Wcześnie rano i późno wieczorem jest co 30, więc wtedy pewnie dłuższe postoje (kiedyś muszą być 15-tki). Ogólnie pewnie, że można zwariować, ale to nie jedyna linia z czymś takim. Pamiętam, że na 255 w weekendy też było podobnie, jeszcze jak z jakiejś okazji był objazd przez Grzybowską to pełny kurs wychodził ok. 32-33 minut + 7-8 minut postoju przez większość dnia (w praktyce często mniej), 2 brygady i częstotliwość co 20. Dopiero potem wieczorem częstotliwość spadała do 30, czas przejazdu trochę krótszy i trafiało się wtedy kilka dłuższych postojów po 20-30 minut. Albo np. 188 w weekend - czas przejazdu prawie 50 minut w jedną stronę i na zmianie 5 kółek co 2h i postoje na lotnisku ok. 20 minut a na Gocławku ok. 3 minut (w praktyce zwykle nic).
Komunikacja miejska na Woli
Moderator: Wiliam
Przy przejściu na międzyszczyt dodatek może zrobić jedno kółko więcej i zrobić postój 28 minut.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
Czemu od 1 do 4 maja 197 kursowało co 10 minut między Wolskim, a Kołem?
-
Krzysiek_S
- Posty: 4721
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
- Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów
To tramwaj 73 nie zastępował i 10/11, i 105? 
Fakt, teraz wczytałem się w komunikat i widzę, że komunikowano to. Sorry.
https://www.wtp.waw.pl/newsy/2024/04/26 ... ie-tybetu/
Fakt, teraz wczytałem się w komunikat i widzę, że komunikowano to. Sorry.
https://www.wtp.waw.pl/newsy/2024/04/26 ... ie-tybetu/
To skoro tak, to dlaczego to nie jest na 10m zamiast 12m ? Na 208 czy 228 10m to bywa za mało, można by zamienić.wincenty pisze: ↑15 maja 2024, 11:17O Z-5 i marnej frekwencji na tej linii:
https://tustolica.pl/linia-zastepcza-z- ... erow_91333
-
Krzysiek_S
- Posty: 4721
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
- Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów
105 zagości już na Jana Kazimierza od 2 września tymczasowo zamiast Ordona pojedzie Sowińskiego w obie strony.
to chyba będzie na solówkach.Krzysiek_S pisze: ↑24 sie 2024, 0:31105 zagości już na Jana Kazimierza od 2 września tymczasowo zamiast Ordona pojedzie Sowińskiego w obie strony.
- ZielonyJamnik
- Posty: 1700
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
Kolejna linia na codzienne sterowanie przez skręt Kasprzaka w Ordona
Mkną po koleinach zielone jamniki... 
Z oficjalnym pogrzebem 255, czy dalej utrzymają śmierć kliniczną, znaczy zawieszenie?Krzysiek_S pisze: ↑24 sie 2024, 0:31105 zagości już na Jana Kazimierza od 2 września tymczasowo zamiast Ordona pojedzie Sowińskiego w obie strony.
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43
-
Michalpolsacik1920
- Posty: 6
- Rejestracja: 18 cze 2024, 14:40
Czyli będzie 255 zawieszone, Z-5 zawieszone, a 105 zmienione swoją drogą ? 
Z-5 likwidacja: https://www.wtp.waw.pl/zmiany/2024/08/2 ... azimierza/
Ciekawe czy w związku z tym na 105 będzie się wyświetlać "nowa trasa" czy "trasa czasowo zmieniona"