma w rozkładzie, nikt nie jeździ, i ją z radością zawieszą. ZTM miało kiedyś swoje rozszerzenie, którego nie zacytuję…Jurand pisze:Dziś już oficjalnie pojawiła się wtyczka D2/Z76
Ze w sensie na Z76 mają być korki? Chyba spowodowane spacerami zwierzyny leśnej. Bardziej chyba żeby kierowca się nie nudził i mijał czasem kogoś, albo ze jak 1 brygada padnie, jak wczoraj.kveld pisze:A to nie po to, żeby było w razie czego czym sterować, jakby korki w szczycie wygenerowały opóźnienia?
Czy ktoś może mi wytłumaczyć trasę objazdową 190 CH Marki? Czemu nie może to jechać krótszą trasą od Bielańskiej przez plac Teatralny, Senatorską i od razu w Miodową, tylko ma robić koło przez plac Piłsudskiego i Krakowskie Przedmieście? Przez chwilę do głowy przeszło mi do głowy, że może chodzić o zaliczenie przystanku Plac Zamkowy, który byłby zastępstwem za Stare Miasto, ale patrzę na przebieg objazdu w stronę Znanej i tam już nie widzę takiej troski o pasażerów z tego rejonu, gdyż trasa przebiega przez Kapucyńską, która to uniemożliwia obsługę Placu Zamkowego, jak i Kapitulnej.WTP pisze:W niedzielę, 20 listopada, ze Starego Miasta na ulicę Kawęczyńską przejdzie procesja. Zmienionymi trasami pojadą tramwaje linii 4, 7, 13, 20, 23, 26 oraz autobusy linii 135, 138, 160, 162, 170, 190.
W niedzielę, 20 listopada, w godzinach 13.30-15.30 ulicami Śródmieścia i Pragi-Północ przejdzie procesja. Uczestnicy zbiorą się przy ulicy Świętojańskiej, a następnie przejdą do pl. Zamkowego, skąd przez Trasę W-Z oraz ulice Floriańską, ks. I. Kłopotowskiego, Jagiellońską, S. Okrzei, Ząbkowską i Kawęczyńską dojdą do świątyni przy Kawęczyńskiej 53.
W trakcie trwania procesji etapowo na objazdy będą kierowane tramwaje linii 4, 7, 13, 20, 23, 26 oraz autobusy linii 135, 138, 160, 162, 170, 190:
(...)
190 w kierunku Znana/Os. Górczewska: od skrzyżowania al. Solidarności/ Jagiellońska:
Jagiellońska (w prawo) – S. Starzyńskiego – most Gdański – Z. Słomińskiego – zawrotka na wysokości Międzyparkowej – Międzyparkowa – Bonifraterska – pl. Krasińskich – Miodowa – Kapucyńska – al. Solidarności i dalej swoją trasą;
w kierunku CH Marki: od skrzyżowania al. Solidarności/ al. Jana Pawła II:
al. Solidarności – Bielańska – Wierzbowa – pl. marsz.J. Piłsudskiego – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – M. Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – al. Solidarności i dalej swoją trasą;
135: tylko w kierunku Pl. Hallera:
od skrzyżowania Jagiellońska/ Okrzei: Jagiellońska (prosto) – al. Solidarności i dalej swoją trasą;
138: w kierunku Bokserska:
od skrzyżowania Zabraniecka/ Kijowska: Kijowska (w lewo) – Targowa i dalej swoją trasą; w kierunku Utrata: od skrzyżowania Targowa/ Kijowska: Kijowska (w prawo) – Zabraniecka i dalej swoją trasą;
162 tylko w kierunku Pl. Hallera:
od skrzyżowania Wybrzeże Szczecińskie/ Okrzei: Wybrzeże Szczecińskie (prosto) – Wybrzeże Helskie – Ratuszowa – Jagiellońska i dalej swoją trasą;
170 w kierunku Rondo Starzyńskiego:
od skrzyżowania Księcia Ziemowita/ Naczelnikowska: Naczelnikowska (w lewo) – Zabraniecka – Kijowska – Targowa i dalej swoją trasą; w kierunku Elsnerów: od skrzyżowania Targowa/ Ząbkowska: Targowa (prosto) – Kijowska – Zabraniecka – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita i dalej swoją trasą;
W czasie wyłączenia z ruchu al. Solidarności autobusy linii 160 będą dojeżdżały tylko do Dworca Wileńskiego.
Co tam się stało konkretnie? Lód? 189 mają nawet -53, a jest 9 w sobotę…
W wyniku niekorzystnych warunków atmosferycznych występują utrudnienia w przejeździe przez skrzyżowanie ulicy Nowoursynowskiej z Doliną Służewiecką. Autobusy linii 148, 166, 185, 189, 193, 503 skierowane zostały na trasy objazdowe.