Zmiany od czerwca 2026

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1697
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » wczoraj, 21:01

Po za tym kierownik obiecał ładowarki w 22xx w razie wejścia tabletów
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

KR88
Posty: 533
Rejestracja: 28 mar 2020, 10:21

Post autor: KR88 » wczoraj, 21:17

Te wejścia na kabel usb to i nie każde fajne, bo część słabo ładuje... Ja telefon mogę naładować tylko w 77xx/43xx. W 83xx wolę użyć powerbanka, w 10xx zależy jaki się wóz trafi

Flash8222
Posty: 7267
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » wczoraj, 22:23

ZielonyJamnik pisze:
wczoraj, 21:01
Po za tym kierownik obiecał ładowarki w 22xx w razie wejścia tabletów
Ładowarki USB będą tak czy siak.

ODPOWIEDZ