Komunikacja miejska na Woli

Moderator: Wiliam

mb112
Posty: 1460
Rejestracja: 22 maja 2012, 23:47

Post autor: mb112 » 13 mar 2024, 17:39

Łukasz pisze:
13 mar 2024, 17:19
mb112 pisze: W rozkładzie jest kółko 12 minut, nawet w godzinach szczytu, to obstawiam że będzie 1 całka + 1 dodatek w DP.
Cały dzień 12+8 postoju? Można zwariować.
Wcześnie rano i późno wieczorem jest co 30, więc wtedy pewnie dłuższe postoje (kiedyś muszą być 15-tki). Ogólnie pewnie, że można zwariować, ale to nie jedyna linia z czymś takim. Pamiętam, że na 255 w weekendy też było podobnie, jeszcze jak z jakiejś okazji był objazd przez Grzybowską to pełny kurs wychodził ok. 32-33 minut + 7-8 minut postoju przez większość dnia (w praktyce często mniej), 2 brygady i częstotliwość co 20. Dopiero potem wieczorem częstotliwość spadała do 30, czas przejazdu trochę krótszy i trafiało się wtedy kilka dłuższych postojów po 20-30 minut. Albo np. 188 w weekend - czas przejazdu prawie 50 minut w jedną stronę i na zmianie 5 kółek co 2h i postoje na lotnisku ok. 20 minut a na Gocławku ok. 3 minut (w praktyce zwykle nic).

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24944
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 13 mar 2024, 19:22

Przy przejściu na międzyszczyt dodatek może zrobić jedno kółko więcej i zrobić postój 28 minut.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 13 mar 2024, 22:47

Łukasz pisze:
13 mar 2024, 17:19
mb112 pisze: W rozkładzie jest kółko 12 minut, nawet w godzinach szczytu, to obstawiam że będzie 1 całka + 1 dodatek w DP.
Cały dzień 12+8 postoju? Można zwariować.
Czyli w praktyce pewnie 20+0 postoju.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9681
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 05 maja 2024, 15:09

Czemu od 1 do 4 maja 197 kursowało co 10 minut między Wolskim, a Kołem?

Krzysiek_S
Posty: 4721
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 05 maja 2024, 15:23

person pisze:
05 maja 2024, 15:09
Czemu od 1 do 4 maja 197 kursowało co 10 minut między Wolskim, a Kołem?
Zastępstwo za linie 105 do II linii metra ?.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9681
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 06 maja 2024, 10:36

To tramwaj 73 nie zastępował i 10/11, i 105? ;-)

Fakt, teraz wczytałem się w komunikat i widzę, że komunikowano to. Sorry.
https://www.wtp.waw.pl/newsy/2024/04/26 ... ie-tybetu/

wincenty
Posty: 1938
Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
Lokalizacja: Miasteczko Kabaty

Post autor: wincenty » 15 maja 2024, 11:17

O Z-5 i marnej frekwencji na tej linii:

https://tustolica.pl/linia-zastepcza-z- ... erow_91333

mb112
Posty: 1460
Rejestracja: 22 maja 2012, 23:47

Post autor: mb112 » 15 maja 2024, 12:19

wincenty pisze:
15 maja 2024, 11:17
O Z-5 i marnej frekwencji na tej linii:

https://tustolica.pl/linia-zastepcza-z- ... erow_91333
To skoro tak, to dlaczego to nie jest na 10m zamiast 12m ? Na 208 czy 228 10m to bywa za mało, można by zamienić.

Krzysiek_S
Posty: 4721
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 24 sie 2024, 0:31

105 zagości już na Jana Kazimierza od 2 września tymczasowo zamiast Ordona pojedzie Sowińskiego w obie strony.

marko80
Posty: 2104
Rejestracja: 22 mar 2010, 10:10

Post autor: marko80 » 24 sie 2024, 1:55

Krzysiek_S pisze:
24 sie 2024, 0:31
105 zagości już na Jana Kazimierza od 2 września tymczasowo zamiast Ordona pojedzie Sowińskiego w obie strony.
to chyba będzie na solówkach.

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1700
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » 24 sie 2024, 8:53

Kolejna linia na codzienne sterowanie przez skręt Kasprzaka w Ordona
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14778
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 25 sie 2024, 22:23

Krzysiek_S pisze:
24 sie 2024, 0:31
105 zagości już na Jana Kazimierza od 2 września tymczasowo zamiast Ordona pojedzie Sowińskiego w obie strony.
Z oficjalnym pogrzebem 255, czy dalej utrzymają śmierć kliniczną, znaczy zawieszenie? ;)
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

Michalpolsacik1920
Posty: 6
Rejestracja: 18 cze 2024, 14:40

Post autor: Michalpolsacik1920 » 27 sie 2024, 11:09

Pewnie śmierć kliniczna..
Bródnianin :-D

mb112
Posty: 1460
Rejestracja: 22 maja 2012, 23:47

Post autor: mb112 » 27 sie 2024, 12:31

Czyli będzie 255 zawieszone, Z-5 zawieszone, a 105 zmienione swoją drogą ? :)

Szymon
(Mr_Kolesław)
Posty: 2068
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:03
Lokalizacja: Szamoty
Kontakt:

Post autor: Szymon » 29 sie 2024, 12:30

mb112 pisze:
27 sie 2024, 12:31
Czyli będzie 255 zawieszone, Z-5 zawieszone, a 105 zmienione swoją drogą ? :)
Z-5 likwidacja: https://www.wtp.waw.pl/zmiany/2024/08/2 ... azimierza/
Ciekawe czy w związku z tym na 105 będzie się wyświetlać "nowa trasa" czy "trasa czasowo zmieniona" =P~

ODPOWIEDZ