Rozkłady tramwajowe – 2024

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Łukasz
Posty: 10960
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 19 paź 2024, 23:37

adamrozbicki pisze: Nie znałem słowa "kontraruch".
To cieszę się, że mogłem nauczyć.

PS na wszelki wypadek już teraz trafisz do KF (jeśli w ogóle wiesz, co to jest).
ŁK

Stary Pingwin
Posty: 5906
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48

Post autor: Stary Pingwin » wczoraj, 12:09

Ja o rozkładowych czasach przejazdu. Z Sielc do przystanku Sielecka jest 1300 metrów, czas przejazdu tramwaju? 1 minuta, przy trzech sygnalizacjach świetlnych po drodze, sterowanych nie wiadomo czym, być może GLL. Po wzorcowej sygnalizacji na Kasprzaka też zostało wspomnienie. Począwszy od Szpitala Wolskiego, przyrasta opóźnienie. Minus jeden, na PKP Kasprzaka minus 3, przy Ordona ruszam na minus 4. Zezwalające gaśnie dokładnie pod koniec wymiany pasażerskiej, na wymienionych wyżej przystankach. Jeździłem po Kasprzaka zaraz po uruchomieniu, było wzorcowo.
Krasnoludki sikają do skrzynek sterowniczych?
miłośnik 13N

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25682
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » wczoraj, 12:16

Stary Pingwin pisze:
wczoraj, 12:09
Ja o rozkładowych czasach przejazdu. Z Sielc do przystanku Sielecka jest 1300 metrów, czas przejazdu tramwaju? 1 minuta, przy trzech sygnalizacjach świetlnych po drodze, sterowanych nie wiadomo czym, być może GLL. Po wzorcowej sygnalizacji na Kasprzaka też zostało wspomnienie. Począwszy od Szpitala Wolskiego, przyrasta opóźnienie. Minus jeden, na PKP Kasprzaka minus 3, przy Ordona ruszam na minus 4. Zezwalające gaśnie dokładnie pod koniec wymiany pasażerskiej, na wymienionych wyżej przystankach. Jeździłem po Kasprzaka zaraz po uruchomieniu, było wzorcowo.
Krasnoludki sikają do skrzynek sterowniczych?
Jak do Sieleckiej znalazłeś 1300 metrów?
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Stary Pingwin
Posty: 5906
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48

Post autor: Stary Pingwin » wczoraj, 12:25

Błąd pomiaru, 714 metrów od słupka do słupka. Źle zaznaczyłem na OSM. Trzy sygnalizacje istnieją.
miłośnik 13N

Awatar użytkownika
Bywalec
Posty: 5068
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17

Post autor: Bywalec » wczoraj, 12:25

Stary Pingwin pisze:
wczoraj, 12:09
Po wzorcowej sygnalizacji na Kasprzaka też zostało wspomnienie. Począwszy od Szpitala Wolskiego, przyrasta opóźnienie. Minus jeden, na PKP Kasprzaka minus 3, przy Ordona ruszam na minus 4. Zezwalające gaśnie dokładnie pod koniec wymiany pasażerskiej, na wymienionych wyżej przystankach. Jeździłem po Kasprzaka zaraz po uruchomieniu, było wzorcowo.
Krasnoludki sikają do skrzynek sterowniczych?
A ja się nie zgodzę - na Kasprzaka tuż po uruchomieniu było tak samo źle jak teraz. Różnica jest tylko taka, że jest więcej pasażerów, wymiana trwa dłużej i nie zdąża się na światło, ale ono samo w sobie działa identycznie jak działało.
Obrazek

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25682
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » wczoraj, 12:27

Kasprzaka czeka na zatwierdzenie priorytetu. Gagarina to nie wiem, jaki jest jego status, ale tam z doświadczenia mi wychodziło, że działa to dość losowo.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Stary Pingwin
Posty: 5906
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48

Post autor: Stary Pingwin » wczoraj, 12:28

Na PKP Kasprzaka zezwalające zapalało się pod koniec wymiany pasażerskiej, zawsze zdążałem ruszyć, niezależnie od ilości pasażerów.
miłośnik 13N

Stary Pingwin
Posty: 5906
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48

Post autor: Stary Pingwin » wczoraj, 12:30

pawcio pisze:
wczoraj, 12:27
Kasprzaka czeka na zatwierdzenie priorytetu. Gagarina to nie wiem, jaki jest jego status, ale tam z doświadczenia mi wychodziło, że działa to dość losowo.
To dobra wiadomość.
miłośnik 13N

ODPOWIEDZ