Trasa tramwajowa Dw. Zachodni - Wilanów
Moderator: Wiliam
Może po prostu koordynacja i priorytety wychodzą lepiej przy 60 
ŁK
Znowu chyba coś w sygnalizacji namieszali. I sygnalizacja dla autobusów odsłonięta przy Kostrzewskiego. Szykują się do wpuszczenia autobusów na pas?
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.
Szykują się.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
- AdamKlocusky
- Posty: 943
- Rejestracja: 25 mar 2021, 13:43
- Lokalizacja: Targówek
- Kontakt:
23 maja ruszamy z ww. trasą tramwajowo-autobusową
-
Rafaello_24
- Posty: 183
- Rejestracja: 27 lut 2007, 20:07
- Lokalizacja: Warszawa
Zmiany juz są ogłoszone. ZTM oczywiście nie bylby sobą gdyby nie namieszał:
Linie autobusowe 116, 166, 503 i E-2 na ul. Belwederskiej i ul. Sobieskiego kursują z obsługą następujących przystanków na wspólnym pasie tramwajowo-autobusowym:
SPACEROWA 01;
DOLNA 01 i 02;
KOSTRZEWSKIEGO 01 i 02.
Linia autobusowa 172 na ul. Sobieskiego kursuje z obsługą następujących przystanków na wspólnym pasie tramwajowo-autobusowym:
KOSTRZEWSKIEGO 01 i 02.
Dla linii 503 i E-2 dodatkowo jako stałe obowiązują przystanki w następujących zespołach przystankowych:
SPACEROWA dla linii E-2;
KOSTRZEWSKIEGO – dla linii 503 i E-2.
Czarne linie czyli 116, 166 i 172 - tu raczej nic niezrozumiałego. Teraz tak:
- po co E-2 SPACEROWA I KOSTRZEWSKIEGO !!!
- skoro przy SPACEROWEJ mamy wymienione tylko E-2 a nie mamy 503 to znaczy, że nie bedzie tam stawało ?
- po co 503 KOSTRZEWSKIEGO !!! Wspólnym przesiadkowym przystankiem była Dolna. Ok tak jest skonstruowany Trambuspas i jego dojazdy i zjazdy no, ale....
Za chwile to można z powodzeniem kasować to E2 bo co omija juz tylko PIĘKNĄ, ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE i HOTEL BRISTOL, IDZIKOWSKIEGO, TOR STEGNY).
W miarę jeszcze szybkie 503 zatrzyma sie przy KOSTRZEWSKIEGO (SPACEROWA ?), więc już do dokładki na całej jej trasie zostaje KAPITULNA, HOTEL BRISTOL, PIĘKNA, ŁAZIENKI KR, IDZIKOWSKIEGO, TOR STEGNY, BERGAMOTKI...
Masakra
Linie autobusowe 116, 166, 503 i E-2 na ul. Belwederskiej i ul. Sobieskiego kursują z obsługą następujących przystanków na wspólnym pasie tramwajowo-autobusowym:
SPACEROWA 01;
DOLNA 01 i 02;
KOSTRZEWSKIEGO 01 i 02.
Linia autobusowa 172 na ul. Sobieskiego kursuje z obsługą następujących przystanków na wspólnym pasie tramwajowo-autobusowym:
KOSTRZEWSKIEGO 01 i 02.
Dla linii 503 i E-2 dodatkowo jako stałe obowiązują przystanki w następujących zespołach przystankowych:
SPACEROWA dla linii E-2;
KOSTRZEWSKIEGO – dla linii 503 i E-2.
Czarne linie czyli 116, 166 i 172 - tu raczej nic niezrozumiałego. Teraz tak:
- po co E-2 SPACEROWA I KOSTRZEWSKIEGO !!!
- skoro przy SPACEROWEJ mamy wymienione tylko E-2 a nie mamy 503 to znaczy, że nie bedzie tam stawało ?
- po co 503 KOSTRZEWSKIEGO !!! Wspólnym przesiadkowym przystankiem była Dolna. Ok tak jest skonstruowany Trambuspas i jego dojazdy i zjazdy no, ale....
Za chwile to można z powodzeniem kasować to E2 bo co omija juz tylko PIĘKNĄ, ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE i HOTEL BRISTOL, IDZIKOWSKIEGO, TOR STEGNY).
W miarę jeszcze szybkie 503 zatrzyma sie przy KOSTRZEWSKIEGO (SPACEROWA ?), więc już do dokładki na całej jej trasie zostaje KAPITULNA, HOTEL BRISTOL, PIĘKNA, ŁAZIENKI KR, IDZIKOWSKIEGO, TOR STEGNY, BERGAMOTKI...
Masakra
503 na Spacerowej nie uwzględnili, bo już tam staje. 
E-2 wjeżdża na TTA więc będzie się zatrzymywać jak wszyscy.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
- AdamKlocusky
- Posty: 943
- Rejestracja: 25 mar 2021, 13:43
- Lokalizacja: Targówek
- Kontakt:
Gdybyś nie pisał powyższego w emocjach dostrzegłbyś, że w komunikacie użyto słowa dodatkowoRafaello_24 pisze: ↑20 maja 2026, 17:33
Dla linii 503 i E-2 dodatkowo jako stałe obowiązują przystanki w następujących zespołach przystankowych:
SPACEROWA dla linii E-2;
KOSTRZEWSKIEGO – dla linii 503 i E-2.[/b]
(...)
- skoro przy SPACEROWEJ mamy wymienione tylko E-2 a nie mamy 503 to znaczy, że nie bedzie tam stawało ?
(...)
Masakra
W szczycie znika trzecia minuta między Warneńską i Dolinką potem też Nowoursynowską, czwarta do Ursynowa Płn. Wcześniej druga od Konwiktorskiej do Muranowskiej. Dochodzi druga między Polinezyjską a Metrem Imielin. Stąd zmiany rozkładów też na 136 itp.
ŁK
Tramwaje w rolkach na Insta chwalą się, że na trasie do Wilanowa - przy okazji wjazdu autobusów na torowisko - ruszają priorytety.
Czy ktoś może wytłumaczyć - jak humaniście - jakim cudem są to priorytety, skoro nie mają żadnego przełożenia na czas przejazdu?
Czy ktoś może wytłumaczyć - jak humaniście - jakim cudem są to priorytety, skoro nie mają żadnego przełożenia na czas przejazdu?
Efektywność priorytetów nie zawsze daje się wyrażać w pełnych minutach, które są podstawą rozkładów jazdy.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
Czy priorytet oznacza przywrócenie tego co było zanim zjebali ~dwa tygodnie temu?
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.
Oznacza dokończenie wdrażania tego, co zaczęli wdrażać te dwa tygodnie temu. Przy czym nie wykluczone, że przez najbliższe dwa tygodnie będą jeszcze jakieś poprawki i kalibracje.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
Pewnie jest alternatywa - albo sekundy oszczędności albo łapanie każdych świateł. Zapraszam na Marszałkowską od Rotundy do pl. Konstytucji.
No i o efekcie PR nie zapaminajmy...
No i o efekcie PR nie zapaminajmy...
